fbpx

NOWY SEZON

Zbliża się nowy sezon, a razem z nim też zmiany w Pogodnej. Urlopowy sierpień sprawił, że do mojej przewietrzonej głowy przyszło mnóstwo nowych pomysłów i zamiast odpoczywać – intensywnie pracowałam i tak powstała mała rewolucja.

Dodatkowo we wrześniu mija 6 lat Pogodnej, a my też chcemy być na „6” – dlatego sezon rozpoczniemy od 09/09, aby wszystko zdążyć przygotować na tip top.

Bardzo dziękuję za cierpliwość.

NOWE INSTRUKTORKI

Od września witamy w Pogodnej dwie nowe wspaniałe instruktorki.

Poniżej kilka słów o nich:

Asia Sztertewach

Licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej od ponad 8 lat oraz dietetyk. Prywatnie entuzjastka zdrowego i aktywnego trybu życia. Na zajęciach zawsze uśmiechnięta, dba o to aby każdy, zwłaszcza początkujący, czuł się na sali dobrze i bezpiecznie. Najważniejsza jest dla niej poprawna technika wykonywanych ćwiczeń, ale także pewność, że klienci dają z siebie wszystko! Z wykształcenia magister diagnostyki laboratoryjnej. Dzięki medycznemu wykształceniu posiada dużą wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, wie jak ważny dla zdrowia jest ruch i dlatego stara się zarażać wszystkich swoją  pasją do fitnessu. Motywuje do podejmowania nowych wyzwań i przekraczania swoich granic. Klientom zawsze powtarza ” efekty są takie, jak na nie pracujesz”.

Asia będzie prowadzić wieczorny Pilates oraz Zdrowy Kręgosłup.

Ela Buszyńska, która tak pisze o swoich zajęciach:

Zajęcia ze mną to nie tylko praca nad sylwetką, ale także przyjemnie spędzony czas, po którym wrócisz do domu z wielkim uśmiechem na twarzy i dobra energią. Moja technika prowadzenia zajęć nieco się różni od tych, które znasz . Jedyne co Ci mogę teraz powiedzieć, to to, że nudno nie będzie. Co zyskasz przychodzący do mnie na zajęcia? Na pewno popracujemy nad sylwetką, nad jej wysmukleniem, pozbycie się cellulitu i zgubieniu zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzmocnimy mięśnie kręgosłupa jak i mięśnie głębokie brzucha. Nie zabraknie też rozciągania i relaksacji. Jeśli chcesz abym zaraziła Cię pozytywną energią, koniecznie przyjdź na zajęcia!

Ela będzie prowadzić zajęcia Smukła Sylwetka oraz ranny Zdrowy Kręgosłup.

Chcesz poznać Elę? Wpadnij na powakacyjny (bezpłatny) mini trening Smukła Sylwetka w czwartek 05/09 o 19:15! Zapisy: sms, tel. 728 415 585.

GRAFIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH

Aby zobaczyć grafik kliknij TU: https://pogodnastudio.pl/grafik/ w zależności od ilości chętnych, będziemy w przyszłych miesiącach modyfikować grafik, a także dodawać nowe propozycje. 

Nasze propozycje na wrzesień z krótkimi komentarzami, TUTAJ można znaleźć pełne opisy.

Smukła sylwetka – najbardziej wymagające zajęcia w ofercie Pogodnej, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z aktywnością fizyczną, poczekaj z tymi zajęciami. 

Zdrowy Kręgosłup  – zajęcia dobre dla wszystkich, niezależnie od wieku

Pilates – propozycja dla osób, które w zeszły roku przychodziły na zajęcia “Bądź pogodna”

Fiesta Latina – nasz autorski pomysł. Przychodziłaś w zeszłym sezonie na zajęcia Zumba Fitness®, “Bądź pogodna i roztańczona” czy Salsation®? Jeśli tak, to koniecznie spróbuj tych zajęć! Te zajęcia powstały w wyniku połączenia doświadczenia mojego i Izy w prowadzeniu zajęć taneczno-fitnessowych i mamy TO. Niezmiennie będzie ZABAWA, ŚMIECH, TANIEC, LATYNOSKA MUZYKA, no i NIEZŁY WYCISK! Jeśli zajęcia się spodobają, od października dodamy nową grupę w piątki o 19:15!

Od września to będą jedyne otwarte taneczne zajęcia, wszystkie inne będą prowadzone w ramach zamkniętych kursów – więcej przeczytasz o nich TU.

Na próbne bezpłatne zajęcia zapraszamy w środę 4 września o 19:00 – sama sprawdź czy to jest to. Zapisy: sms 728 415 585.

Joga kręgosłupa – jedne z popularniejszych zajęć w grafiku Pogodnej, w tym sezonie specjalnie na Wasze zajęcia dwa razy w tygodniu o 20:30. Znakomita na dobry sen!

Rozciąganie i relaks – zajęcia dobre dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Wszystkie zajęcia otwarte od nowego sezonu będą trwać pełne 60 minut, tak abyście mogli z nich korzystać jeszcze bardziej!

Aby zobaczyć nowy cennik kliknij TU!

W środę rano wyślę do wszystkich osób przychodzących latem na zajęcia tajemny sms ze zniżkowym kodem powakacyjnym – ważnym na wszystkie karnety. Kod będzie ważny tylko w czwartek. Nie było Cię u Nas od dawna, a chcesz dostać kod, proszę napisz mi SMS z prośbą o hasło na numer 728 415 585.

MÓJ AUTORSKI KURS 

Info szczególnie dla osób, które przychodziły na zajęcia z „Pogodną” w nazwie 😉

W październiku bedzie pierwszy z całego mojego autorskiego cyklu związanego z porami roku. Mowa o kursie „Pogodna na jesień”, będzie odbywał się raz w tygodniu w środy – 1,5 h. Połowa zajęć to będzie taka „Pogodna i roztańczona z elementami tańców w kręgu, a druga połowa zajęć to będą ćwiczenia, takie jak w czasie zeszłorocznego „Bądź pogodna” – to w takim wielkim skrócie, niedługo podam więcej szczegółów. 😉

KURSY ZAMKNIĘTE, KARNETY

Od września oprócz zajęć FIESTA LATINA nie będzie w stałym grafiku zajęć tanecznych, nauka tańca będzie prowadzona, tylko w zamkniętych grupach, kursy będą w cyklach miesięcznych i dwumiesięcznych. 

Pierwszy kurs ALL THAT JAZZ już jest gotowy i rusza 10 września. Więcej informacji znajdziecie TU

O drugim tanecznym kursie – TANECZNE ABC można przeczytaj TU.

I to także będzie nasza nowość, stałe zajęcia w grafiku to będzie tylko część naszego działania, od jesieni ruszamy też z kursami zamkniętymi o różnej tematyce, nie tylko tanecznej! Taka forma zajęć pozwoli nam na bardziej efektywną pracę nad wybranym tematem oraz na szybsze efekty!

WAŻNE! Wykupując dostęp do kursów, masz możliwość także dokupić do niego wejścia na zajęcia otwarte. Dzięki temu, jeśli chcesz przychodzić częściej, nie ma konieczności kupowania dwóch karnetów.

ZAJĘCIA ZE ZNIŻKĄ SENIORA

Kochani seniorzy, ze względu na rosnące koszty prowadzenia studia, nie mogę sobie już pozwolić na tak duże zniżki dla Was 🙁 Dlatego jedynie trzy zajęcia w grafiku będzie obejmował cennik seniora i został on nieco podwyższony. Jeśli chcecie skorzystać ze zniżki, proszę szukać zajęć z oznaczeniem (S): będzie to ranny Zdrowy Kręgosłup i Rozciąganie i Relaks oraz wieczorny Zdrowy Kręgosłup. Pełen grafik można znaleźć TU, a cennik TU. Seniorom, którzy dotychczas woleli płacić gotówką i w tym sezonie umożliwiam, proszę tylko pamiętać, że wspomniana zniżka będzie dostępna tylko na początku miesiąca, we wrześniu do 09/09.

W najbliższy piątek 06/09 o 10:00 zapraszam na powakacyjne spotkanie na, którym trochę poćwiczymy i na którym przestawię nową instruktorkę Elę, która razem ze mną będzie prowadzić ranne zajęcia. Zapisy: sms/tel. 728 415 585..

A i ranne tańce wrócą, ale dopiero w październiku w formie kursu zamkniętego, szczegóły wkrótce!

REZERWACJA ZAJĘĆ

W Pogodna Studio niezmiennie obowiązuję nasz system rejestracji i płatności online. Aby w niego wejść kliknij TU Możesz też wejść przez menu główne klikając na górze strony w STREFĘ KLIENTA.

Rejestracja na zajęcia zostanie otwarta w czwartek 05/09 o 7:00.

Proszę pamiętaj, aby przed kupnem karnetu upewnić się, czy są jeszcze wolne miejsca na interesujące Cię zajęcia, możesz to zrobić klikając w zakładkę KALENDARZ. Jeśli będziesz już pewna, że miejsca są, to przejdź do zakładki KUP KARNET i po zakupie karnetu system umożliwi Ci rezerwacje wybranych przez Ciebie zajęć.

Najlepiej zrób to od razu po kupieniu karnetu, jeśli będziesz chciała wprowadzić jakieś zmiany, nie ma problemu, możesz to zrobić do 6 godzin przed zajęciami. 

W razie pytań jestem do dyspozycji poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00, tel. 728 415 585 lub info@pogodnastudio.pl

Do zobaczenia już niebawem!

Pogodności,

Asia