Poniżej znajdziesz cennik karnetów na zajęcia grupowe.

Niższe ceny z różowej kolumny z cennika po lewej stronie są w wakacje dostępne WYJĄTKOWO dla wszystkich, jednak tylko przy płatności do 5 dnia miesiąca, po tym czasie obowiązują wyższe ceny – szara kolumna po lewej.

Osoby powyżej 65 r.ż  obowiązuje specjalny zniżkowy cennik – jest po prawej stronie

Za zajęcia można płacić przelewem: nr konta bankowego: 24 1050 1924 1000 0091 4512 9236 (ING), w nazwie: POGODNA Studio Tańca i Ruchu Joanna Diehl lub gotówką  w studiu Asi lub Zuzi, lub po wcześniejszych umówieniu – pozostałych instruktorkom.

ZANIM ZAPŁACISZ ZA KARNET UPEWNIJ SIĘ, ŻE MASZ ZAREZERWOWANE ZAJĘCIA, MOŻESZ TO ZROBIĆ PRZEZ SYSTEM REZERWACJI ONLINE LUB PRZEZ SMS. KLIKNIJ TU, aby przejść do systemu rezerwacji zajęć online, nie znasz hasła? Napisz sms lub zadzwoń 728 415 585, z przyjemnością Ci go podamy.

Dla wszystkich nowych klientów, przygotowałam bezpłatne wejściówki na pierwsze wejście na zajęcia w Pogodnej (dotyczy zajęć z grafiku, można go znaleźć TU ). Serdecznie zapraszam do skorzystania z tej możliwości!
Jednak zanim wybierzesz się do studia, koniecznie skontaktuj się ze mną: telefonicznie/przez sms 728 415 585 lub mail info@pogodnastudio.pl, po to, abym mogła potwierdzić dostępność wolnych miejsc na wybranych przez Ciebie zajęciach.

Pogodności,

Asia

 

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zarezerwować zajęcia lub zapytać o cenę Twojego karnetu.

2 + 7 =