fbpx

TANECZNE ABC, czyli o co w tym tańcu chodzi i od czego zacząć?

Wiele z nas obawia się tego pierwszego tanecznego kroku i wejścia na salę treningową. Obawiamy się, że nasze ciało nie da sobie rady z ilością nowych ruchów, a mózg nie będzie nadążał z zapamiętywaniem kolejności, nazewnictwa i poprawności wykonania figur.

Brzmi znajomo?

Jeśli jesteś taką kobietą, to serdecznie zapraszamy Cię na nasz kameralny kurs! Jest to kompletne przygotowanie do przygody z tańcem, bez względu na to w jakim tanecznym stylu będziesz chciała się później rozwijać.

Podstawy koordynacji, rozciągania, prostych figur – razem opanujemy taneczny alfabet i przezwyciężymy obawy i uprzedzenia!
Ale to nie wszystko! Popracujemy także nad pewnością siebie, tak abyś umiała patrzeć na swoje odbicie w lustrze na sali treningowej z radością i dumą

SZCZEGÓŁY:

Koszt kursu to 160 zł, jednak przy płatności do 5.09. przewidziałyśmy zniżkę, tj. cena kursu zmaleje do 120 zł. Płatności odbywają się przez nasz system internetowy. Wszystkie osoby, które zapiszą się na listę chętnych dostaną z wyprzedzeniem informacje i instrukcje dotyczące rejestracji na kurs na początku przyszłego tygodnia.

Kurs poprowadzi nasza niezastąpiona Kinga!
Start: 10/09 , zajęcia będą odbywać się w cztery kolejne wtorki: 20:30 – 21:40
Mamy tylko 12 wolnych miejsc, także jeśli jesteś chętna, to koniecznie skontaktuj się z nami!

Napisz: info@pogodnastudio.pl