fbpx

Czy tak jak my kochacie musicale? Jeśli tak to zapraszamy Cię na taneczny kurs dla kobiet „All that jazz”!

8 spotkań – 2 miesiące – 4 taneczne choreografie do niezapomnianych hitów z musicali: „Chicago”, „Mamma mia”,  „La La Land”, „Grease”

Kurs poprowadzi nasza niezastąpiona Kinga!

Start: 10/09, koniec: 29/10.

JAK WYGLĄDA KURS?

Jedno spotkanie trwa aż 70 minut, aby nie zabrakło czasu, na żaden element zajęć. Na początku przewidujemy porządną taneczną rozgrzewkę na której prowadząca Kinga, będzie dbać o to, by należycie przygotować uczestniczki do tańca: nie zabraknie ćwiczeń koordynacyjnych, izolacyjnych, a także wzmacniających, następnie będzie uczona technika taneczna oraz będą przerabiane kroki, które następnie będą użyte w choreografiach do wybranych przez nas 4 piosenek z niezapomnianych musicali: „Chicago”, „Mamma mia”, „La La Land” i „Grease”! Na koniec oczywiście porządne rozciąganie oraz chwila relaksu po porządnym treningu Na kurs zapraszamy Panie na każdym poziomie zaawansowania, także początkujące.

Już nie musicie obawiać się problemów z zapamiętaniem choreografii! Dzięki specjalnej grupie na FB będziecie mogły ćwiczyć w domu wraz z Kingą, na grupie będą dostępne filmiki z przerobionymi choreografiami z zajęć. Nie ucieknie Wam już żaden krok!

SZCZEGÓŁY:

Koszt kursu to 280 zł, jednak przy płatności do 5.09. przewidziałyśmy zniżkę, tj. cena kursu zmaleje do 240 zł. Płatności odbywają się przez nasz system internetowy. Wszystkie osoby, które zapiszą się na listę chętnych dostaną z wyprzedzeniem informacje i instrukcje dotyczące rejestracji na kurs na początku przyszłego tygodnia.

Zajęcia będą odbywać się we  wtorki: 19:05 – 20:15

Mamy jeszcze 8 wolnych miejsc, także jeśli jesteś chętna, to koniecznie skontaktuj się z nami! Napisz: info@pogodnastudio.pl