fbpx

zajęcia

Ważne informacje

1. Przygotowanie do zajęć

Na zajęcia Jogi Kręgosłupa/ Pilatesu / Rozciąganie i relaks zabierz ze sobą:

 • Strój na zmianę: np. luźną koszulkę oraz legginsy lub spodnie dresowe.
 • Matę, jeśli wolisz mieć swoją, jednak nie ma takiej konieczności, bo potrzebne akcesoria do ćwiczeń zapewniamy w studiu – są na bieżąco dezynfekowane.
 • Wodę do picia.
 • W trakcie zajęć można ćwiczyć boso lub w skarpetkach (dobrze sprawdzają się te antypoślizgowe).

Na zajęcia Bachata Ladies / Sensual Latino / Bachata Sensual / Zumba Fitness® zabierz ze sobą:

 • Wygodne sportowe buty na zmianę (mogą być adidasy, tenisówki, adidasy taneczne, ale nie buty na obcasach).
 • Swobodny strój: np. luźną koszulkę, legginsy lub spodnie dresowe.
 • Wodę do picia.

2. NIEOBECNOŚCI

W ramach uczestnictwa w jednym cyklu zajęć w przypadku choroby lub niedyspozycji uczestniczki istnieje możliwość odrobienia dwóch  spotkań, przy czym nieobecność należy zgłosić najpóźniej do 6 godzin przed rozpoczęciem zajęć przez system rezerwacji ActiveNow. W przypadku cyklów 3 spotkaniowych nie ma możliwości odrabiania nieobecności.

Aby zapisać się odrabianie należy być zarejestrowanym do systemu poprzez aplikację w telefonie albo wpisując w przeglądarkę adres strony – www.activenow.io i logując się.

Niewykorzystanie umówionego terminu odrabiania przepada.
Ostatnim dniem na odrobienie zajęć jest ostatni termin z cyklu zajęć na które jest zapisana uczestniczka. 

3. PŁATNOŚĆ

Po zapisaniu się na zajęcia oraz otrzymaniu potwierdzenia dostępności miejsca, aby dokończyć proces rezerwacji należy dokonać wpłaty, korzystając z płatności on-line dostępnych w aplikacji ActiveNow (dla kientek zarejestrowanych) lub poprzez link, który zostanie wysłany w osobnej wiadomości zaraz po zatwierdzeniu rezerwacji.

Jeśli potrzebna jest faktura VAT, prosimy o informację i przesłanie danych do wystawienia faktury przed dokonaniem płatności na adres: info@pogodnastudio.pl.

4. DBAJ O SIEBIE I INNYCH

Zajęcia są przeznaczone dla zdrowych osób, które nie mają przeciwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w nich.

 • Jeśli przed zajęciami źle się poczujesz i rozpoznasz u siebie objawy infekcji, prosimy nie przychodź na zajęcia. 
 • Ćwicz na miarę swoich możliwości, słuchaj sygnałów swojego ciała, pamiętaj, że to Ty jesteś najważniejsza w czasie zajęć! Potrzebujesz odpocząć? Po prostu to zrób, sygnalizując to wcześniej instruktorce. 
 • Nawet jeśli na początku będą Ci się plątać nogi i mylić ręce, pamiętaj nie będziesz w tym jedyna. Poza tym, to całkiem normalnie, jeśli wcześniej nie uczestniczyłaś w tego typu zajęciach.
 • Przypominamy, że nasze zajęcia nie są dopasowane dla kobiet w ciąży.
 • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą, dlatego poziom ćwiczeń staramy się dostosować do możliwości uczestniczek zajęć. Jednak jeśli cierpisz na niepokojące lub długotrwałe bóle kręgosłupa to koniecznie udaj się do specjalisty, bo udział w zajęciach nie zastąpi konsultacji z fizjoterapeutą.

5. ORGANIZACJA ZAJĘĆ

 • Na salę zapraszamy od 5 do 10 minut przez zajęciami, wcześniej studio jest zamknięte i nie ma możliwości wejścia ze względu na trwające zajęcia. Po wejściu do studia i przebraniu się w szatni, proszę zgłosić się do instruktorki, aby potwierdzić swoją obecność na liście uczestniczek.
 • Instruktor prowadzący może ulec zmianie w związku z nieprzewidzianymi okolicznościami. 
 • W trosce o bezpieczeństwo uczestników zajęć instruktor ma możliwość nie wpuszczenia uczestniczki przy spóźnieniu powyżej 5 minut. 

6. KONTAKT

W razie trudności czy dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 728 415 585 w godzinach 9:00 – 13:00. Można skontaktować się z nami także mailowo na adres info@pogodnastudio.pl o dowolnej godzinie, a my odpiszemy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym w godzinach pracy recepcji. 

7. Jak dojechać

Studio znajduję się przy ul. Targowej 6 w Pruszkowie na osiedlu Oligo Park. Wejście na salę nr 1 znajduje się od ulicy Pogodnej, a wejście na salę nr 2 jest od ulicy Targowej. Jeśli jesteś samochodem, to rekomendujemy zostawienie samochodu nie przy samym studiu, czyli na ul. Targowej, ale nieco dalej – na parkingu przy ul. Komorowskiej – tam zazwyczaj są wolne miejsca. Wolisz przyjechać rowerem? Pod salą nr 2 znajdziesz stojak.

masz pytania?

przeczytaj