fbpx

NOWY SEZON

Zbliża się nowy sezon, a razem z nim też zmiany w Pogodnej. Urlopowy sierpień sprawił, że do mojej przewietrzonej głowy przyszło mnóstwo nowych pomysłów i zamiast odpoczywać – intensywnie pracowałam i tak powstała mała rewolucja.
Dodatkowo we wrześniu mija 6 lat Pogodnej, a my też chcemy być na „6” – dlatego sezon rozpoczniemy od 9/09, aby wszystko zdążyć przygotować na tip top.

Na dobry początek garstka najważniejszych informacji!

NOWY GRAFIK

Grafik jest jeszcze w przygotowaniu, jednak w połowie przyszłego tygodnia będzie już gotowy. W nowym sezonie w naszym Zespole nie zabraknie na pewno Zuzi, Kingi i Izy, będą jeszcze co najmniej dwie nowe instruktorki.

Na początku tygodnia wyślę do wszystkich osób z lipca i czerwca tajemny sms ze zniżkowym kodem powakacyjnym – ważnym na wszystkie karnety.

Nie było Cię u Nas od dawna, a chcesz dostać kod, proszę napisz mi sms z prośbą o hasło na numer 728 415 585.

W grafiku na wrzesień znajdziecie dobrze Wam znane pozycje, które rozwijają Was na wielu płaszczyznach. Poniżej już pewne propozycje:

JOGA KRĘGOSŁUPA prowadzona niezmiennie przez ZUZIĘ, która będzie odbywać się na Wasze prośby dwa razy w tygodniu, w nowym sezonie będą to poniedziałki i środy o 20:30.

SMUKŁA SYLWETKA (wcześniej Smukłe Ciało) prowadzone przez nową instruktorkę Elę (to ta sama Ela z zastępstw, która dawała Wam niezły wycisk), znajdziecie w grafiku we wtorki i czwartki o 19:15 – 20:15.

Nowością w zajęciach otwartych będzie to, że będą trwały pełne 60 minut, tak, abyście skorzystali z nich jeszcze bardziej!

FIESTA LATINA – PRÓBNE ZAJĘCIA

Kolejną nowością są zajęcia Izy – FIESTA LATINA, będą na razie odbywały się raz w tygodniu w poniedziałki o 19:15, ale jeśli nasza propozycja się Wam spodoba, to znajdziecie je też w grafiku w piątki. Te zajęcia powstały w wyniku połączenia doświadczenia mojego i Izy w prowadzeniu zajęć taneczno-fitnessowych, odrzuciłyśmy wszystko to, co nam się nie podobało z poprzednich programów, zredukowałyśmy także elementy, które mogły potencjalnie źle wpływać na Wasze stawy i kręgosłupy i mamy TO. Niezmiennie bedzie ZABAWA, ŚMIECH, TANIEC, LATYNOSKA MUZYKA, no i NIEZŁY WYCISK!
Na próbne bezpłatne zajęcia zapraszamy w środę 4 września o 19:00 – same sprawdzcie, czy to jest to. Zapisy: sms, tel. 728 415 585.

KURSY ZAMKNIĘTE, KARNETY

Od września nie znajdziecie też w stałym grafiku zajęć tanecznych, nauka tańca będzie prowadzona, tylko w zamkniętych grupach, kursy będą w cyklach miesięcznych i dwumiesięcznych. Pierwszy kurs ALL THAT JAZZ już jest gotowy i rusza 10 września. Więcej informacji znajdziecie TU. O drugim tanecznym kursie – TANECZNE ABC można przeczytaj TU.
I to także będzie nasza nowość, stałe zajęcia w grafiku to będzie tylko część naszego działania, od jesieni ruszamy też z kursami zamkniętymi o różnej tematyce, nie tylko tanecznej! Taka forma zajęć pozwoli nam na bardziej efektywną pracę nad wybranym tematem, a Wy szybciej zobaczycie zamierzone efekty! 😉

Karnety oraz cennik jest także zmodyfikowany.
Ilość karnetów będzie zmniejszona, będą dostępne tylko karnety na 4 8 i 12 zajęć.

Na początku przyszłego tygodnia dostępne już będą wszystkie info o których tu nie napisałam, bardzo dziękuję za cierpliwość.
Od 9 września spotykamy się już regularnie na salach w Pogodnej!

Pozdrawiam!

Asia