fbpx

Pogodni! Poniżej garść informacji organizacyjnych:

W Pogodnej są dwie możliwości chodzenia na zajęcia:

1. ZAJĘCIA OTWARTE Z GRAFIKU:
Można chodzić na dowolne zajęcia w ramach karnetu 4, 8 lub 12 wejść, grafik jest uaktualniany co miesiąc, a karnety są ważne na miesiąc kalendarzowy. Mamy taką zasadę, że na początku miesiąca karnety są zawsze tańsze. Jeśli karnet skończy się przed upływem miesiąca, można za 25 zł dokupić dodatkowe wejście do karnetu.

WAŻNE LINKI:
Grafik na marzec znajdziecie tu: www.pogodnastudio.pl/grafik
Grafik systemowy – na bieżąco aktualizowany i zawierający info o ewentualnych zastępstwach tu: https://pogodnastudio-pruszkow.cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec

Cennik: https://pogodnastudio.pl/cennik/

2. KURSY TANECZNE
Aktualnie trwają zapisy na kursy:

Shakira&Lopez Latino – start 10/03 – 4 spotkania

Sexy Latino  – start 12/03 – 4 spotkania

Hulanki i swawole – start 11/03 – 4 lub 12 spotkań

Musical Dance – start 10/03 – 12 spotkań (mamy ostanie wolne miejsca!) Dla wszystkich zapisanych na ten kurs pozostałe kursy są dostępne z 20% rabatem. Więcej info? tel: 728 415 585 lub info@pogodnastudio.pl

Opisy dostępnych kursów: https://pogodnastudio.pl/kursy/

Można też łączyć kursy taneczne z zajęciami z otwartego grafiku – można wtedy skorzystać z tańszego karnetu na zajęcia, tzw. dopłaty do kursu, do wyboru: dopłata na 4 wejścia za 70 zł lub dopłata na 8 zajęć z 130 zł.

ZMIANY W GRAFIKU:
W marcu wróciły zajęcia:
Smukła Sylwetka w soboty o 9:30 i Zumba Fitness® w poniedziałki o 20:10.
i zostały zmodyfikowane zajęcia poranne:
czwartkowe rozciąganie i relaks odbywać się będzie w sali nr 2, i zamiast „relaksu” będą elementy tańca w kręgu, za to o „relaks” wzbogacimy środowy ranny Pilates, który od marca przeniesiemy do sali nr 1.

ZWRÓĆ UWAGĘ NA TE DATY W GRAFIKU:
3/03 19:30 – 21:00  i 5/03 19:30 – 21:00 Niespodziankowe zajęcia taneczne z Asią i Kingą z okazji Dnia Kobiet. Wejście 20 zł. Zapisy: 728 415 585 lub info@pogodnastudio.pl, opłaty przez nasz system

04/03 – z powodu wyjazdu Zuzi Joga Kręgosłupa nie odbędzie się

30/03 – zamiast oddzielnych zajęć z Izą, będą jedne wspólne o 19:30- 21:00! Zrobimy 90 minutowe taneczne powitanie wiosny. Koszt to 20 zł – płatne przez system lub gotówką na miejscu (zapisy ruszą w marcu).

KARNET 6 WEJŚĆ:
Na Państwa prośby dodałam możliwość kupienia karnetu na 6 wejść. Jednak będzie on dostępny tylko do 8/03.

RABAT NA KARNETY:
Przy płatności przez system do 1/03 włącznie można skorzystać z rabatu 10% na hasło „marzec2020” wpisywane w czasie płatności online w miejsce „kody rabatowego” – aby kod zmniejszył cenę, trzeba kliknąć „aktywuj”.

JAK SKORZYSTAĆ Z SYSTEMU ONLINE – INSTRUKCJA DLA NOWYCH OSÓB:

1. Proszę wejść na https://pogodnastudio-pruszkow.cms.efitness.com.pl/kup-karnet
2. Proszę wybrać interesującą opcję.
4. Następnie proszę wypełnić formularz i kliknąć KUP I ZAPŁAĆ.
5. I proszę dalej postępować wg wskazówek
6. Na koniec proszę wejść w KALENDARZ ZAJĘĆ i zarezerwować sobie miejsca na zajęcia. Trzeba wejść w każdy termin i kliknąć ZAPISZ SIĘ.

*W czasie rejestracji na podany w systemie adres email przyjdzie wiadomość i korzystając z podanego hasła będzie można kolejnym razem z jego pomocą zalogować się do systemu. Warto w panelu klienta zmienić sobie hasłó na łatwiejsze.

DZIAŁANIE SYSTEMU ONLINE:
wejście do systemu: https://pogodnastudio-pruszkow.cms.efitness.com.pl

*Do 6 godzin przed zajęciami można samodzielnie zmodyfikować swoją rezerwacje, proszę pamiętać, że jeśli nie pojawią się Państwo na zarezerwowanych zajęciach – zajęcia bezpowrotnie przepadają.

*W strefie klienta po zalogowaniu, można w każdej chwili monitorować, ile zajęć zostało do końca karnetu, nie będzie miejsca na pomyłki (obecności z danego dnia są odznaczane w systemie do 15:00 kolejnego dnia roboczego).

*WAŻNE!
Proszę o jak najwcześniejsze zapisywanie się na zajęcia. Ważne, aby to nie było później niż:

do 12:00 w dniu zajęć – w przypadku zajęć wieczornych
do 18:00 poprzedniego dnia – w przypadku zajęć rannych
Bardzo ułatwi mi to organizację zajęć. Dziękuję!

*Na każde zajęcia obowiązują zapisy. Jest to o tyle ważne, abym w razie jakichkolwiek zmian, np. w przypadku choroby prowadzącej, wiedziała kogo mam informować.

KONTAKT ZE MNĄ:
W razie pytań jestem do dyspozycji, pon.-pt. 10:00-18:00,  poza tymi godzinami najczęściej prowadzę swoje własne zajęcia i nie jestem w stanie odbierać telefonow i smsów.

Bardzo dziękuję Wam, że jesteście!
Pogodnego marca!
Asia