fbpx

zajęcia

PRÓBNE ZAJĘCIA TANECZNE

Chcesz wziąć udział w próbkach naszych nowych zajęć i przy okazji poznać nowych instruktorów? Jeśli tak, to napisz do nas na info@pogodnastudio.pl i wpisz w treści wiadomości nazwę interesujących Cię zajęć. Jeśli wolisz, to możesz też do nas zadzwonić lub wysłać sms na nr 728 415 585. Uwaga: nasz Dział Obsługi Wyjątkowej Klientki jest czyny od pon. do pt. w godz. 14:00 – 18:00.

Przed zapisaniem się na zajęcia zapoznaj się z informacjami organizacyjnymi.

Koszt jednych zajęć to 35 zł. Obowiązuje płatność przelewem bankowym na podane dane, które prześlemy w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie. Zanim wpłacisz za zajęcia upewnij się, czy jest dla Ciebie miejsce. Czas trwania zajęć to 45 minut. 

1. BACHATA SOLO – 01.03 (ŚR) godz. 19:30

Na tych zajęciach poznasz podstawowe kroki i akcję w biodrach i pracę rąk dominikańskiego tańca bachaty. Zajęcia poprowadzi nowa instruktorka Ania. 

  2. SENSUAL DANCE – 01.03 (ŚR) godz. 20:30

  Chcesz poczuć się bardziej kobieca i pewna siebie? Wydobyć swój seksapil? 
  Chcesz się dobrze bawić, a jednocześnie wzmocnić swoje ciało? Dobrze trafiłaś! Zajęcia poprowadzi nowa instruktorka Ania. 

  3. fiesta latina – 06.03 (PON) godz. 17:30

  Fiesta Latina to trening taneczno-fitnessowy. Ten typ zajęć stworzyłyśmy dla kobiet, które dopiero zaczynają przygodę z tańcem. Fiesta Latina powstała z inspiracji rytmami latynoskimi. Kroki taneczne zaczerpnięte z rytmów latynoskich są bardzo proste, a dzięki formule zajęć w zamkniętej grupie bawisz się już od pierwszych zajęć. Zajęcia poprowadzi nowy instruktor Jacek.

  4. latino solo – 06.03 (PON) godz. 18:30

  Na tych zajęciach poznasz podstawowe kroki, akcję w biodrach i pracę rąk wybranych latynoskich tańców oraz nauczysz się prostej choreografii.  Zajęcia poprowadzi nowy instruktor Jacek.

  5. belly dance – 08.03 (ŚR) godz. 18:00

  To zajęcia dla każdej kobiety, bez względu na wiek! Taniec brzucha jest jednym z najstarszych i jednocześnie najbardziej kobiecych tańców, w którym dodatkowym atutem są właśnie kobiece krągłości. Jego charakterystyczną cechą są zmysłowe, delikatne ruchy bioder i ramion oraz tzw. shimmies – ruchy wprawiające w drżenie całe ciało bądź jego poszczególne części. Zapisz się i odkryj świat pełen kontrastów – kobiecej zmysłowości oraz niewinnej, nieco dziewczęcej kokieterii. Zajęcia poprowadzi nowa instruktorka Ola.

  Nie możesz być na zajęciach próbnych?

  Nic straconego! Od 10 marca będą ruszały cykle zajęć tanecznych – regularne zajęcia, na które nadal możesz dołączyć. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia Cię na wybrane zajęcia. Możemy także pomóc ci wybrać taki rodzaj zajęć, który będzie dla Ciebie najlepszy.

  Zgoda na kontakt

  2 + 12 =

  Masz problem z formularzem? A może wypełniłaś go, ale nie dostałaś od nas żadnej odpowiedzi wciągu 48 godzin? To znak, że Twoje zgłoszenie do nas nie dotarło. Daj nam jeszcze jedną szansę i napisz do nas maila info@pogodnastudio.pl lub zadzwoń na nr 728 415 585. Dziękujemy!

  masz pytania?

  przeczytaj