fbpx

Pytania i odpowiedzi

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak się przygotować?

W co ubrać się na zajęcia?

Ubrania nie powinny krępować ani ograniczać Twoich ruchów. Na zajęciach powinnaś czuć się swobodnie i komfortowo. Większość uczestniczek zakłada luźne koszulki, legginsy lub spodnie dresowe. Na zajęciach o tematyce prozdrowotnej można ćwiczyć boso lub w skarpetkach (fajnie sprawdzają się też te antypoślizgowe). Na zajęcia taneczne weź wygodne buty sportowe.

Co jeszcze może mi się przydać na zajęciach?

Na każdy rodzaj zajęć koniecznie zabierz ze sobą wodę do picia. 

Natomiast na zajęcia o tematyce prozdrowotnej dodatkowo: 

– matę – jeśli wolisz mieć swoją.  Jednak nie ma takie konieczności, bo prawie wszystkie akcesoria do ćwiczeń zapewniamy w studiu (dezynfekujemy je na bieżąco),

– kocyk lub większy ręcznik – WAŻNE – to jedyna rzecz, której nie możemy Ci udostępnić (ze względu na brak możliwości dezynfekcji).

Co powinnam wiedzieć przed przyjściem na pierwsze zajęcia?

Jeśli źle się poczujesz przed zajęciami, rozpoznasz u siebie objawy infekcji lub zostaniesz objęta kwarantanną, prosimy, NIE przychodź na zajęcia.

Jeśli masz problemy zdrowotne, skonsultuj się z lekarzem i dowiedz się, jakie ćwiczenia są dla Ciebie wskazane, a czego nie możesz robić. Koniecznie powiedz prowadzącej o swoich dolegliwościach!

Prosimy o przybycie na zajęcia co najmniej 5 minut wcześniej, tak abyśmy mogły punktualnie rozpocząć kurs. To dla nas bardzo ważne! 

Ćwicz na miarę swoich możliwości, słuchaj sygnałów swojego ciała, pamiętaj, że to Ty jesteś najważniejsza w czasie zajęć! Potrzebujesz odpocząć? Po prostu to zrób, najlepiej sygnalizując to wcześniej instruktorce. 

Gdzie znajduje się studio?

Nasze studiu znajduję się przy ul. Targowej 6 w Pruszkowie na osiedlu Oligo Park. Mamy do dyspozycji  dwie sale. Każda ma oddzielne wejście. Wejście na salę nr 1 znajduje się przy ulicy Pogodnej, a na salę nr 2 od strony parkingu, od ulicy Targowej.

Czy jest stojak na rowery?

Znajdziesz go przy sali nr 2. 

Jaki jest przedział wiekowy uczestniczek zajęć?

Na zajęciach możemy spotkać osoby w różnym wieku. Z naszego doświadczenia wiemy jednak, że mimo różnic wiekowych uczestniczki zajęć dobrze się ze sobą czują. Nasza oferta jest przewidziana dla dorosłych kobiet.