fbpx

Po ogromnym kursie wrześniowej edycji kursu TANECZNE ABC, postanowiłyśmy uruchomić 2 edycję.

TANECZNE ABC, czyli o co w tym tańcu chodzi i od czego zacząć?

Wiele z nas obawia się tego pierwszego tanecznego kroku i wejścia na salę treningową. Obawiamy się, że nasze ciało nie da sobie rady z ilością nowych ruchów, a mózg nie będzie nadążał z zapamiętywaniem kolejności, nazewnictwa i poprawności wykonania figur.

Brzmi znajomo?

Jeśli jesteś taką kobietą, to serdecznie zapraszamy Cię na nasz kameralny kurs! Jest to kompletne przygotowanie do przygody z tańcem, bez względu na to w jakim tanecznym stylu będziesz chciała się później rozwijać.

Podstawy koordynacji, rozciągania, prostych figur – razem opanujemy taneczny alfabet i przezwyciężymy obawy i uprzedzenia!
Ale to nie wszystko! Popracujemy także nad pewnością siebie, tak abyś umiała patrzeć na swoje odbicie w lustrze na sali treningowej z radością i dumą

SZCZEGÓŁY:

Koszt kursu to 160 zł, jednak przy płatności do 30.09. przewidziałyśmy zniżkę, tj. cena kursu zmaleje do 140 zł.

Płatności odbywają się przez nasz system internetowy https://pogodnastudio-pruszkow.cms.efitness.com.pl/kup-karnet Pod tym linkiem kupisz karnet na kurs. Proszę pamiętać, że aby kupić karnet, trzeba najpierw zarejestrować się w systemie. O nic więcej nie musisz się martwić, po dokonaniu płatności, miejsca na kurs zarezerwują się automatycznie.

Od 1/10 będzie możliwość dokupienia do karnetu, dodatkowych zajęć z otwartego grafiku, po to, aby móc połączyć kurs tańca z innymi zajęciami, np. z jogą albo Pilatesem. O naszych otwartych zajęciach przeczytasz tu: https://pogodnastudio.pl/zajecia/

Kurs poprowadzi nasza niezastąpiona Kinga!
Start: 10/10 , zajęcia odbędą się w cztery kolejne czwartki: 19:30 – 20:30, wyłączając 31/10, dlatego koniec kursu przypadnie na 7/11.
Mamy tylko 12 wolnych miejsc!

Napisz: info@pogodnastudio.pl