fbpx

Brak partnera do tańca to nie przeszkoda! Wspólnie przekonamy się, że dobra zabawa na parkiecie to opanowanie kilku podstawowych kroków i figur Latino.

Jeśli tak jak my kochacie film „Dirty Dancing”, lub nóżka sama tupie do rytmów latynoskich przebojów to się dogadamy!

Podstawy salsy, kilka prostych figur i parkiet zapłonie. Ale przede wszystkim poczujecie się kobieco, pewnie i swobodnie!

SZCZEGÓŁY:

Koszt kursu to 160 zł, jednak przy płatności do 30.09. przewidziałyśmy zniżkę, tj. cena kursu zmaleje do 140 zł.  Przy zakupie dwóch tanecznych październikowych kursów, na drugi (tańszy) mamy dla Ciebie 10% rabatu. Jeśli chcesz dostać kod rabatowy, bardzo proszę o kontakt: 728 415 585 lun info@pogodnastudio.pl

Płatności odbywają się przez nasz system internetowy https://pogodnastudio-pruszkow.cms.efitness.com.pl/kup-karnet Pod tym linkiem kupisz karnet na kurs. Proszę pamiętać, że aby kupić karnet, trzeba najpierw zarejestrować się w systemie. O nic więcej nie musisz się martwić, po dokonaniu płatności, miejsca na kurs zarezerwują się automatycznie.

Od 1/10 będzie możliwość dokupienia do karnetu, dodatkowych zajęć z otwartego grafiku, po to, aby móc połączyć kurs tańca z innymi zajęciami, np. z jogą albo Pilatesem. O naszych otwartych zajęciach przeczytasz tu: https://pogodnastudio.pl/zajecia/

Kurs poprowadzi nasza niezastąpiona Kinga!
Start: 08/10 , zajęcia odbędą się w cztery kolejne wtorki: 20:30 – 21:30.
Mamy tylko 12 wolnych miejsc!

Napisz: info@pogodnastudio.pl