fbpx

Rozważna i romantyczna – połączenie doskonałe, choć wydaje się nieosiągalne… bzdura! Dajcie się ponieść romantycznym nutom bachaty i rumby w połączeniu z techniką tańca. Nauczymy się zmysłowości w tańcu, poczujemy się dumnie zerkając na siebie w lustrze.

Kurs poprowadzi Kinga Bankiewicz!

JAK WYGLĄDA KURS?

Jedno spotkanie trwa aż 70 minut, aby nie zabrakło czasu, na żaden element zajęć. Na początku przewidujemy porządną taneczną rozgrzewkę na której prowadząca Kinga, będzie dbać o to, by należycie przygotować uczestniczki do tańca: nie zabraknie ćwiczeń koordynacyjnych, izolacyjnych, a także wzmacniających. Następnie skupimy się na pracy rąk, a później nóg w danym stylu. Przejdziemy również do łączenia tych wszystkich elementów w dwie choreografie. Będzie przyjemnie, ale wyczerpująco. Na koniec oczywiście porządne rozciąganie oraz chwila relaksu po porządnym treningu Na kurs zapraszamy Panie na każdym poziomie zaawansowania, także początkujące.

Już nie musicie obawiać się problemów z zapamiętaniem choreografii! Dzięki specjalnej grupie na FB będziecie mogły ćwiczyć w domu wraz z Kingą, na grupie będą dostępne filmiki z przerobionymi choreografiami z zajęć. Nie ucieknie Wam już żaden krok!

SZCZEGÓŁY:

Koszt kursu to 280 zł, jednak przy płatności do 30.09. przewidziałyśmy zniżkę, tj. cena kursu zmaleje do 250 zł.

Płatności odbywają się przez nasz system internetowy https://pogodnastudio-pruszkow.cms.efitness.com.pl/kup-karnet Pod tym linkiem kupisz karnet na kurs. Proszę pamiętać, że aby kupić karnet, trzeba najpierw zarejestrować się w systemie. O nic więcej nie trzeba się martwić, po dokonaniu płatności, miejsca na kurs zarezerwują się automatycznie.

Od 1/10 będzie możliwość dokupienia do karnetu, dodatkowych zajęć z otwartego grafiku, po to, aby móc połączyć kurs tańca z innymi zajęciami, np. z jogą albo Pilatesem. O naszych otwartych zajęciach przeczytasz tu: https://pogodnastudio.pl/zajecia/

Start: 10/10 , zajęcia odbędą się w osiem kolejnych czwartków: 20:40 – 21:50, wyłączając 31/10, dlatego koniec kursu przypadnie na 5/12.
Mamy tylko 12 wolnych miejsc!

Zanim zapłacisz za kurs, upewnij się czy są wolne miejsca: napisz: info@pogodnastudio.pl lub zadzwoń 728 415 585 (pon-pt. 10-18).

Pogodności,

Asia