fbpx

Pogodni, dziękuję za wykupienie karnetu na grudzień, poniżej kilka INFORMACJI dotyczących organizacji Pogodnej w grudniu.

REZERWACJA ZAJĘĆ

Proszę pamiętać o zarezerwowaniu sobie miejsc w systemie, tak, aby mieć pewność, że miejsce na ulubione zajęcia na nas czeka. Jest to także tak istotne, ponieważ przy jakichkolwiek nagłych zmianach, np. odwołaniu zajęć, wiem do kogo mam dzwonić z informacją. Zajęcia można także rezerwować przez sms na 728 415 585.
Do 6 godzin przed zajęciami można zmienić swoją rezerwację. Jeśli nie przyjdziemy na zarezerwowane zajęcia, bez wcześniejszego odwołania (6h przed w systemie lub do 12 — smsem) zajęcia przepadają.

 

POGODNA POMAGA
Jako Pogodna Studio organizujemy do 12.12. dwie świąteczne zbiórki:

 

1. Dla Szpitala Zachodniego w Grodzisku – zbieramy książki nowe i używane dla małych pacjentów szpitala i ich rodziców. Pełen opis wydarzenia (tekst skopiowany ze strony głównych organizatorów):
„Kochani!
Wraz z Radosławem Suchnerem, wspaniałym ordynatorem oddziału pediatrycznego Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim zwracam się do was z uprzejmą prośbą o podarowanie książki dla dzieci leczonych na oddziale. Doktor Suchner, wyszedł z cudowną inicjatywą wręczania dzieciom przyjmowanym na oddział książek, tak aby umilić im czas spędzony w szpitalu i wywołać uśmiech na ich twarzach. Przy okazji promujemy też czytelnictwo wśród dzieci, więc czynimy podwójne dobro.
Większość pacjentów Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim to niemowlęta i dzieci do 2 roku życia. Kolejne 25% dzieci to przedszkolaki i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Pozostałe 25% to nastolatki.
Jeśli jesteście w posiadaniu książek używanych to również przyjmujemy i trafią one do kącika zabaw w szpitalu. Przyjmujemy również literaturę dla rodziców.
Każdy kto chciałby podarować książkę nową, bądź używaną proszony jest o pozostawienie komentarza. Podamy w wiadomości prywatnej adres lub dogodne miejsce, w którym będzie można książkę pozostawić a my ją przechwycimy 🙂
Zapraszajcie do akcji swoich znajomych, niech ta wiadomość idzie w świat! Udostępniajcie proszę to wydarzenie 🙂
Każdemu kto zdecyduje się wziąć udział w akcji serdecznie z góry dziękuję!!!! Posyłam Wam szeroki uśmiech”.

 

2. Dla Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt – jest zapotrzebowanie na mokrą i suchą karmę, psie batony firmy Joser, mokrą i suchą karmę dla kotów też Josera oraz makarony. Oprócz jedzenia także koce/ręczniki/prześcieradła (jest okazja do posprzątania w szafie).Rzeczy można przynosić do Pogodna Studio, po wcześniejszym umówieniu 😉 albo zostawiać je przy okazji przyjścia na swoje zajęcia 😉 W czwartek rano 13.12. dostarczę dary osobiście do placówek. Telefon do mnie 728 415 585

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/123379671924839/

Dla wszystkich „pomagaczy” mały prezent od Pogodnej 😉

 

PRZEPISY NA ZDROWE SMAKOŁYKI

Wszystkie przepisy na fit smakołyki, które serwowałam Wam w Pogodnej w październiku i listopadzie można znaleźć TU (kliknij). Teraz obmyślam plan na kolejne – tym razem zimowe, rozgrzewające pyszności 😉

 

AKCJA POGODNA BIBLIOTECZKA
Pogodna Biblioteczka rusza już w przyszły poniedziałek!
Tak, jak już kiedyś wspominałam uwielbiam czytać książki, a jeszcze bardziej je kupować. Niedawno dojrzałam do tego, że fajnie byłoby podzielić się nimi z Wami. Także spodziewajcie się masy książek o aktywności fizycznej, zdrowiu, jedzeniu, psychologii, rozwoju osobistym i biznesowym, nie zabraknie także książek kucharskich i podróżniczych! Tak więc w tym tygodniu trwa intensywny przegląd zawartości regałów w mojej domowej bibliotece. 😀

Biblioteczka będzie dostępna tylko dla osób z aktualnymi karnetami i dla osób, które same dołożą JEDNĄ wartościową książkę do pogodnej kolekcji.

Zasady:
– Można wypożyczać tylko jedną książkę na raz.
– Możesz wypożyczyć książkę tylko wtedy, gdy w zamian przyniesiesz inną i udostępnisz ją innym.
– Książki oddajemy do końca miesiąca kalendarzowego i ani dnia dłużej.
– Książkę, którą udostępnisz do Pogodnej Biblioteczki oczywiście dostaniesz z powrotem, ale dopiero na koniec miesiąca (po tym jak wróci do studia).
– O książki dbamy, jak o własne. Ale życie jest życiem i może zdarzyć się, że książka, którą wypożyczymy ulegnie zniszczeniu, dlatego zobowiązujemy się wtedy odkupić taką samą książkę jej właścicielowi.
– Zanim oddasz książkę do Biblioteczki, wsuń do niej specjalną karteczkę, wcześniej podpisaną przez siebie – znajdziesz ją pod półką z książkami w sali nr 1 (nowej).

 

DODATKOWE ZAJĘCIA W GRAFIKU
Do naszego grafiku dopisałam JOGĘ NA ZIMĘ Z ALINĄ – to są zajęcia, które odbywają się w ramach grudniowego zamkniętego kursu. Jednak każda osoba z karnetem, może także przyjść na zajęcia w ramach wejścia z karnetu za dopłatą 15 zł (na miejscu). Na zajęcia trzeba się zapisać przez system lub sms. Zajęcia odbywają się w pon.i śr. o 20:15 i trwają 75 minut. Poziom jest otwarty – tak więc, odpowiedni także dla osób początkujących.

 

CZWARTKOWE ZAJĘCIA LATINO SOLO

Zajęcia z powodu małej ilości chętnych zostały odwołane. Wrócą od stycznia.

 

APLIKACJA NA TELEFON – ŁATWIEJSZE KORZYSTANIE Z SYSTEMU REZERWACJI
W sklepie/kiosku Play proszę znaleźć aplikację o nazwie eFitnessApp (czerwona ikonka).
Po pobraniu szukamy Klubu po nazwie Pogodna Studio i pojawi się małe logo i jak wejdziemy do środka, będzie tło, opis Klubu itd.
Po zalogowaniu się swoim loginem i hasłem (tym samym, co z komputera) można korzystać z systemu. Dzięki temu rezerwowanie oraz odwoływanie zajęć będzie jeszcze prostsze!

 

ECO POGODNA
Po tym, jak wyliczyłam, że jako Pogodna Studio generujemy ok. 1000 plastikowych butelek miesięcznie, stwierdziłam, że tak być nie może.
Dlatego serdecznie namawiam wszystkich, aby zamiast kupować wodę na zajęcia w plastikowych butelkach, zaopatrzcie się w butelki wielorazowego użytku, najlepiej bidony – jest ich w sklepach teraz mnóstwo.
Od grudnia w Studiu nie będzie można kupić wody w butelkach, niebawem za to pojawią się dzbanki filtrujące z wodą z kranu z kubkami obok. Można korzystać dowolnie, tylko proszę o mycie po sobie kubków.

 

SYLWESTROWY PAKIET – 4 INDYWIDUALNE LEKCJE TAŃCA
Zapraszam pary/osoby solo na roztańczenie się przed sylwestrem – tylko do czwartku 6.12. zamiast 400 zł, pakiet 4 lekcji indywidualnych kosztuje 40 zł mniej, czyli 360 zł 😉 Zapraszam szczególnie osoby początkujące, które chcą się podszkolić przed sylwestrem, karnawałem czy studniówką. Spotkania możliwe są w tygodniu oraz w weekendy, program nauki ustalamy indywidualnie na pierwszych zajęciach.

 

Pogodności!
Asia