fbpx

cykl zajęć

PILATES NA WZMOCNIENIE
start 12.09

ULGA DLA KRĘGOSŁUPA

WZMACNIANIE I ROZCIĄGANIE

Chcesz poprawić siłę i wytrzymałość?

Chcesz wzmocnić i ujędrnić swoje ciało?

A może chcesz poprawić swoją elastyczność?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

WTOREK 19:05 – 20:00

3 SPOTKANIA

Start: 27.06.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1

CENA:

145 zł

Dobrze trafiłaś! Asia nasza instruktorka jest specjalistką od metody Pilatesa. Na naszych zajęciach zadbasz o ciało z szacunkiem do mięśni dna miednicy!

Nauczysz się techniki podstawowych ćwiczeń metody Pilates, prawidłowej postawy i aktywizowania mięśni brzucha przy codziennych czynnościach

O co chodzi w Pilatesie?

Pilates skupia się na rozwijaniu świadomości ciała. Ruchy są zsynchronizowane z oddechem. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie wewnętrzne stabilizujące kręgosłup i inne stawy, poprawiają równowagę, koordynację mięśniową oraz obniżają stres. Dodatkowo ćwicząc regularnie wzmocnisz brzuch, wysmuklisz mięśnie nóg i uelastycznisz całe ciało. Na naszym cyklu zajęć Asia pokaże Ci jak ćwiczyć szanując ograniczenia swojego ciała, jednocześnie wykorzystując jego możliwości. 

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała. W części głównej wykonujemy docelowe ćwiczenia. Na koniec relaks, czyli nagroda za porządny trening.

Co zyskasz?

  • Na zawsze zmienisz swoją postawę, będziesz wyglądać na 5 kg mniej.
  • Nauczysz się jak aktywizować mięśnie dna miednicy szczególnie w czasie codziennych czynności, takich, jak schylanie się i podnoszenie przedmiotów.
  • Zwiększysz zakresy ruchu w stawach i uelastycznisz swoje mięśnie.
  • Poprawisz siłę i wytrzymałość swoich mięśni.

Zapisz się na cykl zajęć PILATES NA WZMOCNIENIE.

Dla kogo są te zajęcia?

Dla wszystkich kobiet potrzebujących wzmocnienia ciała i dla osób lubiących ćwiczenia Pilatesa w kobiecym gronie. Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisem na nasz cykl skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Dlaczego nasze zajęcia są wyjątkowe?

  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą. Instruktorka Asia dopasuje poziom ćwiczeń do możliwości uczestników zajęć.
  • Mała grupa = większe bezpieczeństwo.
  • Ćwiczymy w kameralnej grupie osób.
  • Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez kolejne etapy cyklu.

Terminy: 

Startujemy 12 września 2023 r., a cykl kończymy 26 września 2023 r. Spotykamy się przez 3 tygodnie we wtorki o 19:05.

masz pytania?

przeczytaj