fbpx

kurs

LADIES LATINO  KONTYNUACJA
KURS ODWOŁANY

DLA ZNAJĄCYCH PODSTAWY

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

TANECZNA CHOREOGRAFIA

Na tym mini kursie poznasz podstawowe kroki, akcję w biodrach i pracę rąk wybranych latynoskich tańców oraz nauczysz się choreografii do latynoskiego hitu ostatnich miesięcy!

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

ŚRODA 19:20 – 20:15

4 SPOTKANIA

TYP KURSU: 

MINI KURS spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

190 zł*

*UWAGA!

Skorzystaj z kodu rabatowego i zmniejsz cenę kursu o 50 zł!

Kod rabatowy znajdziesz w newsletterze wysłanym 01.09.2022. Jeśli nie jesteś czytelniczką Pogodnego Newslettera zapisz się (klik) postępując zgodnie ze wskazówkami. W odpowiedzi – w powitalnym mailu otrzymasz pięcioliterowy kod rabatowy. Ostrzegamy, że nasze maile lubią się chować w folderze spam lub oferty. Rabat obniża cenę jednego wybranego przez Ciebie kursu. Kod jest ważny do końca września. 

Aby obniżyć cenę kursu wpisz kod w odpowiednie miejsce w formularzu zgłoszeniowym (klik) na kurs. 

Program przewiduje naukę podstawowych kroków co najmniej dwóch wybranych latynoskich tańców. Kroki oraz figury będą dopasowane do choreografii wymyślonej przez instruktorkę Kasię. W trakcie spotkań będziecie szlifować wykonanie oraz taneczne niuanse. Na koniec kursu zatańczycie całą choreografię w całości! 

Dla kogo jest ten kurs?

Na kurs zapraszamy Panie na na średni poziomie zaawansowanie po udziale w co najmniej jednym tanecznym kursie, mile widziana znajomość podstaw tańców latynoskich.

Co zyskasz?

Udział w kursie to spora dawka kobiecości i zastrzyk pewności siebie, a przy tym przyjemnie spędzony czas w gronie kobiet o podobnych zainteresowaniach.

Dzięki indywidualnemu podejściu i kameralnej grupie szybko osiągniesz efekty. Już na 4 zajęciach zatańczysz cały układ (tylko nie opuść żadnych zajęć!)

Chodząc regularnie na zajęcia nabierzesz powabu i gracji w ruchach – tak charakterystycznych dla tancerek.

Instruktorka Kasia jest fizjoterapeutką, także zadba szczególnie o bezpieczeństwo wykonywanych ruchów.

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

Kameralna grupa i indywidualne podejście, unikatowy i ciekawy program, gwarantują dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzięki zajęciom w stałej i małej grupie będzie mogła czuć się pewnie i swobodnie.

    masz pytania?

    przeczytaj