fbpx

cykl zajęć

KREATYWNE zabawianki z elemEntami języka angielskiego

ODWOŁANE

ZAJĘCIA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

ROZWIJANIE KREATYWNOŚĆI

ELEMENTY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zajęcia prowadzi Marta Zielska

4 SPOTKANIA

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania 2 razy w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

Chcesz aby Twoje dziecko rozwineło swój artystyczny potencjał? 

Chcesz aby poprzez zabawę poznało kreatywne sposoby wykorzystania przedmiotów codziennego użytku?

A może zależy Ci, aby w gronie rówieśników czuło się swobodnie?

Rodzicu! Dobrze trafiłeś! Zajęcia prowadzone przez Martę – wykwalifikowaną animatorkę zabaw dla dzieci pobudzą wyobraźnię Twojego dziecka. Zajęcia z Martą nie tylko dostarczą świetnej zabawy, ale rozwiną kreatywność.

Twoja pociecha w trakcie cyklu zajęć wspólnie z rówieśnikami stworzy wiele ciekawych i unikatowych przedmiotów, takich jak: instrumenty muzyczne, pojemniki na kredki, piłki do żonglowania czy łapacze snów. Warto pamiętać, że poprzez zabawę dziecko uczy się doświadczając wszystkimi zmysłami i dzięki temu polepsza swoją pamięć! To nie wszystko! W trakcie zajęć pojawią się także elementy języka angielskiego, bo nauka przez zabawę to najskuteczniejsza metoda rozwoju!

Co jeszcze zyska Twoje dziecko?

 • Spędzi miły czas w gronie rówieśników.
 • Pozna kreatywne sposoby wykorzystania przedmiotów codziennego użytku ucząc się jednocześnie podstaw recyklingu.
 • Rozwinie swoją pewność siebie oraz zdolności manualne.

Dla kogo są te zajęcia?

Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym od 4 do 7 lat. Bazują na metodach aktywizujących pedagogiki zabawy oraz multisensorycznego nauczania języka angielskiego. 
 

Dlaczego zajęcia są wyjątkowe?

 • Kameralna grupa w której dziecko czuje się bezpiecznie.
 • Maksymalnie 12 uczestników.
 • Każde zajęcia są o innej tematyce, dzięki czemu dziecko spędzi ciekawie czas
 • Dziecko buduje swoje poczucie własnej wartości oraz sprawczości poprzez zrobienie czegoś samodzielnie od początku do końca.
 • To chwila oddechu dla rodziców! Na czas zajęć dziecka polecamy rodzicom wypić kawę w pobliskiej kawiarni. 

Kim jest nasza prowadząca?

Marta Zielska to pasjonatka języka angielskiego i kreatywnego nauczania. Od lat współpracuje z fundacją „Przez zabawę do rozwoju” prowadząc zajęcia ogólnorozwojowe z logorytmiką oraz językiem angielskim. Jest pedagogiem resocjalizacyjnym, certyfikowaną animatorką zabaw dla dzieci oraz logopedą.
Swoje zainteresowanie całościowym rozwojem dziecka oraz jego edukacji realizuje również prowadząc warsztaty artystyczne. W pracy uwielbia tworzyć coś z niczego wykorzystując materiały recyklingowe. Od 5 lat zajmuje się kreatywną edukacją, a prywatnie jest mamą trójki dzieci i wiecznym studentem – właśnie kończy pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną.
Z Martą dzieci się nie nudzą, jest urodzoną optymistką, wulkanem pozytywnej energii którą emanuje na prowadzonych przez siebie zajęciach.

  WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ

  FORMULARZ ZAPISOWY

  Zgoda nr 1

  Zgoda nr 2

  Zgoda nr 3

  Zgoda nr 4

  5 + 14 =

  Masz problem z formularzem? A może wypełniłeś go, ale nie dostałeś od nas żadnej odpowiedzi wciągu 48 godzin? To znak, że Twoje zgłoszenie do nas nie dotarło. Daj nam jeszcze jedną szansę i napisz do nas maila info@pogodnastudio.pl lub zadzwoń na nr 728 415 585. Dziękujemy!

  masz pytania?

  przeczytaj