fbpx

cykl zajęć

JOGA KRĘGOSŁUPA
start 13.09

poziom otwarty

ULGA DL KRĘGOSŁUPA

Czujesz, że Twój kręgosłup potrzebuje odciążenia?

Nie jesteś zadowolona ze swojej postawy?

Chciałabyś się wyciszyć, odstresować, a jednocześnie wykonać bezpieczny trening całego ciała?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

ŚRODA 20:15 – 21:10

3 SPOTKANIA

Start: 13.09.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1

CENA:

145 zł

Dobrze trafiłaś! Zuzia – nasza instruktorka jest specjalistką od Jogi Kręgosłupa. Na naszych zajęciach zadbasz o swoje zmęczone plecy w bezpieczny sposób – szanując ograniczenia swojego ciała i jednocześnie wykorzystując jego możliwości.

Wiele problemów z plecami wynika ze słabości mięśni pleców w stosunku do innych części ciała, co może powodować dodatkowe napięcie kręgosłupa. Utrzymywanie pozycji w jodze pomaga wzmocnić mięśnie pleców, co może zmniejszyć ból pleców.

Najlepsze efekty jogi osiąga się ćwicząc harmonijnie pozycje ze wszystkich grup asan: stojących, siadów, wygięć, skłonów, skrętów i balansów. Podczas zajęć skupimy się na terapeutycznym zastosowaniu jogi kręgosłupa w profilaktyce uogólnionych bólów szyi i barków oraz dolnej części kręgosłupa.

Joga to również forma treningu mentalnego, poprawiająca koncentrację, równowagę oraz obniżająca stres. Jak widzisz, jest to trening wszechstronny, uwzględniający zarówno poprawę kondycji fizycznej jak i relaksację poprzez oddech. Nauczysz się także, jak samodzielnie korygować swoją postawę od stóp do głów.

Zapisz się na cykl zajęć JOGA KRĘGOSŁUPA.

Co zyskasz?

  • Na zawsze zmienisz swoją podstawę, będziesz wyglądać na 5 kg mniej.
  • Poprawisz zakresy ruchu w stawach oraz w kręgosłupie.
  • Polepszysz swoje samopoczucie. A co najważniejsze, ograniczysz negatywne skutki siedzącego trybu życia!

Jedne zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od wyciszenia się po wyzwaniach codzienności. W części głównej wykonujemy asany. Na koniec relaks! Czyli ćwiczenia relaksujące i oddechowe.

Dla kogo są te zajęcia?

Dla wszystkich kobiet, które czują, że ich plecy potrzebują odprężenia. Dla osób lubiących jogę w kobiecym gronie. Nasz cykl jest także doskonałym rozwiązaniem w profilaktyce bólu kręgosłupa. Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisaniem się na zajęcia skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Dlaczego nasze zajęcia są wyjątkowe?

  • Mała grupa = większe bezpieczeństwo
  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą, dlatego poziom ćwiczeń dopasujemy do możliwości uczestników. Jednak jeśli cierpisz na niepokojące lub długotrwałe bóle kręgosłupa to koniecznie udaj się do specjalisty, bo udział w zajęciach nie zastąpi konsultacji z fizjoterapeutą.
  • Przez 3 tygodnie ćwiczymy w kameralnej grupie osób.
  • Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki będą wspólnie przechodziły przez kolejne etapy cyklu.

Terminy: 

Startujemy 13 września 2023 r., a cykl kończymy 27 września 2023 r. Spotykamy się przez 3 tygodnie w środy o 20:15.

masz pytania?

przeczytaj