fbpx

kurs

JOGA – ULGA DLA PLECÓW
start 11.01

dla znających podstawy

DLA ZMĘCZONYCH PLECÓW

Czujesz, że Twój kręgosłup potrzebuje odciążenia?

Nie jesteś zadowolona ze swojej postawy?

Chciałabyś się wyciszyć, odstresować, a jednocześnie wykonać bezpieczny trening całego ciała?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

ŚRODA 19:10 – 20:05

5 SPOTKAŃ

Start: 11.01.2023

TYP KURSU: 

Dwumiesięczny kurs, spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1

CENA:

245 zł

Dobrze trafiłaś! Zuzia – nasza instruktorka jest specjalistką od Jogi Kręgosłupa. Na naszym kursie zadbasz o swoje zmęczone plecy w bezpieczny sposób – szanując ograniczenia swojego ciała i jednocześnie wykorzystując jego możliwości.

Joga to również forma treningu mentalnego, poprawiająca koncentrację, równowagę oraz obniżająca stres. Jak widzisz, jest to trening wszechstronny, uwzględniający zarówno poprawę kondycji fizycznej jak i relaksację poprzez oddech. Nauczysz się także, jak samodzielnie korygować swoją postawę od stóp do głów.

Wiele problemów z plecami wynika ze słabości mięśni pleców w stosunku do innych części ciała, co może powodować dodatkowe napięcie kręgosłupa. Utrzymywanie pozycji w jodze pomaga wzmocnić mięśnie pleców, co może zmniejszyć ból pleców.

Najlepsze efekty jogi osiąga się ćwicząc harmonijnie pozycje ze wszystkich grup asan: stojących, siadów, wygięć, skłonów, skrętów i balansów. Podczas kursu skupimy się na terapeutycznym zastosowaniu jogi kręgosłupa w profilaktyce uogólnionych bólów szyi i barków oraz dolnej części kręgosłupa.

Zapisz się na kurs JOGA – ULGA DLA PLECÓW.

Co zyskasz?

  • Na zawsze zmienisz swoją podstawę, będziesz wyglądać na 5 kg mniej.
  • Poprawisz zakresy ruchu w stawach oraz w kręgosłupie.
  • Polepszysz swoje samopoczucie. A co najważniejsze, ograniczysz negatywne skutki siedzącego trybu życia!

Jedne zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od wyciszenia się po wyzwaniach codzienności. W części głównej wykonujemy asany. Na koniec relaks! Czyli ćwiczenia relaksujące i oddechowe.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla wszystkich kobiet, które czują, że ich plecy potrzebują odprężenia. Dla osób lubiących jogę w kobiecym gronie. Nasz kurs jest także doskonałym rozwiązaniem w profilaktyce bólu kręgosłupa.

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisaniem się na kurs skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

  • Mała grupa = większe bezpieczeństwo
  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą, dlatego poziom ćwiczeń dopasujemy do możliwości uczestników kursu. Jednak jeśli cierpisz na niepokojące lub długotrwałe bóle kręgosłupa to koniecznie udaj się do specjalisty, bo udział w kursie nie zastąpi konsutacji z fizjoterapeutą.
  • Przez 8 tygodni ćwiczymy w kameralnej grupie osób.
  • Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki będą wspólnie przechodziły przez kolejne etapy kursu.

Terminy: 

Startujemy 11 stycznia 2023 r., a kurs kończymy 8 luego 2023 r. Spotykamy się przez 5 tygodni w środy o 19:10.

masz pytania?

przeczytaj