fbpx

zajęcia

Ważne informacje

1. Przygotowanie do zajęć

Na zajęcia proszę zabrać ze sobą:

  • wygodne sportowe buty na zmianę (mogą być adidasy, tenisówki, adidasy taneczne, ale nie buty na obcasach), a na Belly Dance – polecamy ćwiczyć w skarpetkach, baletkach, specjalnych ochraniaczach na śródstopie, jazzówkach (specjalne buty). Buty sportowe nie będą na zajęciach dobrym wyborem – są zbyt twarde, a stopy musza być plastyczne 🙂
  • swobodny strój: np. luźną koszulkę, legginsy lub spodnie dresowe, 
  • wodę (lub coś innego) do picia.

2. NIEOBECNOŚCI

Nie ma możliwości odrobienia nieobecności na zajęciach. Prosimy o przemyślany zakup wejściówek.

3. DBAJ O SIEBIE I INNYCH

Zajęcia są przeznaczone dla zdrowych osób, które nie mają przeciwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w zajęciach. 

  • Jeśli w czasie zajęći źle się poczujesz, rozpoznasz u siebie objawy infekcji, prosimy nie przychodź na zajęcia. 
  • Ćwicz na miarę swoich możliwości, słuchaj sygnałów swojego ciała, pamiętaj, że to Ty jesteś najważniejsza w czasie zajęć! Potrzebujesz odpocząć? Po prostu to zrób, najlepiej sygnalizując to wcześniej instruktorce. 
  • Nawet jeśli na początku będą Ci się plątać nogi i mylić ręce, pamiętaj nie będziesz w tym jedyna 🙂 Poza tym, to całkiem normalnie, jeśli wcześniej nie uczestniczyłaś w tego typu zajęciach. 
  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą, dlatego poziom ćwiczeń dopasujemy do możliwości uczestników kursu. Jednak jeśli cierpisz na niepokojące lub długotrwałe bóle kręgosłupa to koniecznie udaj się do specjalisty, bo udział w kursie nie zastąpi konsultacji z fizjoterapeutą.
  • Przypominamy, że nasze zajęcia nie są dopasowane dla kobiet w ciąży. 

4. ORGANIZACJA ZAJĘĆ

Na salę nr 2 zapraszamy 5-10 minut przez zajęciami, wcześniej sala jest zamknięta i nie ma możliwości wejścia na salę ze względu na trwające wcześniej zajęcia. Po wejściu do studia i przebraniu się w szatni, proszę zgłosić się do instruktorki, aby potwierdzić swoją obecność na liście uczestniczek. 

5. JAK DOJECHAĆ

Studio znajduję się przy ul. Targowej 6 w Pruszkowie na osiedlu Oligo Park. Wejście na salę nr 2 jest od ulicy Targowej. Jeśli jest Pani samochodem, to rekomendujemy zostawienie samochodu nie przy samym studiu, czyli na ul. Targowej, ale nieco dalej – na parkingu na rogu ulicy Targowej i Pogodnej lub na parkingu, który znajduje się wzdłuż ul. Komorowskiej – tam zazwyczaj są wolne miejsca. Woli Pani przyjechać rowerem? Pod salą nr 2 znajdzie Pani stojaki. 

6. Sprawdź na grafiku godzinę rozpoczęcia zajęć

masz pytania?

przeczytaj