fbpx

mini kurs

FIESTA LATINA
start 21.04

Masz ochotę poruszać się w rytm tanecznej muzyki latynoskiej?
Chcesz nabrać powabu i gracji w ruchach tak charakterystycznej dla tancerek?
A może chcesz po prostu dobrze się bawić i przy okazji zadbać o kondycję fizyczną, bez stresu, że nie będziesz nadążać za grupą?

Zajęcia poprowadzi

TERMIN:

CZWARTEK 20:30 – 21:25

4 spotkania:

1. 21.04,

2. 5.05,

3. 12.05,

4. 19.05.

*ze względu na niedyspozycje instruktorki 12.05, kurs zakończy się 26.05.

TYP KURSU:

MINI kurs, spotkania 1 raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

140 zł – w przedsprzedaży do 19.04

160 zł – cena regularna od 20.04

Co zyskasz?

Udział w zajęciach Fiesta Latino:

  • korzystnie wpłynie na Twoją sylwetkę,
    poprawisz swoją kondycję,
  • spalisz kalorie,
  • a także zyskasz więcej energii.

Oprócz tego, że będziesz się świetnie bawić i oderwiesz się od codziennej rutyny, nauczysz się także bardziej świadomych ruchów ciała, dzięki czemu będą one pełne kobiecej gracji.

Zapisz się na kurs FIESTA LATINA

FIESTA LATINA

Fiesta Latina to trening taneczno-fitnessowy. Ten typ zajęć stworzyłyśmy dla kobiet, które dopiero zaczynają przygodę z tańcem albo dla pasjonatek Zumba ®Fitness, które wolą jednak spokojniejsze od oryginalnych tempo zajęć.

Fiesta Latina powstała z inspiracji rytmami latynoskimi.

Kroki taneczne zaczerpnięte z rytmów latynoskich takich, jak: merengue, bachata, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba są bardzo proste, a dzięki formule zajęć w zamkniętej grupie bawisz się już od pierwszych zajęć. Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej tańczymy nasze układy podążając za instruktorką. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia na uspokojenie ciała, ćwiczenia oddechowe i rozciągające.

Dla kogo jest ten kurs?

Nigdy nie tańczyłaś, Twoja kondycja nie powala na kolana? To właśnie dla Ciebie powstał kurs Fiesta Latina.
Zajęcia są prowadzone w taki sposób, aby każdy niezależnie od poziomu umiejętności tańca czuł się dobrze!
Nasza prowadząca Iza, już o to zadba.

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

Zajęcia Fiesta Latino są bardzo podobne do zajęć Zumba Fitness, ale zostały wymyślone z myślą o osobach, dla których tempo Zumby było zbyt szybkie. Usunęłyśmy z choreografii skoczne elementy, by uczestniczki nie przeciążały stawów.

Na zajęciach Fiesta Latino odnajdą się osoby zupełnie początkujące, ponieważ wprowadziłyśmy omawianie wybranych układów tanecznych, właśnie po to, by wiedziały one, czego mogą się spodziewać i by łatwiej mogły sobie poradzić.

Dzięki tak zaprojektowanym zajęciom nie musisz obawiać się, że nie będziesz nadążać za grupą. Zwłaszcza że ćwiczymy w stałej, kameralnej grupie osób. Dzięki temu będziesz mogła poczuć się swobodnie, jak w grupie dobrych znajomych.

Nasza nowa formuła zajęć w zamkniętej grupie pozwoli Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez wszystkie etapy kursu. Nawet jeśli na początku będą Ci się plątać nogi i mylić ręce, nie będziesz w tym jedyna.

Terminy:

Startujemy 21 kwietnia 2022 r.. Spotykamy się przez 4 kolejne czwartki wyłączając 28 kwietnia. Dokładna rozpiska terminów znajduję się w różowej ramce powyżej.

*ze względu na niedyspozycje instruktorki 12.05, kurs zakończy się zamiast 19.05. tydzień później tj. 26.05.

masz pytania?

przeczytaj