fbpx

cykl zajęć

BELLY DANCE PODSTAWY

start 15.03

POZIOM POCZĄTKUJĄCY

TECHNIKA TANECZNA

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

To zajęcia dedykowane kobietom – bez względu na wiek i umiejętności taneczne! Jest bardzo kobiecym i unikatowym stylem niemal dla każdego!

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

ŚRODY 18:10 – 19:05

4 SPOTKANIA

Start: 15.03.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

175 zł*

*Dla uczestniczek zajęć próbnych Ani z 08.03 – 35 zł

Taniec brzucha cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród młodzieży i dorosłych. Jest niewątpliwie bardzo kobiecym i unikatowym stylem, który łączy ze sobą
delikatne ruchy rąk z intensywną pracą bioder oraz akcentami poszczególnych części ciała. Taniec ten charakteryzuje się mocną izolacją oraz powiewem kokieterii.
Doskonale rozluźnia spięte i zastałe mięśnie oraz dodaje pewności siebie. Ma również wpływ na naszą koordynację ruchową. Dodatkowo, poprawia samopoczucie, zwiększa mobilność poszczególnych części ciała, co przekłada się z kolei na większy zakres ruchu oraz zmniejszenie ryzyka związanego z niechcianą kontuzją.

Dzięki indywidualnemu podejściu i kameralnej grupie szybko osiągniesz efekty.

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej uczymy kroków oraz techniki belly dance. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia na uspokojenie ciała, ćwiczenia oddechowe i rozciągające.

Zapisz się na cykl zajęć BELLY DANCE PODSTAWY.

Dla kogo są te zajęcia?

Zapraszamy Panie bez względu na wiek oraz poziom taneczny.

Dlaczego zajęcia są wyjątkowe?

Nasze zajęcia to dawka kobiecości i zastrzyk pewności siebie, a przy tym przyjemnie spędzony czas w gronie kobiet o podobnych zainteresowaniach.

Kameralna grupa i indywidualne podejście, unikatowy i ciekawy program, gwarantują dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzięki zajęciom w stałej i małej grupie będzie mogła czuć się pewnie i swobodnie.

Nasze krótkie taneczne cykle zajęć tj. 4 spotkaniowe nie są zobowiązujące. Możesz w krótkim czasie sprawdzić, czy taka forma zajęć Ci odpowiada i czy chcesz je kontynuować.

Terminy: 

Startujemy 15 marca 2023 r., a kończymy  kończymy 5 kwietnia 2023 r. Spotykamy się przez 4 tygodnie w środy o 18:10.

masz pytania?

przeczytaj