fbpx

cykl zajęć

BACHATA LADIES PODSTAWY

start 22.11

POZIOM POCZĄTKUJĄCY

TECHNIKA TAŃCA

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

TANECZNA CHOREOGRAFIA

Chcesz poczuć się bardziej kobieca i pewna siebie? Wydobyć swój seksapil? 

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

ŚRODA 18:10 – 19:05

7 SPOTKAŃ

Start: 22.11.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

295 zł – w przedsprzedaży do 13.11.

340 zł – cena regularna od 14.11.

Bachata Ladies to zajęcia dedykowane kobietom – bez względu na wiek i umiejętności taneczne, każda z Pań może tańczyć i kreować swój własny styl. Taniec ten charakteryzuje się ogromną zmysłowością, gracją i sensualnością. Podczas zajęć stopniowo poznasz kroki taneczne, poprawny ruch rąk, bioder i stóp. 

Tańczona do latynoskich utworów bachata pobudza zmysły i pozwala wczuć się w gorący klimat Ameryki Łacińskiej. Kroki bachaty nie są skomplikowane, dzięki czemu można wyciągnąć z tańca, co najpiękniejsze – przyjemność i swoją kobiecość. Będziemy zwracać uwagę na miękki ruch bioder oraz całego ciała, a także podkreślanie swoich atutów i budowanie pewności siebie i świadomości swojego ciała.

Dzięki indywidualnemu podejściu i kameralnej grupie szybko osiągniesz efekty. Już na 7 zajęciach zatańczysz cały układ (tylko nie opuść żadnych zajęć!)

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej uczymy się choreografii. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia na uspokojenie ciała, ćwiczenia oddechowe i rozciągające.

Zapisz się na cykl zajęć BACHATA LADIES PODSTAWY.

Dla kogo są te zajęcia?

Na spotkania zapraszamy Panie z październikowej edycji lub zupełnie początkujące, a także te, które znają podstawy bachaty i chcą je utrwalić.

Dlaczego zajęcia są wyjątkowe?

Nasze zajęcia to dawka kobiecości i zastrzyk pewności siebie, a przy tym przyjemnie spędzony czas w gronie kobiet o podobnych zainteresowaniach.

Kameralna grupa i indywidualne podejście, unikatowy i ciekawy program, gwarantują dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzięki zajęciom w stałej i małej grupie będzie mogła czuć się pewnie i swobodnie.

Terminy: 

Startujemy 22 listopada 2023 r., a cykl kończymy 10 stycznia 2024 r. Spotykamy się przez 7 tygodni w środy o 18:10 z wyłączeniem okresu ferii świątecznych tj. 25.12.2023 – 01.01.2024.

masz pytania?

przeczytaj