Pogodni!

Zbliża się początek Nowego Roku 2018, który mam nadzieję przyniesie nam mnóstwo cudownych chwil, radości i uśmiechów. Pogodnej dodatkowo przyniesie sporo DOBRYCH ZMIAN. Ale o tym poniżej:

 

1NOWY GRAFIK NA STYCZEŃ 2018

Jest kilka NOWYCH ZAJĘĆ w grafiku

 • JOGA PŁYNNA rozwija siłę, elastyczność i gibkość. Zajęcia mają na celu wzmocnienie mięśni, poprawę kondycji, równowagi i koordynacji, rozciągnięcie, ale także spalanie kalorii. Joga płynna dodaje pozytywnej energii, ale też rozluźnia i relaksuje. Trenuje się tu głównie z ciężarem własnego ciała. Joga ta bazuje na dość prostych asanach, a jej „płynność” polega na płynnych przejściach między pozycjami. Zajęcia będzie prowadzić nowa instruktorka Ania.

– JOGA PŁYNNA w ŚRODY O 18:00 wejdzie na stałe do grafiku od 17 STYCZNIA, ze względu na wyjazd prowadzącej, 10 STYCZNIA w ramach zastępstwa, zapraszamy na PILATES + ROZCIĄGANIE Z MAGDĄ

– Planujemy także otworzyć ranną grupę JOGI PŁYNNEJ w CZWARTKI o 8:15, na razie raz w tygodniu. Zapraszamy z Anią na PRÓBNE, BEZPŁATNE ZAJĘCIA 18 STYCZNIA w CZWARTEK o 8:15.

– Środowy „TANIEC BOSO„ zostaje zastąpiony „JOGĄ PŁYNNĄ”

 • ROZCIĄGANIE I RELAKS DLA SENIORÓW – w CZWARTKI o 9:30. Zapraszamy SENIORÓW na PRÓBNE, BEZPŁATNE ZAJĘCIA 4 stycznia o 9:30. Zajęcia będzie prowadzić nowa instruktorka Ania.
 • Zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP PLUS zostają wzbogacone o technikę ćwiczeń Pilatesa, będą odbywać się bez zmian w PONIEDZIAŁKI i ŚRODY o 19:15 i w grafiku widnieją pod nazwą „ZDROWY KRĘGOSŁUP + PILATES”. Zajęcia będzie prowadzić nowa instruktorka Magda.
 • Tematem styczniowego LATINO SOLO z Kingą w ŚRODY o 20:20 będzie energetyczne MAMBO!

Będzie też ZMIANA GODZINOWA:

 • CZWARTKOWY ZDROWY KRĘGOSŁUP będzie zaczynał się o 18:10, a nie o 18:05.

2. STYCZNIOWE WARSZTATY:

 • planujemy co miesiąc robić dwuspotkaniowy CYKL WARSZTATÓW TANECZNYCH DLA SENIOREK- w styczniu będą to dwa o zajęcia z tańca MAMBO z Kingą – odbędą się dwa ostatnie piątki miesiąca przed południem – szczegóły wkrótce
 • 7 STYCZNIA 10:30 – 12:00 WARSZTATY JOGI Z ALINĄ, która przyjechała do nas prosto z Indii. Więcej szczegółów znajdziesz TU (kliknij). Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc
 • 13 lub 14 STYCZNIA odbędą się WARSZTATY TANECZNE TYLKO DLA KOBIET z WANDĄ, więcej szczegółów już wkrótce.
 • W styczniu będzie odbywać się także karnawałowy tańca dla par

3. ZMIANY PROWADZĄCYCH

Tak, jak zauważyliście już zapewne już w grafiku, zamiast mnie, na wieczornych zajęciach pojawią się NOWE PROWADZĄCE: Ania i Magda. Jest to podyktowane tym, że od stycznia ze względu na przeprowadzkę do Warszawy nie mogę pojawiać się w studiu tak często, jak dotychczas i wybrałam prowadzenie rannych zajęć oraz rozwinięcie się w zakresie zarządzania studiem. Jednak przez pierwsze tygodnie będę pojawiała się regularnie w tygodniu wieczorami na sali, aby upewnić się wszystko działa bez zarzutu. Z mojej strony mogę Was także zapewnić, że teraz w studiu będzie się działo dużo więcej i w końcu zyskam trochę czasu na realizowanie moich licznych, pogodnych pomysłów. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, możecie być pewni! Już nawet szykuję dla nas sporą imprezę, ale o tym w styczniu;-)

KIM SĄ NOWE INSTRUKTORKI? kliknij TU, aby dowiedzieć się więcej 

POGODNE jestem pewna, że wybierając Magdę i Anię podjęłam bardzo dobre decyzje, ale chcę abyście same mogły się o tym też przekonać, dlatego 3 STYCZNIA organizujemy dla Was dzień POKAZOWYCH ZAJĘĆ, oczywiście bezpłatnych:-) Można zapisać się maksymalnie na 3 zajęcia. Zapraszamy wszystkich, jednak bardzo prosimy o ZAPISY: SMS (728 415 585) lub przez sytem rezerwacji online (kliknij tu, aby się zapisać)  Każde zajęcia będą trwały ok. 30 minut, a pomiędzy nimi będzie czas na rozmowę z instruktorkami. Ten wieczór będzie miał luźniejszy charakter niż standardowe nasze zajęcia, będę też wpuszczała na salę więcej osób, niż zazwyczaj.

W związku z powyższymi zmianami oraz tym, że od stycznia nie będzie Ady, nastąpią takie zmiany:
– czwartkowy ZDROWY KRĘGOSŁUP przejmuje Ania
– czwartkowa JOGA, będzie prowadzona przez Zuzię, będzie bardziej nastawiona na asany bezpieczne dla kręgosłupa i będzie nazywać się „JOGĄ KRĘGOSŁUPA”, będzie też trwać 60 minut, nie 75 minut, jednak charakter zajęć pozostaje bez zmian.
– sobotnie zajęcia JOGI KRĘGOSŁUPA na razie muszę zawiesić, ze względu na to, że nie znalazłam odpowiedniego zastępstwa. W ramach rekompensaty zapraszam na Noworoczne Warsztaty Jogi z Aliną (więcej informacji TU) , koszt warsztatów dla Pogodnych to 50 zł. oraz na JOGĘ PŁYNNĄ w środy o 18:00 (od 17 stycznia) lub czwartki o 8:15 (pierwsze próbne, bezpłatne zajęcia odbędą się 18 stycznia o 8:15).
–  czwartkowe SMUKŁE CIAŁO będzie prowadzić zamiast Zuzi – Ania, Ania poprowadzi także za mnie wtorkowy ZDROWY KRĘGOSŁUP
– Poniedziałkowe i środowe zajęcia o 19:15 oraz poniedziałkowe z 20:20 przejmuje za mnie Magda. Swoich UCZESTNIKÓW przepraszam za osobiste nie poinformowanie o zmianach, ale ostateczną decyzję podjęłam pod koniec tego tygodnia.

4. SPRAWY ORGANIZACYJNE:

 • Zajęcia ze stałego grafiku (kliknij, aby zobaczyć) rozpoczynamy od 4 STYCZNIA, jednak ze względu na ferie i urlopy instruktorek w styczniu będą zdarzać się zastępstwa.
 • Od stycznia wchodzi do użytku NOWY CENNIK nad którym pracowałam od listopada. Cennik jest bardzo uproszczony, od stycznia wszystkie zajęcia będą kosztować tyle samo, nie będzie żadnych dopłat za jogę, czy latino solo. Jednak to ujednolicenie sprawiło, że ceny lekko podniosły się w górę, w zależności od karnetu od 1 zł  do 4 zł za zajęcia. Jak widzicie jest teraz też mniej opcji karnetów do wyboru, mona kupić karnet na 4, 6, 8, 10, 12 lub 16 wejść. Ale nie martwcie się, możecie też kupować karnety na ilości zajęć, nie objęte w cenniku. np. chcąc kupić karnet na 5 zajęć wystarczy do karnetu na 4 zajęcia, doliczyć 20 zł, czyli kwotę dodatkowego wejścia do karnetu.

*EDYCJA NA WASZĄ PROŚBĘ

Przy zakupie karnetu do 30.12. 02.01. – przy płatności przelewem / 03.01. – przy płatności gotówką w studiu w czasie zajęć pokazowych lub 4.01. rano – (przed i po zajęciach „Rozciąganie i relaks”) dostajecie 10% zniżki na karnet – tj.zniżka jest od cen z różowej kolumny (kliknij TU, aby przejść do nowego cennika). Promocja nie dotyczy seniorów. Płatność tylko przelewem, po wcześniejszej rezerwacji miejsca w systemie (kliknij TU, aby przejść do systemu). Dane do przelewu: nr konta: 24 1050 1924 1000 0091 4512 9236 (ING), w nazwie: POGODNA Studio Tańca i Ruchu Joanna Diehl, w tytule wpisz swoje imię i nazwisko i rodzaj karnetu.

 • Od stycznia w studiu będą na sali zainstalowane kamery, będą nakierowane na główne wejścia do sali oraz na ladę. Nie będzie ich w szatniach, ani w łazienkach. Są zakładane, ponieważ od stycznia włączam w ofertę studia możliwość wynajmowania sali przez inne osoby.
 • Został stworzony też oddzielny CENNIK DLA SENIORÓW – ceny pozostały praktycznie bez zmian, za to czytelność cennika jest znacznie lepsza. Seniorzy (osoby po 65 r.ż.) muszą pamiętać, że mogą korzystać ze wszystkich zajęć w ramach wykupionych karnetów, ale muszą liczyć się z tym, że zajęcia będą przeprowadzane w trybie standardowym (bez ulg). Dla seniorów są dedykowane i REKOMENDOWANE ranne zajęcia z dopiskiem SENIOR oraz tak, jak dotychczas (tylko dla stałych uczestniczek) ZDROWY KRĘGOSŁUP we wtorki i czwartki o 18:10.
 • Przeglądając cennik zapewne zauważyliście informację o KLUBIE BARDZIEJ POGODNYCH. WSZYSTKIE OSOBY, które kupiły chociaż raz karnet w okresie LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2017 dostają automatyczne STATUS KLUBOWICZA. Na razie, tak orientacyjnie opiszę na czym będzie polegał. Klubowicze otrzymują:
  – 20% rabatu na karnety (różowa rubryka w tabeli)
  – bezpłatny wstęp i rabaty na wydarzeni i konsultacje organizowane w studiu
  – dostęp do dodatkowych materiałów na stronie www.pogodnastudio.pl – otwarcie zakładki wkrótce
REZERWACJE ZAJĘĆ:

Na styczeń przyjmuję rezerwacje (przez system, ewentualnie sms) od 27 GRUDNIA do 3 STYCZNIA WŁĄCZNIE.

Rezerwując zajęcia przez sms, proszę poczekać na sms zwrotnego z potwierdzeniem, tylko to daje pewność, że rezerwacja została zrobiona.

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Od 4 STYCZNIA będę wpisywać na listy nowe osoby, spoza KLUBU POGODNEJ. Proszę nie czekajcie na ostatnią chwilę, bo może się okazać, że zabraknie dla Was miejsc.

UWAGA! NA ZAPISY NA STYCZEŃ ZOSTAŁO ZMIENIONE HASŁO DO STRONY, ZOSTANIE ONO PRZESŁANE WSZYSTKIM PRZEZ SMS WIECZOREM 26.12., KTO GO NIE OTRZYMA, PROSZĘ O KONTAKT!

WYJĄTKOWO w styczniu tańsze karnety można kupić do 9 STYCZNIA, póżniej termin graniczny będzie, jak dotychczas, tj. 5 dzień miesiąca. Natomiast dla seniorów ten czas zostanie przedłużony do 10 dnia miesiąca.

OD STYCZNIA obowiązuje WSZYSTKICH SYSTEM ONLINE plus jako dodatek OPCJA SMS na nr 728 415 585 (dla osób niekorzystających z Internetu, albo przy ewentualnej awarii systemu).

Jeśli nie możemy przyjść na zajęcia i mamy ochotę później odrobić je w innym terminie to oroszę odwoływać je przez SYSTEM (kliknij, aby zobaczyć) – jednak maksymalnie 6 godzin przed zajęciami i awaryjnie przez SMS – do 12:00.

Można ODRABIAĆ MAKSYMALNIE 3 ZAJĘCIA z karnetu (na Wasze prośby zmieniłam z 2) i tylko do końca MIESIĄCA KALENDARZOWEGO.

 

5. Impreza mikołajkowa 10.12.2017

TELEDYSK z Mikołajek znajdziecie TU (kliknij, aby zobaczyć), a GALERIĘ ZDJĘĆ zobaczycie TU (kliknij, aby zobaczyć)

6. A co czeka nas jeszcze w grudniu?

 • 28.12. zajęcia z grafiku 18:30 Zdrowy kręgosłup z Zuzią 19:35 Smukłe Ciało z Zuzią – na obydwa zajęcia nie ma już wolnych miejsc,
 • 29.12. o 18:30 Sylwestrowa Zumba z Izą, koszt 30 zł, można jeszcze dołączyć
 • 29.12. 20:30 – 21:45 Sylwestrowe warsztaty dla par z Markiem – także można się przyłączyć, koszt 20 zł.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, jestem otwarta na kontakt: info@pogodnastudio.pl. tel 728 415 585.

I jeszcze raz dziękuję za wspólny 2017 i życzę nam, aby rok 2018 był conajmniej tak samo dobry, jak 2017! I przede wszystkim, abyśmy przeżyli go w zdrowiu!

Asia