fbpx

ZIMOWE WARSZTATY JOGI

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE JUŻ W TĘ NIEDZIELĘ!

Hu hu ha nasza zima zła! Ale w Pogodnej zimy się nie boimy i na dodatek dajemy Wam możliwość przygotowania się do nadchodzących mrozów i wraz z Aliną utworzyłyśmy warsztaty o tym samym tytule!

Program PRZYGOTOWANIE DO ZIMY jest skierowany dla wszystkich, bez względu na poziom.

?Zapraszamy Was na dwa spotkania, można przyjść zarówno na jedno, albo na dwa:

25 listopada (ndz) 9:30 – 11:00
28 listopada (śr) 20:15 – 21:45

Koszt: 35 zł za osobę, a przy zapisie od razu na 2 warsztaty – łącznie 60 zł .

Warsztat z jogicznego przygotowania do zimy skierowany jest do wszystkich, którzy chcą obudzić w sobie siłę, moc i wewnętrzny ogień przed nadchodzącym nowym sezonem. Wokół nas pogoda się zmienia, troszkę już czasem marzniemy, wyciągamy cieplejsze ciuchy i witamy opcję “na cebulkę”. Jest to czas wyzwań dla naszego organizmu, będący też wyzwaniem dla dobrego samopoczucia i oczywiście zdrowia.

Podczas zajęć wejdziemy w płynne sekwencje jogiczne, zwane vinyasami, zaprojektowane w taki sposób, aby nie tylko zrelaksować ciało i głowę, ale również znaleźć wewnętrzne pokłady energii, a więc rozgrzać nasze ciało. Poznamy też techniki oddechowe, które sprawią, że czekając na przystanku nie będzie nam aż tak zimno, a wychodząc z domu będziemy mieć ciepło w brzuchu.

Na zajęciach skupimy się na dobroczynnych dla naszego samopoczucia narzędziach jogi, gdzie poprzez ruch skoordynowany z oddechem zapoznamy się lepiej ze swoim ciałem i jego potencjałem.

Będziemy pracować w metodzie Vinyasa Kramy. To, co w niej najważniejsze to indywidualne podejście do uczestników, gdzie szukamy zrozumienia ciała i jego potrzeb. Docieramy do własnego oddechu, oraz wchodzimy w ruch, który nie tylko jest dla nas zdrowy i przyjemny, ale też skutecznie wpływa na nasz dobrostan.

Zrelaksowane ciało to też zrelaksowany umysł. Dlatego zajęcia zakończymy przyjemną wydłużoną relaksacją. Naszym celem jest zrzucenie codzienności z barków i innych części ciała, i przeniesienie się do stanu rozluźnienia, do którego tak często, za często, nie mamy dostępu. I przede wszystkim pobudzamy wewnętrzny ogień!

?W programie:

VINYASY. Łączymy ruch z oddechem i za pomocą takiego ruchu rozgrzewamy się i usuwamy napięcia z ciała i umysłu.
PRANAYAMA. Szukamy dalej kontaktu z oddechem i uczymy się świadomie korzystać z jego siły.
KRIYA. Włączamy opcję wewnętrzny ogrzewacz.
JOGA NIDRA. Jogicznym snem kończymy praktykę. Wchodzimy w głębokie odczuwanie ciała i jego poszczególnych partii i części.

?Prowadzi: Alina Kaczmarek-Subramanian, joginka i etnolożka, prowadzi Fundację TEJAS. Na zajęciach stara się przywrócić uczestnikom stan spokoju i nauczyć, jak go odnajdywać samemu.

?Oprócz pojedynczych spotkań warsztatowych przygotowałyśmy dla Was dwa cykle kursów POWITANIE ZIMY, każdy po 6 – 75 minutowych spotkań:
1. KURS GRUDNIOWY: terminy: poniedziałki i środy 20:15-21:30 w dniach 3, 5, 10, 12, 17, 19 grudnia, koszt. 180 zł od osoby
2. KURS STYCZNIOWY: terminy: poniedziałki i środy 20:15-21:30 w dniach 7, 9, 14, 16, 21, 23 stycznia, koszt. 180 zł od osoby.

? Przy zapisie od razu na dwa kursy, koszt to 330 zł, zamiast 360 zł.

Zapisy: 728 415 585, info@pogodnastudio.pl, miejsce: Pogodna Studio Tańca i Ruchu