fbpx

Pragniesz odnaleźć źródło wewnętrznego spokoju ?
Marzy Ci się zdolności regulowania poziomu napiec i redukcji stresu ?
Pragniesz polepszenia relacji z samym sobą i światem wokół ?

Mindfulness (Uważna Obecność) jest umiejętnością życiową, która może pogłębić nasze poczucie satysfakcji życiowej i spełnienia, jak również zredukować napięcia i stres.

Zapraszamy Cię serdecznie na wstępne zajęcia Medytacji Mindfulness w Ruchu. Podczas tych 75 min zajęć, dowiesz się więcej o metodach Mindfulnesowych (praktyka Uważnej Obecności), jak i zasmakujesz tych metod w małych dawkach.

Termin: 19.01.2019 10- 11:15, koszt: 20 zł. (płatne z góry).

Będziemy się trochę ruszać po sali (medytacja w ruchu) byś mógł/ła spróbować metod Mindfulnesowych w ruchu i w bezruchu (na siedząco)

Te krótkie zajęcia dadzą Ci możliwość poznania prowadzącej, będziesz mógł/-a się przyjrzeć czy jej styl i ta atmosfera Ci odpowiada.

A jeśli zechcesz, możesz od razu zdecydować się na pełen ośmiotygodniowy kurs (MBLC) otwierając sobie tym drogę do lepszej jakości życia, integrując Uważna Obecności (Mindfulness) w swoją codzienność.

Więcej informacji o pełnym 8 tyg kursie MIndfulness już niedługo.

Koszt za 75 minutowy warsztat to 20 zł. Warunkiem rezerwacji miejsca, jest wcześniejsza opłata przelewem POGODNA STUDIO TAŃCA I RUCHU 24 1050 1924 1000 0091 4512 9236 (ING), w nazwie: POGODNA Studio Tańca i Ruchu Joanna Diehl.
Zanim zapłacisz koniecznie skontaktuj się sms/tel. 728 415 585 lub email joannadiehl@gmail.com – potwierdzimy, czy są wolne miejsca.
Przy dużej ilości chętnych przewidujemy zorganizowanie drugiej grupy o 12:00 tego samego dnia.

Osoba prowadząca:
Karo Tashi (Karolina Maria Kasprzak)
Założycielka ”Mindfulness Na Codzien!”

Psycholog i akredytowany nauczyciel MBLC – Mindfulness Based Living Course (Zycie w oparciu o zasady Mindfulness), który jest oficjalnym programem edukacyjnym powstałym z prac badawczo naukowych Brytyjskiego Stowazyszenia Mindfulness.

Po ukończeniu studiów psychologicznych w Edynburgu (Szkocja) w 2010 roku rozpoczęła intensywne trzy letnie studia empiryczne nad badaniem terapeutycznych aspektów medytacji opartej o Tybetańską metodę pracy z umysłem ”The Three Doors Academy’. Od tego czasu regularnie uczęszcza na medytacyjne odosobnienia. Od 2013 roku bierze udział w regularnych treningach dla nauczycieli Mindfulness prowadzonych przez Brytyjskie Mindfulness Association.

Jej pasją jest holistyczne podejście do zdrowia, ruch, praca z ciałem i taniec, jak również przebywanie w naturze.
Kazdy dzien zaczyna od porannej medytacji.