fbpx

warsztaty jogi fotografia

Pogodne!

Poniżej kilka słów na temat kolejnych warsztatów jogi! To już w kolejną niedzielę – 26 listopada!

Bóle głowy i barków mogą być różnego pochodzenia np. spowodowane urazem, stresem, złą dietą. W większości jednak przypadków są to bóle pochodzenia mięśniowego. Zła postawa ciała prowadzi do dysbalabsu mięśniowego, a tym samym do szeregu napięć. Sztywne i zbyt napięte mięśnie obręczy barkowej i szyi prowadzą do bólów głowy, oczu i uszu. Na warsztatach jogi zastosujemy takie asany, które rozluźnią zbyt napięte mięśnie, a tym samym uwolnią od ucisku. Dodatkowo dowiesz się jak masować mięśnie głowy i twarzy, aby manualnie wspomóc terapię jogi. Masaż tkanek miękkich znakomicie uwalnia od napięć, rozluźnia i relaksuje. Zapraszamy zatem na warsztaty!

Zajęcia odbędą się w dwóch grupach:
do wyboru 8:45 – 10:15 lub 10:30 – 12:00, będą
trwać 90 minut.

Koszt zajęć: 1 – 50 zł.  Przy płatności od razu za kolejne grudniowe warsztaty o tytule „Nabierz sił witalnych przed zimą. Praktyka, oddech, relaks” , cena za 2 spotkania to 90 zł. 

Zapisy: tel. 728 415 585 lub mail: info@pogodnastudio.pl

Miejsce zajęć: Pogodna Studio, ul. Targowa 6, Pruszków.

Dodatkowe info: Ze względu na duże zainteresowanie, jedynie wcześniejsza opłata za zajęcia daję gwarancję rezerwacji miejsca. Warsztay można opłacać w studiu (po uprzednim umówieniu) lub przelewem na konto bankowe. W obydwu przypadkach, proszę o wcześniejsze upewnienie się o dostępności wolnych miejsc, najlepiej wysyłając sms na tel. 728 415 585.

Nr konta: 24 1050 1924 1000 0091 4512 9236 (ING), w nazwie: POGODNA Studio Joanna Diehl, w tytule: warsztaty jogi/ data/imię i nazwisko uczestnika. Warsztaty mają poziom otwarty, zapraszamy także osoby nie praktykujące jogi na co dzień.

Pogodności!

Asia