fbpx

Pogodna Studio zaprasza na Sylwestrowy Kurs Tańca osoby rozpoczynające przygodę z tańcem, a także te, które tę umiejętność, potrzebują sobie nieco odświeżyć!

Chcemy, abyście po naszych zajęciach poczuli się swobodnie na parkiecie oraz czerpali z tańca w parze, jak najwięcej radości! Wierzymy, że każdy, kto naprawdę bardzo tego chce, jest w stanie to zrobić.

W czasie naszego Sylwestrowego Kursu Tańca nauczymy Was najbardziej przydatnych kroków i figur znanych tańców dyskotekowych, ale tylko tych, które rzeczywiście będziecie mogli wykorzystać w czasie przyszłego Sylwestra i Karnawału 2018, a także innych przyjęć, jak wesela, studniówki czy prywatki.

Pokażemy partnerom jak prowadzić, a partnerkom, jak poddawać się prowadzeniu. Dodatkowo dowiecie się, jak zaprosić partnerkę do tańca, jak tańczyć w rytm muzyki, jak się obracać oraz jakich błędów unikać w trakcie tańca!

Po skończonym kursie, nie tylko poprawicie swój taniec, ale także polepszycie swoją kondycję oraz postawę i możliwe, że nawiążecie nowe znajomości.

Kurs obejmuje 7 spotkań 75 minutowych w grupie maksymalnie 8 par w Pogodna Studio Tańca i Ruchu w Pruszkowie.

Cena to 230 zł od osoby / dla osób, które wzieły udział w dniach otwartych to 170 zł od osoby (czyli 60 zł zniżki od ceny regularnej) / istnieje możliwość płatności w dwóch ratach.

Terminy zajęć: 29.10., 05.11., 12.11., 19.11., 26.11., 3.12., 17.12. (niedziele) w godzinach 18:15 – 19:30.

Zapraszamy pary, ale także osoby solo. W trakcie zajęć przewidujemy dla chętnych rotację w parach, po to, aby zwiększyć efektywność nauki!

Prowadzący to instruktor tańca z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat tańców swingowych.

Wszystkich chętnych zapraszam do zapisów, tel. 728 415 585 lub mailowych info@pogodnastudio.pl Jest mało miejsc na kursie, dlatego, liczy się kolejność zgłoszeń. Czekam na Wasz kontakt! Jestem pewna, że decydując się na kurs, nie będziecie żałować!

Asia, Pogodna Studio