fbpx

My się zimy nie boimy! I zapraszamy do Pogodna Studio na rozgrzewający styczniowy kurs JOGI NA ZIMĘ! Zaczynamy już w najbliższą środę!

✍️Zapisy: 728 415 585, info@pogodnastudio.pl, miejsce: Pogodna Studio Tańca i Ruchu w Pruszkowie
Prowadzi: Alina Kaczmarek-Subramanian, joginka i etnolożka, prowadzi Fundacja TEJAS. Na zajęciach stara się przywrócić uczestnikom stan spokoju i nauczyć, jak go odnajdywać samemu.

? Kurs obejmuje 6 – 75 minutowych spotkań:
Terminy: poniedziałki i środy 20:15-21:30 w dniach 9, 14, 16, 21, 23, 30 stycznia, koszt. 180 zł od osoby.
Zapraszamy bez względu na poziom – także osoby początkujące.

? Dowiedz się więcej:
Podczas zajęć wejdziemy w płynne sekwencje jogiczne, zwane vinyasami, zaprojektowane w taki sposób, aby nie tylko zrelaksować ciało i głowę, ale również znaleźć wewnętrzne pokłady energii, a więc rozgrzać nasze ciało. Poznamy też techniki oddechowe, które sprawią, że czekając na przystanku nie będzie nam aż tak zimno, a wychodząc z domu będziemy mieć ciepło w brzuchu.
Na zajęciach skupimy się na dobroczynnych dla naszego samopoczucia narzędziach jogi, gdzie poprzez ruch skoordynowany z oddechem zapoznamy się lepiej ze swoim ciałem i jego potencjałem.
Będziemy pracować w metodzie Vinyasa Kramy. To, co w niej najważniejsze to indywidualne podejście do uczestników, gdzie szukamy zrozumienia ciała i jego potrzeb. Docieramy do własnego oddechu, oraz wchodzimy w ruch, który nie tylko jest dla nas zdrowy i przyjemny, ale też skutecznie wpływa na nasz dobrostan.
Zrelaksowane ciało to też zrelaksowany umysł. Dlatego zajęcia zakończymy przyjemną wydłużoną relaksacją. Naszym celem jest zrzucenie codzienności z barków i innych części ciała, i przeniesienie się do stanu rozluźnienia, do którego tak często, za często, nie mamy dostępu. I przede wszystkim pobudzamy wewnętrzny ogień!

?W programie:
VINYASY. Łączymy ruch z oddechem i za pomocą takiego ruchu rozgrzewamy się i usuwamy napięcia z ciała i umysłu.
PRANAYAMA. Szukamy dalej kontaktu z oddechem i uczymy się świadomie korzystać z jego siły.
KRIYA. Włączamy opcję wewnętrzny ogrzewacz.
JOGA NIDRA. Jogicznym snem kończymy praktykę. Wchodzimy w głębokie odczuwanie ciała i jego poszczególnych partii i części.

✍️Zapisy: 728 415 585, info@pogodnastudio.pl, miejsce: Pogodna Studio Tańca i Ruchu w Pruszkowie