fbpx

 

PONIŻEJ NASZA OFERTA ONLINE

 

POGODNA STUDIO ONLINE MAJ 2020

 

To atrakcyjny i urozmaicony program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – bez względu na poziom zaawansowania i możliwości czasowe. Będziemy spotykać się podczas godzinnych oraz półgodzinnych treningów transmitowanych „na żywo” przez Waszych ulubionych instruktorów.

W każdym tygodniu planujemy aż 5 różnych wieczornych godzinnych treningów oraz 3 półgodzinne – jedne rano, a dwa popołudniami.
Program jest prowadzony w formie zamkniętej grupy na Facebooku, do której dostęp otrzyma każda osoba, które podejmie się działania z nami. Link do grupy będzie wysyłany na emaila każdej zapisanej osobie w niedzielę.

 Rozkład wieczornych godzinnych zajęć będzie, co tydzień ten sam, jednak niekiedy dodamy do zajęć podtemat, aby urozmaicić i uatrakcyjnić jeszcze bardziej nasze pogodne zajęcia. Dodatkowo w każdym tygodniu czekają na Was trzy – 30-minutowe treningi – co tydzień będą to inne propozycje. Grafiki na nowy tydzień będą publikowane zawsze z 5 dniowym wyprzedzeniem.

ZAPISY I PŁATNOŚCI:

https://pogodnastudio-pruszkow.cms.efitness.com.pl/kup-karnet

INFO ORGANIZACYJNE

▪ Nie pasuje Ci godzina zajęć, która jest podana w harmonogramie? Nie szkodzi, nasze zajęcia* z całego tygodnia możesz obejrzeć w dowolnym momencie, ale tylko do końca tygodnia – do niedzieli do 12:00.

*wyjątek stanowią zajęcia Zumba Fitness – będą one dostępne tylko do końca dnia. Jednak ze względu na ograniczenia, które nakłada na nas platforma Facebook – muzyka z zajęć tanecznych zaraz po transmisjach „na żywo” może zostać wyciszona, także rekomendujemy brać udział w zajęciach tanecznych w czasie transmisji.

 Rozkład wieczornych godzinnych zajęć będzie co tydzień ten sam, jednak niekiedy dodamy do zajęć podtemat, aby urozmaicić i uatrakcyjnić jeszcze bardziej nasze pogodne zajęcia. Dodatkowo w każdym tygodniu czekają na Was trzy – 30-minutowe treningi – co tydzień będą to inne propozycje, a grafiki na nowy tydzień będą publikowane zawsze z 5 dniowym wyprzedzeniem.

 Dodatkowo zapraszamy do dołączenia do naszej bezpłatnej grupy na Facebook’u Zostaję w domu i ćwiczę z Pogodną (kliknij w nazwę, aby zobaczyć grupę). Udostępniamy tam codziennie bezpłatne materiały: fit przepisy, filmiki taneczne, filmiki instruktażowe, organizujemy wyzwania, jednym słowem robimy wszystko, aby umilić Wam czas kwarantanny.

 

Pogodna Online na maj startuje 04/05, Koszt miesięczny to 119 zł. Przy płatności do 1/05 obowiązuję cena promocyjna – 99 zł. Można też korzystać z tygodniowego dostępu do grupy – koszt: 39 zł.

WAŻNE! Masz zawieszony karnet w Pogodna Studio? Oczywiście możesz go wykorzystać, tylko wcześniej skontaktuj się z nami: info@pogodnastudio.pl, aby ustalić szczegóły płatności!

 

To my! Pogodne instruktorki!

Sprawdź grafik zajęć na pierwszy tydzień maja (kliknij w obrazek, aby powiększyć)

Masz jakieś pytania? Śmiało! Zostaw wiadomość! Na pewno odpiszemy!

11 + 6 =

Poniżej propozycja dla osób, które nie planują korzystać z Facebooka, a chcą dorzucić małą cegiełkę do wsparcia Pogodnej.

KURS LADIES LATINO Z KINGĄ 

 

To 8 godzinnych spotkań “na żywo” w prywatnej grupie na Facebooku z Waszą ulubioną instruktorką tańca Kingą!
▪ Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki o 20:15. Poziom zajęć będziemy stopniowo dopasowywać do Waszych umiejętności oraz możliwości.
▪ To rozwiązanie dla wszystkich dziewczyn, które kochają tańczyć oraz okazja dla tych, które obawiały się rozpocząć naukę do tej pory. Domowe zacisze gwarantuje całkowitą intymność!
▪ Dzięki zajęciom z Kingą poczujecie gorące rytmy latino we własnych czterech kątach, odkryjecie swoją kobiecość i przekonacie się, że tańczyć każdy może!

Start: 12/05. Koszt: 140 zł – czyli aż dwa razy mniej niż na stacjonarnych kursach w Pogodna Studio!

 

 

POGODNE WIADOMOŚCI

 

To seria poprawiających humor maili, wysyłanych w każdy wtorek i czwartek kwietnia.
Będą zawierały linki do filmów z krótkimi treningami, fit przepisy i garść inspiracji pomagających przetrwać ten trudny czas.

Start: 05/04, Koszt: 35 zł

 

 

 

 

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? ŚMIAŁO! ZOSTAW WIADOMOŚĆ! NA PEWNO ODPISZEMY!

2 + 6 =

Koniecznie przyłącz się do naszej bezpłatnej grupy wsparcia na Facebooku 

ZOSTAJĘ W DOMU I ĆWICZĘ Z POGODNĄ

(kliknij w nazwę lub w zdjęcie poniżej, aby przejść do grupy)