fbpx

info@pogodnastudio.pl

728415585

INDYWIDUALNY KURS PIERWSZEGO TAŃCA DLA NARZECZONYCH

Zapraszam do zapisów w nowym sezonie 2022!

Od 2010 roku zaufało mi niemal 200 cudownych par z Pruszkowa i okolic, a także z Warszawy, Grodziska Mazowieckiego i Łodzi. Czy chcielibyście w tym roku dołączyć do tego grona?

“Umówcie się na bezpłatną lekcję wstępną”

Czy to dla Was?

$

Ślub za moment, a Wy wiecie, że to ostatni moment aby nauczyć się ze sobą tańczyć i poczuć się swobodnie na parkiecie. Czy to o Was?

$

A może wręcz przeciwnie? Jesteście parą, która swoją wyjątkową uroczystość planuje od dawna. Chcecie, aby pierwszy taniec był magiczny i stał się wspomnieniem na całe życie. Dlatego szukacie najlepszego nauczyciela, który niczym wróżka z Kopciuszka przemieni Was w tancerzy.

$

A może wyjście na parkiet przyprawia Was o gęsią skórkę i nie tak chcecie wspominać początek najpiękniejszego balu w życiu?

Jeśli choć raz krzyknęliście: “TO O NAS!”,
nie szukajcie dalej.

Trafiliście idealnie! Nazywam się Joanna Diehl i niewykluczone, że wkrótce zostanę Waszą osobistą doradczynią od pierwszego (dopilnuję, aby nie ostatniego) tańca!

Zanim się spotkamy, sprawdźmy, czy mamy podobną wizję idealnego pierwszego tańca!

Ma być romantycznie i elegancko. Na rock & rolla przyjdzie czas odrobinę później!

Nie jesteście ekspertami od form tanecznych i nazw kroków. Jednak jedno jest pewne – taniec ma być wyrazem miłości i bliskości, a nie źródłem stresu!

We wspólnym tańcu chcecie czuć się swobodnie i wyglądać naturalnie. Rolą nauczyciela jest dopasowanie takiej choreografii, która na to pozwoli.

Jednak zanim nastąpi ta wielka chwila… Czeka Was dużo ćwiczeń i sumienne odrabianie pracy domowej zadanej przez swoją instruktorkę tańca. To właśnie trening buduje pewność siebie i swobodę na parkiecie. Żartowałam z tą wróżką od Kopciuszka! 

Nie jestem dla Was najlepszym wyborem, jeśli:

Jesteście super tancerzami i na parkiecie czujecie się, jak ryby w wodzie.

Nie lubicie romantycznych tańców i marzy Wam się humorystyczna choreografia w stylu amerykańskim lub latino.

Jesteście bardzo ambitni i chcecie zacząć próby rok przed weselem. Marzycie o bardzo trudnej choreografii, pełna skomplikowanych podnoszeń.

Brak Wam czasu na samodzielne ćwiczenia w domu.

Jedno z Was czuje się przymuszone do nauki tańca i nie planuje przykładać się zajęć.

Do daty wesela zostało Wam mniej niż 2 miesiące. 

Kim jestem?

Nazywam się Joanna Diehl. Jestem instruktorką tańca, a także psychopedagogiem kreatywności i socjologiem. Z tańcem towarzyskim jestem związana od dziecka. Zdobyłam najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S“ w stylu standardowym.

Moją supermocą jest cierpliwość i empatia, co często słyszę od kursantów. Największą frajdę sprawia mi oswajanie osób początkujących z tańcem w parze oraz doradztwo w zakresie pierwszego tańca. W lipcu 2022 roku minie 13 lat, odkąd przeprowadziłam pierwszą lekcję z przyszłą Parą Młodą! Wiele się przez ten czas nauczyłam, a na podstawie współpracy z moimi klientami wypracowaliśmy zasady, których zastosowanie daje prostą receptę na taneczny sukces. Możecie przekonać się sami, biorąc udział w moim kursie.

Joanna Diehl

Znam receptę na udany pierwszy taniec.
Jest zależny od 8 złotych zasad:

1.

Piosenka oraz taniec ma podobać się przede wszystkich Wam i kropka!

Czytaj więcej...

Pierwszy taniec jest dla Młodej Pary (tak, dla Was!), a nie dla gości! To Wasza chwila i pamiątka. Nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej.

2.

Pierwszy taniec to nie taneczny konkurs tańca ani pokaz.

Czytaj więcej...

To także nie występ rodem z „Tańca z gwiazdami” więc spokojnie z pewnością nikt nie ma wobec Was takich oczekiwań. Pierwszy taniec to po prostu inauguracja tanecznej części wesela i miłe zaproszenie gości do zabawy. Takie myślenie sprawi, że podejdziecie do tańca z większym luzem.

3.

Trudna choreografia jest zbędna. Liczy się komfort podczas tańca oraz naturalny wygląd.

Czytaj więcej...

Nie ma sensu wkładać dużo energii w skomplikowane taneczne choreografie. Goście prędzej docenią Wasz uśmiech oraz skupienie się na sobie i te “zakochane spojrzenia” niż ilość obrotów czy niespotykane połączenia między figurami w choreografii. Spokój, a najlepiej szczery uśmiech na twarzy, prosta sylwetka oraz zgranie – czyli każdy z partnerów tańczy w tę samą stronę. Jeśli te elementy będą przez Was opanowane to już nikt nie będzie patrzył na Wasze nogi, a ciężki dym będzie zbędny!

4.

Trzeba podejść to tego ze sprytem. Pokażę Wam proste triki na naukę, które pozwolą na utrwalanie nowych tanecznych umiejętności samodzielnie w domu.

Czytaj więcej...
Uwierzcie, jest to do zrobienia nawet w czasie najbardziej intensywnego tygodnia w pracy. Moje doświadczenie pokazuje, że pary stresują się tańcem najbardziej wtedy, kiedy w okresie przygotowań za mało czasu poświęcili na powtarzanie kroków oraz przerobionych zagadnień z kursu. Dlatego potem w czasie wesela zamiast skupić się na tu i teraz, zastanawiacie się, jaki jest kolejny krok w choreografii, a to nie pomaga… Dlatego zmobilizuję Was wszystkimi znanymi metodami do regularnych ćwiczeń.

5.

Z tremą i stresem należy się zapoznać, a nawet zaprzyjaźnić!

Czytaj więcej...
Buty ślubne, niecodzienne stroje, kilkadziesiąt par oczu wpatrzonych w Was w jednym momencie, blaski fleszy, sala na której tańczycie pierwszy raz – jest to dużo mniej komfortowa sytuacja niż miła lekcja tańca na znanej przez Was sali: w tenisówkach, wygodnym ubraniu, a w roli publiczności tylko ja – Wasza instruktorka. Nie oszukujmy się, pierwszy taniec nie będzie dla Was codzienną sytuacją. Na ten moment również Was przygotuję!

6.

Taniec to umiejętność, jak każda inna, np. nauka pływania, nauka obcego języka czy nauka szybkiego czytania.

Czytaj więcej...
Żeby się nauczyć, trzeba ćwiczyć i powtarzać, nie ma innej możliwości! Więc jeśli nie umiecie tańczyć, to wszystko przed Wami, tylko dajcie sobie szansę!

7.

Nauka pierwszego tańca to najprzyjemniejsza część przygotowań do wesela. Mój kurs będzie dla Was serią miłych randek, odskocznią od obowiązków.

Czytaj więcej...
Czasem w tygodniu w którym będziecie mogli skupić się tylko na sobie oraz inwestycją (być może) w odkrycie Waszej wspólnej pasji! Tak, bo warto mieć wspólną pasję, a ja Wam pokażę, jak i gdzie możecie kontynuować naukę tańca po weselu.

8.

Wasze zaangażowanie w czasie trwania kursu jest kluczowe, a moja praca to 50% sukcesu.

Czytaj więcej...

Ja Wam dam od siebie pełne wsparcie na każdym etapie kursu, od Was natomiast wymagam zaledwie 15 minut dziennie! Więc zanim zapiszecie się na kurs, zastanówcie się poważnie, czy jesteście gotowi na wspólną taneczną przygodę!

Rekomendacje

Daria i Hubert

Bardzo polecamy Pogodna Studio!  Dzięki Asi nasz pierwszy taniec zrobił na wszystkich ogromne wrażenie, mimo że na co dzień nie potrafiliśmy kompletnie tańczyć. Super atmosfera ,układ był profesjonalnie dopasowany do piosenki którą sami wybraliśmy.

Serdecznie dziękujemy.

Magda i Mateusz

Chodziliśmy wraz z narzeczonym na kurs pierwszego tańca. Pani Asia jest bardzo kompetentną instruktorką, atmosfera na zajęciach jest przyjazna. Super kontakt i bardzo elastyczne podejście do ucznia. Wiele się nauczyliśmy, a przy tym też świetnie się bawiliśmy. Jest to zdecydowanie bardzo POGODNE miejsce warte polecenia 🙂

Ewa i Paweł

Dzięki Asi i jej lekcjom indywidualnym czuliśmy się pewnie nie tylko podczas naszego pierwszego tańca, ale również podczas całego wesela. Układ przygotowany dla nas był naprawdę piękny, a nasi goście byli nim zachwyceni. Dziękujemy za cierpliwość, pozytywną energię i uśmiech. Polecamy wszystkim również tym, którzy (podobnie jak ja dwa miesiące temu) uważają, że nie ma dla nich nadziei w kwestii tańca. Asiu, świetna robota. Dziękujemy!

Ola i Robert

Bardzo fajne podejście do uczniów na zajęciach, nawet z największej kłody zrobi tancerza. Kontakt doskonały, poziom zajęć dopasowany do uczestników. Naprawdę szczerze polecam, zdecydowanie studio tańca nr 1 w Pruszkowie!

Kasia i Jarek

Polecam wszystkim narzeczonym nauki pierwszego tańca u Asi Diehl! Przemiła atmosfera + świetna metodyka kursu = niezapomniany taniec, który zachwyci wszystkich gości!

Kasia i Zenek

Asiu, Dziękujemy z całego serca za przygotowanie nas do pierwszego tanca!  Nieskromnie uważamy,  ze wypadł ślicznie, a goście byli zachwyceni i kilkukrotnie bili brawo w trakcie i na zakończenie.  Wszystko się udało i w rytmie!

Edyta i Kuba

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z kursu tańca – kurs indywidualny pierwszy taniec. Asia doskonale dobrała nasze możliwości do układu choreograficznego okazała cierpliwość, pomysłowość. Gorąco polecamy

Dorota i Patryk

Asia z dziewczyny, który boi się tańca jak ognia i która nie daje się prowadzić stworzyła w 8 godzin Parę Młodą, która na weselu zupełnie na luzie zachwyca pierwszym tańcem gości! Rodzice nas nie poznali, a wszyscy pytali jak to w ogóle możliwe. Poza tym tak polubiliśmy taniec, że wesele przetańczyliśmy do białego rana, a teraz już planujemy umówić się na kolejne lekcje, tak dla przyjemności To musi o czymś świadczyć! Bardzo bardzo bardzo polecamy!!!

Korzystając z mojej oferty zyskacie:

1

Opanujecie choreografię pierwszego tańca do wybranej piosenki.

2

Na parkiecie będziecie się czuli pewnie.

3

Przeżyjecie wspólną taneczną przygodę!

4

Oderwiecie się od codziennych obowiązków!

5

Otrzymacie piękną pamiątkę na całe życie.

6

Będziecie zaopiekowani na każdym etapie przygotowań do pierwszego tańca.

7

Zyskacie ładniejszą postawę ciała, a także lekkość w tańcu i grację ruchów.

8

Być może mój kurs zmieni Wasze podejście do tańca na całe życie.

Co oferuję w ramach kursu?

WERSJA PODSTAWOWA

Z

8 lekcji tańca (1 lekcja = 55 minut) w czasie których nauczycie się indywidualnie przygotowanej dla Was choreografii do wybranego utworu oraz poznacie podstawy tańca w parze.

Z

Stworzenie dopasowanego do Was planu pracy.

Z

30 minutowa próba generalna w studiu.

Q

Nauka podstawowych kroków wybranych tańców użytkowych – które będziecie mogli wykorzystać w czasie wesela, a później w swoim wspólnym życiu!

Q

Dwa 45 minutowe treningi własne w Pogodna Studio na wyłączność w czasie których możecie samodzielnie przećwiczyć swój układ. Treningi będą umawiane w wybrane soboty w godzinach między  9:00 a 14:00

Q

45 minutowa próba w sali weselnej do 30 km od Pruszkowa.

Q

Możliwość wysyłania nagrań z domowych prób pomiędzy kursowymi zajęciami, które na bieżąco przeanalizuję i wyślę dodatkowe wskazówki (1x w tyg.)

Dodatkowo w ramach kursu otrzymacie:

Z

Regularne maile, które zmotywują Was do systematycznej pracy.

Z

Przygotowanie piosenki, skrócenie, wyciszenie itp. (w zależności od naszych ustaleń).

Z

Wskazówki na temat tego, jak dobrze wyglądać na parkiecie, jak radzić sobie ze stresem, jakie buty wybrać, jak tańczyć z innymi, co zrobić w razie pomyłki.

Koszt kursu w wersji podstawowej to: 1232 zł + 368 zł podatku VAT czyli łącznie 1600 zł

WERSJA PREMIUM

Z

12 lekcji tańca (1 lekcja = 55 minut) w czasie których nauczycie się indywidualnie przygotowanej dla Was choreografii do wybranego utworu oraz poznacie podstawy tańca w parze.

Z

Stworzenie dopasowanego do Was planu pracy.

Z

30 minutowa próba generalna w studiu.

Z

Nauka podstawowych kroków wybranych tańców użytkowych – które będziecie mogli wykorzystać w czasie wesela, a później w swoim wspólnym życiu!

Z

Dwa 45 minutowe treningi własne w Pogodna Studio na wyłączność w czasie których możecie samodzielnie przećwiczyć swój układ. Treningi będą umawiane w wybrane soboty w godzinach między  9:00 a 14:00

Z

45 minutowa próba w sali weselnej do 30 km od Pruszkowa.

Z

Możliwość wysyłania nagrań z domowych prób pomiędzy kursowymi zajęciami, które na bieżąco przeanalizuję i wyślę dodatkowe wskazówki (1x w tyg.)

Dodatkowo w ramach kursu otrzymacie:

Z

Regularne maile, które zmotywują Was do systematycznej pracy.

Z

Przygotowanie piosenki, skrócenie, wyciszenie itp. (w zależności od naszych ustaleń)

Z

Wskazówki na temat tego, jak dobrze wyglądać na parkiecie, jak radzić sobie ze stresem, jakie buty wybrać, jak tańczyć z innymi, co zrobić w razie pomyłki.

Koszt kursu w wersji premium to 1848 zł + 552 zł podatku VAT czyli łącznie 2400 zł

Czy jesteście gotowi na naukę najpiękniejszego tańca w Waszym życiu?

Zapraszam do wypełnienia formularza:

A teraz porozmawiajmy o formalnościach.
Poznajcie harmonogram współpracy

1. Zgłaszacie się na kurs za pomocą formularza, co najmniej 2 miesiące przed weselem. Ze względu na dużą ilość chętnych rekomenduję kontakt co najmniej 5 miesięcy wcześniej.

2. Odpisuję Wam na zgłoszenie i wysyłam krótką ankietę, w której opisujecie swoje wyobrażenia na temat pierwszego tańca. Po zapoznaniu się z opisem podejmę decyzję, czy razem wyczarujemy taniec, o którym marzycie. Następnie ustalimy dogodny dla Was termin pierwszego spotkania. Jeśli na tym etapie macie pomysł na piosenkę na Wasz taniec to super - podajcie mi swoje propozycje w ankiecie, ale pamiętajcie, że na to jest jeszcze sporo czasu. To samo z inspiracjami z Internetu - jeśli znaleźliście pary lub układy, które bardzo Wam się podobają pokażcie mi, ale od razu ostrzegam: nie kopiuję choreografii wykonanych przez inne osoby. Choreografia ma być wyjątkowa, tak jak Wasza uroczystość!

3. Umówienie się na pierwsze spotkanie do niczego Was nie obliguje! Jest to wstępna lekcja zapoznawcza, trwająca 45 min. Dzięki niej lepiej dopasuję choreografię do Waszych możliwości i wyobrażeń, a Wy zdecydujecie, czy rozpoczynamy kurs!

4. Będę na Was czekać 10 minut wcześniej przed umówioną godziną rozpoczęcia lekcji w Pogodna Studio. Na spotkaniu wypytam Was o Waszą wizję tańca, o Wasze doświadczenia taneczne oraz zaproszę Was do udziału w próbce mojego kursu. Pozwoli mi to dopasować ewentualne późniejsze lekcje do Was, a wy będziecie mogli sprawdzić czy mój styl pracy Wam odpowiada. Pamiętajcie o zabraniu wygodnych (bez obcasów) butów oraz bądźcie na czas. Jeśli to będzie Wasz pierwszy kontakt z tańcem to jest ok, powiedzcie mi o tym. Zdradzę Wam, że ja w tym roku miałam pierwszą lekcję łyżwiarstwa, więc początkujący tancerze - wiem, co czujecie.

5. Po lekcji czekam 3 dni na informację od Was, czy decydujecie się na kurs! Jeśli jesteście "na tak" napiszcie do mnie maila na adres info@pogodnastudio.pl. Ja w odpowiedzi prześlę Wam regulamin oraz dane potrzebne do opłacenia kursu. Na tym etapie ustalimy także termin spotkań - raz w tygodniu (ewentualnie 2 razy w tygodniu), o stałej godzinie. Ustalamy też zasady współpracy.

6. Po otrzymaniu wpłaty za kurs prześlę indywidualny plan pracy stworzony na podstawie Waszych potrzeb. Dodatkowo jeśli piosenka nie jest wybrana, prześlę propozycje piosenek do pierwszego tańca. Ważne, abyście mieli wybrany utwór najpóźniej dzień przed naszą pierwszą kursową lekcją. Na tym etapie też ustalimy termin spotkań, najlepiej raz w tygodniu, o stałej godzinie. Ustalamy też zasady współpracy.

Tutaj będą odbywały się nasze lekcje

Galeria par

Social media

Skontaktuj się z nami

3 + 4 =

masz pytania?

Przeczytaj