fbpx

info@pogodnastudio.pl

728415585

INDYWIDUALNE LEKCJE PIERWSZEGO TAŃCA DLA NARZECZONYCH

Zapraszam do zapisów w nowym sezonie 2024!

Od 2010 roku zaufało mi niemal 250 cudownych par z Pruszkowa i okolic, a także z Warszawy, Grodziska Mazowieckiego i Łodzi. Czy chcielibyście w tym roku dołączyć do tego grona?

“Umówcie się na bezpłatną lekcję wstępną”

Czy to dla Was?

$

Ślub za moment, a Wy wiecie, że to ostatni moment aby nauczyć się ze sobą tańczyć i poczuć się swobodnie na parkiecie. Czy to o Was?

$

A może wręcz przeciwnie? Jesteście parą, która swoją wyjątkową uroczystość planuje od dawna. Chcecie, aby pierwszy taniec był magiczny i stał się wspomnieniem na całe życie. Dlatego szukacie najlepszego nauczyciela, który niczym wróżka z Kopciuszka przemieni Was w tancerzy.

$

A może wyjście na parkiet przyprawia Was o gęsią skórkę i nie tak chcecie wspominać początek najpiękniejszego balu w życiu?

Jeśli choć raz krzyknęliście: “TO O NAS!”,
nie szukajcie dalej.

Trafiliście idealnie! Nazywam się Joanna Diehl-Radożycka i niewykluczone, że wkrótce wraz z moimi instruktorami zostaniemy Waszymi osobistymi doradcami od pierwszego (dopilnujemy, aby nie ostatniego) tańca!

Instruktorzy tańca

Ania to instruktorka tańca, która na swoim koncie ma wiele sukcesów na arenie międzynarodowej. Rozwiń po więcej...

Uczestniczyła i rywalizowała na parkietach największych festiwalach tanecznych m.in. w Blackpool, Salou, Antwerpii, Megeve, Siegen, Wiedniu, Cervii (Włochy), Assen (Holandia).

Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęła w Hiszpanii ucząc przez 2 lata jako instruktor tańca sportowego- gdzie też zdobyła Mistrzostwo Hiszpanii Par Zawodowych w tańcach latynoamerykańskich, Następnie we Wrocławiu przez 12 lat uczyła zarówno pary sportowe jak i starała się zarazić swoją pasją do tańca pary początkujące oraz Panie na indywidualnych zajęciach lady styling.

Poprzez swoje indywidualne podejście Ania chce przekazać wiedzę w sposób jak najbardziej przejrzysty, tak aby taniec wyglądał na naturalny, komfortowy, płynący z serca.. Stara się aby każde zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Jest cierpliwa, zwraca uwagę na szczegóły aby nawet najprostszy taniec wzbudził podziw widowni, a każde zdjęcie było piękną pamiątką. Choreografie są dopasowane do wybranego przez parę utworu, tak aby podkreślić akcenty muzyczne, dzięki czemu łatwiej także zapamiętać kroki, a tym samym zmniejszyć stres podczas finalnego pierwszego tańca.

Dla Ani najważniejsza na zajęciach jest przyjemność i radość z tańca.  Stara się wydobyć kobiecość z każdej z uczestniczek, a dzięki dużej ilości powtórzeń jakie preferuje na zajęciach grupowych umożliwia każdej osobie swobodne poczucie się w tańcu i czerpanie z tego przyjemności.

Zanim się spotkamy, sprawdźmy, czy mamy podobną wizję idealnego pierwszego tańca!

Ma być romantycznie i elegancko. 

Nie jesteście ekspertami od form tanecznych i nazw kroków. Jednak jedno jest pewne – taniec ma być wyrazem miłości i bliskości, a nie źródłem stresu!

We wspólnym tańcu chcecie czuć się swobodnie i wyglądać naturalnie. Rolą nauczyciela jest dopasowanie takiej choreografii, która na to pozwoli.

Jednak zanim nastąpi ta wielka chwila… Czeka Was dużo ćwiczeń i sumienne odrabianie pracy domowej zadanej przez swojego instruktora tańca. To właśnie trening buduje pewność siebie i swobodę na parkiecie. Żartowałam z tą wróżką od Kopciuszka! 

Nie jesteśmy dla Was najlepszym wyborem, jeśli:

Jesteście super tancerzami i na parkiecie czujecie się, jak ryby w wodzie.

Nie lubicie romantycznych tańców i marzy Wam się humorystyczna choreografia w stylu amerykańskim.

Jesteście bardzo ambitni i chcecie zacząć próby rok przed weselem. Marzycie o bardzo trudnej choreografii, pełna skomplikowanych podnoszeń.

Brak Wam czasu na samodzielne ćwiczenia w domu.

Jedno z Was czuje się przymuszone do nauki tańca i nie planuje przykładać się zajęć.

Do daty wesela zostało Wam mniej niż 1 miesiąc. 

Twój osobisty koordynator

Nazywam się Joanna Diehl-Radożycka. Jestem instruktorką tańca, a także psychopedagogiem kreatywności i socjologiem. Z tańcem towarzyskim jestem związana od dziecka. Zdobyłam najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S“ w stylu standardowym.

Moją supermocą jest cierpliwość i empatia, co często słyszę od narzeczonych. Największą frajdę sprawia mi oswajanie osób początkujących z tańcem w parze oraz doradztwo w zakresie pierwszego tańca. W lipcu 2023 roku minie 14 lat, odkąd przeprowadziłam pierwszą lekcję z przyszłą Parą Młodą! Wiele się przez ten czas nauczyłam, a na podstawie współpracy z moimi klientami wypracowaliśmy zasady, których zastosowanie daje prostą receptę na taneczny sukces. Możecie przekonać się sami, biorąc udział w zajęciach przygotowanych przeze mnie.

Joanna Diehl-Radożycka

Znamy receptę na udany pierwszy taniec.
Jest zależny od 8 złotych zasad:

1.

Piosenka oraz taniec ma podobać się przede wszystkich Wam i kropka!

Czytaj więcej...

Pierwszy taniec jest dla Młodej Pary (tak, dla Was!), a nie dla gości! To Wasza chwila i pamiątka. Nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej.

2.

Pierwszy taniec to nie taneczny konkurs tańca ani pokaz.

Czytaj więcej...

To także nie występ rodem z „Tańca z gwiazdami” więc spokojnie z pewnością nikt nie ma wobec Was takich oczekiwań. Pierwszy taniec to po prostu inauguracja tanecznej części wesela i miłe zaproszenie gości do zabawy. Takie myślenie sprawi, że podejdziecie do tańca z większym luzem.

3.

Trudna choreografia jest zbędna. Liczy się komfort podczas tańca oraz naturalny wygląd.

Czytaj więcej...

Nie ma sensu wkładać dużo energii w skomplikowane taneczne choreografie. Goście prędzej docenią Wasz uśmiech oraz skupienie się na sobie i te “zakochane spojrzenia” niż ilość obrotów czy niespotykane połączenia między figurami w choreografii. Spokój, a najlepiej szczery uśmiech na twarzy, prosta sylwetka oraz zgranie – czyli każdy z partnerów tańczy w tę samą stronę. Jeśli te elementy będą przez Was opanowane to już nikt nie będzie patrzył na Wasze nogi, a ciężki dym będzie zbędny!

4.

Trzeba podejść to tego ze sprytem. Pokażemy Wam proste triki na naukę, które pozwolą na utrwalanie nowych tanecznych umiejętności samodzielnie w domu.

Czytaj więcej...

Uwierzcie, jest to do zrobienia nawet w czasie najbardziej intensywnego tygodnia w pracy. Nasze doświadczenie pokazuje, że pary stresują się tańcem najbardziej wtedy, kiedy w okresie przygotowań za mało czasu poświęcili na powtarzanie kroków oraz przerobionych zagadnień z kursu. Dlatego potem w czasie wesela zamiast skupić się na tu i teraz, zastanawiacie się, jaki jest kolejny krok w choreografii, a to nie pomaga… Dlatego zmobilizujemy Was wszystkimi znanymi metodami do regularnych ćwiczeń.

5.

Z tremą i stresem należy się zapoznać, a nawet zaprzyjaźnić!

Czytaj więcej...

Buty ślubne, niecodzienne stroje, kilkadziesiąt par oczu wpatrzonych w Was w jednym momencie, blaski fleszy, sala na której tańczycie pierwszy raz – jest to dużo mniej komfortowa sytuacja niż miła lekcja tańca na znanej przez Was sali: w tenisówkach, wygodnym ubraniu, a w roli publiczności tylko Wasz instruktor. Nie oszukujmy się, pierwszy taniec nie będzie dla Was codzienną sytuacją. Na ten moment również Was przygotujemy!

6.

Taniec to umiejętność, jak każda inna, np. nauka pływania, nauka obcego języka czy nauka szybkiego czytania.

Czytaj więcej...
Żeby się nauczyć, trzeba ćwiczyć i powtarzać, nie ma innej możliwości! Więc jeśli nie umiecie tańczyć, to wszystko przed Wami, tylko dajcie sobie szansę!

7.

Nauka pierwszego tańca to najprzyjemniejsza część przygotowań do wesela. Zajęcia w moim studiu będą dla Was serią miłych randek, odskocznią od obowiązków.

Czytaj więcej...
Czasem w tygodniu w którym będziecie mogli skupić się tylko na sobie oraz inwestycją (być może) w odkrycie Waszej wspólnej pasji! Tak, bo warto mieć wspólną pasję, a ja Wam pokażę, jak i gdzie możecie kontynuować naukę tańca po weselu.

8.

Wasze zaangażowanie w czasie trwania spotkań jest kluczowe, a nasza praca to 50% sukcesu.

Czytaj więcej...

Ja Wam dam od siebie pełne wsparcie na każdym etapie kursu, od Was natomiast wymagam zaledwie 15 minut dziennie! Więc zanim zapiszecie się na kurs, zastanówcie się poważnie, czy jesteście gotowi na wspólną taneczną przygodę!

Rekomendacje

Daria i Hubert

Bardzo polecamy Pogodna Studio!  Dzięki Asi nasz pierwszy taniec zrobił na wszystkich ogromne wrażenie, mimo że na co dzień nie potrafiliśmy kompletnie tańczyć. Super atmosfera ,układ był profesjonalnie dopasowany do piosenki którą sami wybraliśmy.

Serdecznie dziękujemy.

Magda i Mateusz

Chodziliśmy wraz z narzeczonym na zajęcia pierwszego tańca. Pani Asia jest bardzo kompetentną instruktorką, atmosfera na zajęciach jest przyjazna. Super kontakt i bardzo elastyczne podejście do ucznia. Wiele się nauczyliśmy, a przy tym też świetnie się bawiliśmy. Jest to zdecydowanie bardzo POGODNE miejsce warte polecenia 🙂

Ewa i Paweł

Dzięki Asi i jej lekcjom indywidualnym czuliśmy się pewnie nie tylko podczas naszego pierwszego tańca, ale również podczas całego wesela. Układ przygotowany dla nas był naprawdę piękny, a nasi goście byli nim zachwyceni. Dziękujemy za cierpliwość, pozytywną energię i uśmiech. Polecamy wszystkim również tym, którzy (podobnie jak ja dwa miesiące temu) uważają, że nie ma dla nich nadziei w kwestii tańca. Asiu, świetna robota. Dziękujemy!

Ola i Robert

Bardzo fajne podejście do uczniów na zajęciach, nawet z największej kłody zrobi tancerza. Kontakt doskonały, poziom zajęć dopasowany do uczestników. Naprawdę szczerze polecam, zdecydowanie studio tańca nr 1 w Pruszkowie!

Kasia i Jarek

Polecam wszystkim narzeczonym nauki pierwszego tańca u Asi Diehl! Przemiła atmosfera + świetna metodyka zajęć = niezapomniany taniec, który zachwyci wszystkich gości!

Kasia i Zenek

Asiu, Dziękujemy z całego serca za przygotowanie nas do pierwszego tanca!  Nieskromnie uważamy,  ze wypadł ślicznie, a goście byli zachwyceni i kilkukrotnie bili brawo w trakcie i na zakończenie.  Wszystko się udało i w rytmie!

Edyta i Kuba

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z indywidualny lekcji pierwszego tańca. Asia doskonale dobrała nasze możliwości do układu choreograficznego okazała cierpliwość, pomysłowość. Gorąco polecamy

Dorota i Patryk

Asia z dziewczyny, który boi się tańca jak ognia i która nie daje się prowadzić stworzyła w 8 godzin Parę Młodą, która na weselu zupełnie na luzie zachwyca pierwszym tańcem gości! Rodzice nas nie poznali, a wszyscy pytali jak to w ogóle możliwe. Poza tym tak polubiliśmy taniec, że wesele przetańczyliśmy do białego rana, a teraz już planujemy umówić się na kolejne lekcje, tak dla przyjemności To musi o czymś świadczyć! Bardzo bardzo bardzo polecamy!!!

Korzystając z mojej oferty zyskacie:

1

Opanujecie choreografię pierwszego tańca do wybranej piosenki.

2

Na parkiecie będziecie się czuli pewnie.

3

Przeżyjecie wspólną taneczną przygodę!

4

Oderwiecie się od codziennych obowiązków!

5

Otrzymacie piękną pamiątkę na całe życie.

6

Będziecie zaopiekowani na każdym etapie przygotowań do pierwszego tańca.

7

Zyskacie ładniejszą postawę ciała, a także lekkość w tańcu i grację ruchów.

8

Być może nasze zajęcia zmienią Wasze podejście do tańca na całe życie.

 Co oferuję w ramach cyklu spotkań?

WERSJA PODSTAWOWA

Z

8 lekcji tańca (1 lekcja = 55 minut) w czasie których nauczycie się indywidualnie przygotowanej dla Was choreografii do wybranego utworu oraz poznacie podstawy tańca w parze.

Z

Stworzenie dopasowanego do Was planu pracy.

Z

20 minutowa próba generalna w studiu.

Q

Nauka podstawowych kroków wybranych tańców użytkowych – które będziecie mogli wykorzystać w czasie wesela, a później w swoim wspólnym życiu!

Q

Dwa 45 minutowe treningi własne w Pogodna Studio na wyłączność w czasie których możecie samodzielnie przećwiczyć swój układ. Treningi będą umawiane w wyprzedzeniem w wybrane weekendy oraz w tygodniu do godziny 17:00.

Dodatkowo w ramach pakietu otrzymacie:

Z

Regularne wiadomości, które zmotywują Was do systematycznej pracy.

Z

Przygotowanie piosenki, skrócenie, wyciszenie itp. (w zależności od naszych ustaleń).

Z

Wskazówki na temat tego, jak dobrze wyglądać na parkiecie, jak radzić sobie ze stresem, jakie buty wybrać, jak tańczyć z innymi, co zrobić w razie pomyłki.

Koszt pakietu w wersji podstawowej to: 1600 zł.

WERSJA PREMIUM

Z

12 lekcji tańca (1 lekcja = 55 minut) w czasie których nauczycie się indywidualnie przygotowanej dla Was choreografii do wybranego utworu oraz poznacie podstawy tańca w parze.

Z

Stworzenie dopasowanego do Was planu pracy.

Z

20 minutowa próba generalna w studiu.

Z

Nauka podstawowych kroków wybranych tańców użytkowych – które będziecie mogli wykorzystać w czasie wesela, a później w swoim wspólnym życiu!

Z

Dwa 45 minutowe treningi własne w Pogodna Studio na wyłączność w czasie których możecie samodzielnie przećwiczyć swój układ. Treningi będą umawiane w wyprzedzeniem w wybrane weekendy oraz w tygodniu do godziny 17:00.

Dodatkowo w ramach pakietu otrzymacie:

Z

Regularne wiadomości, które zmotywują Was do systematycznej pracy.

Z

Przygotowanie piosenki, skrócenie, wyciszenie itp. (w zależności od naszych ustaleń)

Z

Wskazówki na temat tego, jak dobrze wyglądać na parkiecie, jak radzić sobie ze stresem, jakie buty wybrać, jak tańczyć z innymi, co zrobić w razie pomyłki.

Koszt pakietu w wersji premium to 2090 zł.

Czy jesteście gotowi na naukę najpiękniejszego tańca w Waszym życiu?

Zapraszam do wypełnienia formularza KLIK.

A teraz porozmawiajmy o formalnościach.
Poznajcie harmonogram współpracy

1. Zgłaszacie się na zajęcia za pomocą formularza, najlepiej 3 miesiące przed weselem. Ze względu na dużą ilość chętnych rekomenduję kontakt co najmniej 6 miesięcy wcześniej.

2. Odpisujemy Wam na zgłoszenie i wysyłamy krótką ankietę, w której opisujecie swoje wyobrażenia na temat pierwszego tańca. Po zapoznaniu się z opisem podejmiemy decyzję, czy razem wyczarujemy taniec, o którym marzycie. Następnie ustalimy dogodny dla Was termin pierwszego spotkania. Jeśli na tym etapie macie pomysł na piosenkę na Wasz taniec to super - podajcie mi swoje propozycje w ankiecie, ale pamiętajcie, że na to jest jeszcze sporo czasu. To samo z inspiracjami z Internetu - jeśli znaleźliście pary lub układy, które bardzo Wam się podobają pokażcie mi, ale od razu ostrzegam: nie kopiuję choreografii wykonanych przez inne osoby. Choreografia ma być wyjątkowa, tak jak Wasza uroczystość!

3. Umówienie się na pierwsze spotkanie do niczego Was nie obliguje! Jest to wstępna lekcja zapoznawcza, trwająca 30 min. Dzięki niej lepiej dopasuję choreografię do Waszych możliwości i wyobrażeń, a Wy zdecydujecie, czy rozpoczynamy zajęcia!

4. Wybrany dla Was instruktor będzie czekać 10 minut wcześniej przed umówioną godziną rozpoczęcia lekcji w Pogodna Studio. Na spotkaniu porozmawiacie o Waszej wizji tańca, o Waszych doświadczeniach tanecznych oraz weźmiecie udział w próbce zajęć. Pozwoli to instruktorowi dopasować lekcje do Was, a wy będziecie mogli sprawdzić czy styl pracy instruktora Wam odpowiada. Pamiętajcie o zabraniu wygodnych (bez obcasów) butów oraz bądźcie na czas. Jeśli to będzie Wasz pierwszy kontakt z tańcem to jest ok, powiedzcie o tym.

5. Po lekcji czekamy 3 dni na informację od Was, czy decydujecie się na lekcje u Nas! Jeśli jesteście "na tak" napiszcie do nas maila na adres info@pogodnastudio.pl. W odpowiedzi prześlemy Wam regulamin oraz dane potrzebne do opłacenia zajęć. Na tym etapie ustalimy także termin spotkań - raz w tygodniu (ewentualnie 2 razy w tygodniu), najlepiej o stałej godzinie. Ustalamy też zasady współpracy.

6. Po otrzymaniu wpłaty za zajęcia dostaniecie podsumowanie naszych ustaleń na podany adres e-mail. Dodatkowo jeśli nie wybraliście jeszcze piosenki do tańca, to prześlemy Wam nasze propozycje. Ważne, abyście mieli wybrany utwór najpóźniej dzień przed naszą pierwszą lekcją. Na tym etapie też ustalimy termin spotkań, najlepiej raz w tygodniu, o stałej godzinie. Ustalamy też zasady współpracy.

Tutaj będą odbywały się nasze lekcje

Galeria par

Social media

Skontaktuj się z nami

8 + 6 =

masz pytania?

Przeczytaj