fbpx

Zapraszamy Was wraz z Zuzią na konsultacje dietetyczne, które będą odbywać się w Pogodnej.

1. Pierwsza konsultacja (ok. 45-60 minut)
Na tej wizycie zapoznajemy się i wspólnie określamy Twoje cele. Moim zadaniem jest dokładne wysłuchanie Twoich potrzeb oraz zebranie szczegółowego wywiadu. Dlatego też, przygotuj się na dużą ilość pytań dotyczących Twojego trybu życia, zdrowia, sposobu odżywiania i preferencji smakowych. Im więcej o Tobie wiem, tym lepszy program żywieniowy mogę dla Ciebie przygotować. Oczywiście odpowiedzi, których mi udzielisz zostają tylko między nami. 🙂
Następnie dokonam analizy wcześniej przygotowanego przez Ciebie dzienniczka żywieniowego, na podstawie którego już na początku naszej współpracy będę mogła udzielić Ci kilku porad dotyczących Twojego aktualnego żywienia.
Po dogłębnej analizie, zlecę Ci do wykonania podstawowe badania, które będziesz musiał/-a wykonać przed ułożeniem indywidualnej diety.
Cena: 120 zł

2. Druga konsultacja (ok. 45 minut)
Podczas tej wizyty dokonam interpretacji wyników Twoich badań, a następnie wykonam pomiar składu ciała wraz z jego dokładną analizą oraz zbiorę pomiary obwodów Twojego ciała.
Wspólnie zdecydujemy, jaka forma planu żywieniowego będzie dla Ciebie najlepsza.
W cenę tej wizyty wliczona jest cena za ułożenie indywidualnego planu żywienia.
Cena: 220 zł

3. Wizyta kontrolna (ok. 30 minut)
Wizyty kontrolne mają znaczenie dla utrzymania Twojej motywacji i samokontroli. Podczas tych spotkań dokonamy ponownej:
– analizy składu ciała
– pomiarów obwodów ciała
– wspólnie przeanalizujemy Twoje postępy i omówimy przebieg dotychczasowej rozpiski żywieniowej
– w razie potrzeby dokonam korekty Twoich zaleceń
Cena: 70 zł

4. Analiza składu ciała (ok. 30 minut)
Podczas tej wizyty dokonamy dokładnej analizy składu Twojego ciała oraz zbierzemy pomiary jego obwodów.
Profesjonalny analizator składu ciała, metodą bioimpedancji elektrycznej, pozwoli na zmierzenie ilości tkanki mięśniowej, tłuszczowej, tkanki wisceralnej (brzusznej), całkowitej zawartości wody w organizmie, masy kości, dobowego zapotrzebowania na energię (w kcal/kJ), Twojego wieku metabolicznego i oczywiście masy ciała oraz BMI.
Jak wygląda samo badanie?
Nie martw się – nie boli. Wystarczy, że staniesz na wadze zawierającej elektrody, bosymi stopami. Następnie waga wysyła do Twojego organizmu bardzo słabe impulsy prądu (jego natężenie jest tak niskie, że nawet go nie odczujesz). Dzięki temu mierzymy impedancję, czyli oporność tkanek Twojego organizmu na prąd. Przez tkankę mięśniową i inne, które zwierają dużą ilość wody, impulsy elektryczne przechodzą bez żadnych problemów. Inaczej jest z tkanką tłuszczową, która to wykazuje opór, gdyż zawiera małe ilości wody. Na tej podstawie waga dokonuje skomplikowanych obliczeń, a Ty możesz poznać ich wynik!
Cena: 50 zł

Zapisy: 728415 585, info@pogodnastudio.pl