fbpx

Czy wiedziałaś, że…

ponad 50% kobiet nie czuje się pewnie, gdy słyszy komplement? Tak wskazują badania
przeprowadzone przez amerykańska firmę Mary Kay!

Naszą misją jest, by to zmienić i pokazać jak przyjmować i przekazywać komplementy z radością, dzięki czemu będziesz mogła odkrywać swoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy Kobiece Spotkanie Inspiracji na którym porozmawiamy jak budować pewność siebie i sprawić by poczuć się pięknie każdego.

Dodatkowo w programie:

– zabieg Satynowe dłonie dla wszystkich Pań 

– rytuały pielęgnacyjne – jak zadbać o twarz wiosną/latem

– proste triki makijażowe w najnowszych trendach 

To będzie wyjątkowy czas pełen pozytywnej energii.
Zabierz kobietę której dobrze życzysz i spędź ten czas w miłym  gronie. 

Kilka słów od prowadzącej: „Nazywam się Justyna Stefańska-Pytel. Jestem żoną, mamą dwójki dzieci. Przez 15 lat pracowałam w korporacji i zajmowałam się zarządzaniem marketingiem. Jednak postanowiłam w pewnym momencie postawić na swój osobisty rozwój. Od ponad roku z sukcesami współpracuje z marką kosmetyczną Mary Kay. Swoje pierwsze kroki stawiałam jako Niezależna Konsultantka Kosmetyczna a od lutego tego roku jestem już Przyszłą Dyrektor Sprzedaży.
Moją pasją jest wzbogacanie życia kobiet poprzez upiększanie ich luksusowymi produktami Mary Kay, jak również propagowanie przedsiębiorczości wśród kobiet. Pomagam kobietom budować swoją niezależność w oparciu o system marketingowy Mary Kay, z którego korzysta miliony kobiet na całym świecie.”

Spotkanie odbędzie się w sobotę 9 czerwca o 10:30, potrwa ok. 2 godzin.

Zgłoszenia: 728 415 585 lub info@pogodnastudio.pl

Zapraszam

Asia