fbpx

Pogodna Studio zaprasza na Karnawałowe Kursy Tańca dla rozpoczynających przygodę z tańcem oraz tych, którzy chcą kontynuować z nami swoją taneczną przygodę.

Oto co dla Was przygotowaliśmy:

1. KURS KARNAWAŁOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH

daty: 14.01., 21.01., 28.01., 4.02. i 11.02. (niedziele), g. 16:45 – 18:15

Chcemy, abyście po naszych zajęciach poczuli się swobodnie na parkiecie oraz czerpali z tańca w parze, jak najwięcej radości! Wierzymy, że każdy, kto naprawdę bardzo tego chce, jest w stanie to zrobić.

W czasie naszego Kursu Tańca nauczymy Was najbardziej przydatnych kroków i figur znanych tańców dyskotekowych, ale tylko tych, które rzeczywiście będziecie mogli wykorzystać w czasie Karnawału 2018, a także innych przyjęć, jak wesela, studniówki czy prywatki.

Pokażemy partnerom jak prowadzić, a partnerkom, jak poddawać się prowadzeniu. Dodatkowo dowiecie się, jak zaprosić partnerkę do tańca, jak tańczyć w rytm muzyki, jak się obracać oraz jakich błędów unikać w trakcie tańca!

Po skończonym kursie, nie tylko poprawicie swój taniec, ale także polepszycie swoją kondycję oraz postawę i możliwe, że nawiążecie nowe znajomości.

W programie:  disco samba, walc wiedeński i  podstawy rock’n’roll’a

Nasz kurs obejmuje 5 spotkań 90 minutowych w grupie maksymalnie 8 par w Pogodna Studio Tańca i Ruchu w Pruszkowie.

Cena to 190 zł od osoby (dla Klubu Bardziej Pogodnych 140 zł) . 60 zł jest płatne przelewem przed rozpoczęciem kursu w celu rezerwacji miejsca. Resztę kwoty prosimy opłacić na pierwszych zajęciach. Po uprzednim uzgodnieniu istnieje możliwość płatności w 2 ratach.

Aby poznać nas lepiej zapraszamy w sobotę 13 stycznia o 16:30 na lekcje pokazową! Dla wszystkich uczestników tych zajęć, prezent – rabat na kurs – 40 zł (nie dotyczy Klubu Bardziej Pogodnych).

 

2. KURS KARNAWAŁOWY – KONTYNUACJA KURSU SYLWESTROWEGO

daty: 14.01., 21.01., 28.01., 4.02. i 11.02. (niedziele), g. 18:30 – 20:00

W programie: kontynuacja disco samba, walc wiedeński i podstawy rock’n’roll’a.

Nasz kurs obejmuje 5 spotkań 90 minutowych w grupie maksymalnie 8 par w Pogodna Studio Tańca i Ruchu w Pruszkowie.

Cena: 190 zł, Dla uczestników warsztatów sylwestrowych (29.12.) 140 zł. 60 zł jest płatne przelewem przed rozpoczęciem kursu w celu rezerwacji miejsca. Resztę kwoty prosimy opłacić na pierwszych zajęciach. Po uprzednim uzgodnieniu istnieje możliwość płatności w 2 ratach.

 

3. KARNAWAŁOWY KURS LINDY HOP – POZNAJ PODSTAWY

daty: 20.01., 27.01., 06.02. (soboty), g. 18:00 – 19:30.

Nauczycie się podstawowych figur, partnerom zostaną wytłumaczone tajniki prowadzenie partnerki w tańcu, a Paniom zdradzimy, co zrobić, aby prowadziło się Was z przyjemnością. Podpowiemy Wam też, gdzie możecie zatańczyć lindy hopa w zimowe wieczory, bo takich imprez jest bez liku;-)

Chcemy, abyście po zajęciach poczuli się swobodnie tańcząc podstawowe figury lindy hopa. Postaramy się, aby atmosfera na zajęciach była przyjemna i sprzyjała Waszej integracji.

Nasz mini kurs obejmuje 3 spotkania 90 minutowe w grupie maksymalnie 8 par w Pogodna Studio Tańca i Ruchu w Pruszkowie.

Aby poznać nas lepiej zapraszamy w sobotę 13 stycznia o 17:30 na lekcje pokazową! Dla wszystkich uczestników tych zajęć, prezent – rabat na kurs – 25 zł (nie dotyczy Klubu Bardziej Pogodnych).

Cena to 120 zł od osoby (dla Klubu Bardziej Pogodnych 100 zł).

 

Filmiki z ostatnich dni otwartych:

1. disco KLIKNIJ TU, aby zobaczyć
2. rock’n’roll KLIKNIJ TU, aby zobaczyć
3. Lindy hop KLIKNIJ TU, aby zobaczyć

Na wszystkie kursy zapraszamy pary, ale także osoby solo (postaramy się, aby ilość partnerów i partnerek była taka sama). W trakcie zajęć przewidujemy dla chętnych rotację w parach, po to, aby zwiększyć efektywność nauki!

Prowadzący to instruktor tańca z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat tańców swingowych.

Wszystkich chętnych zapraszam do zapisów, tel. 728 415 585 lub mailowych info@pogodnastudio.pl Jest mało miejsc na kursach, dlatego, liczy się kolejność zgłoszeń. Czekam na Wasz kontakt! Jestem pewna, że decydując się na kurs, nie będziecie żałować!

Miejsce zajęć: http://pogodnastudio.pl/kontakt/

 

Serdecznie pozdrawiam!
Asia, Pogodna Studio