fbpx

Pomożemy Ci poczuć się swobodniej na parkiecie! Chcemy, abyś po naszych lekcjach zakochał/a się w tańcu i czerpał/a z niego, jak najwięcej radości! Wierzymy, że każdy, kto naprawdę chce nauczyć się tańczyć, jest w stanie to zrobić! A z naszą pomocą, będzie to o wiele prostsze. Na lekcje zapraszamy w parach lub solo.

Dostępne pakiety:

3 lekcje po 1 h lub 2 lekcje po 1,5 h za 330 zł

6 lekcji po 1h lub 4 lekcje po 1,5 h za 630 zł

9 lekcji po 1 h lub 6 lekcji po 1,5 h za 900 zł

Można też umawiać się na pojedyncze lekcje, koszt jednej to 120 zł.

Jakich tańców możemy Cię nauczyć? Specjalizujemy się w tych z lat 30-tych – 50-tych: lindy hop, boogie woogie, rock and roll, blues, foxtrot, tańce lat 70-tych/80-tych: disco samba, discofox, disco hustle, modern jive, a także w walcu wiedeńskim i walcu angielskim!
Jednak nie ma sensu aby uczyć się od razu ich wszystkich! Dlatego na pierwsze zajęcia zaprosimy Cię 15 minut wcześniej, aby na spokojnie omówić Twoje potrzeby i oczekiwania, a następnie razem ustalimy program naszej współpracy .
Jak wykupić lekcje? Napisz maila na info@pogodnastudio.pl, albo zadzwoń 728 415 585, a my następnie pokierujemy Cię, co robić dalej! Koniecznie zaznacz, którym z pakietów jesteś zainteresowany/a!
Po tym, jak już zaksięgujemy Twoją wpłatę, będziemy mogli umówić na pierwszą lekcję.  Możemy spotykać się w weekendy lub w tygodniu do godziny 17:00. Pamiętaj, że wykupione lekcje należy wykorzystać do końca Karnawału 2018, czyli do 13 lutego!

Prowadzący to instruktor tańca z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat tańców swingowych.

Miejsce zajęć: http://pogodnastudio.pl/kontakt/