fbpx

Poniższa wiadomość została przesłana dziś mailowo do subskrybentów Pogodna Studio. Jednak ze względu na to, że część z Państwa podała mi jedynie swój numer telefonu, to umieściłam ją także tutaj, aby każda z zainteresowanych osób mogła ją przeczytać w pełnej formie.

Szanowni Państwo!

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), poniżej przesyłam informacje dotyczące danych osobowych.

Wiadomość przesyłam jedynie w celach informacyjnych, nie jest wymagane od Pani/Pana żadne działanie lub kontakt mailowy z Pogodna Studio Tańca i Ruchu.

Pruszkowskie Pogodna Studio kierowane jest przez Joannę Diehl w ramach działalności gospodarczej z siedzibą: ul. Antka 8, 05-804 Pruszków, z numerem NIP: 5342452653.

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Informuję, że administratorem danych osobowych jest Pogodna Studio, a dane przechowywane są na stronie/platformie www.freshmail.com, która jest kompatybilna z nowymi wymogami europejskimi.
Dysponuję Państwa danymi osobowymi (imię i nazwisko i opcjonalnie adres e-mail/numer telefonu/adres pocztowy) w efekcie Państwa dobrowolnego zapisania się do newslettera na stronie www.pogodnastudio.pllub stacjonarnie poprzez wypełnienie papierowej zgody przy okazji odwiedzin w Pogodna Studio przy ul. Targowej 6, lok. 3 w Pruszkowie lub w czasie innych zajęć przeprowadzanych w ramach działalności Pogodnej na terenie Pruszkowa.

Jeśli ktoś z Państwa życzy sobie, abym te dane usunęła z bazy, proszę o informację na info@pogodnastudio.pl lub tel. 728 415 585.

Państwa dane używane są wyłącznie w celu zawiadamiania o działalności Pogodna Studio Tańca i Ruchu. Gwarantuję spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Danych osobowych nikomu nie udostępniam, ani nie wysyłam na podany adres e-mail ofert reklamowych nie związanych z działalnością studia.

Z poważaniem,
Joanna Diehl
Pogodna Studio Tańca i Ruchu