fbpx

Stało się! Zima już zagościła w Pruszkowie! Brrr! Dziś w nocy było – 10 stopni! 😟 Jeśli na samą myśl o zimie, dostajesz gęsiej skórki, to koniecznie zajrzyj w grudniu do Pogodnej, pomożemy przygotować Ci się na nadchodzące mrozy!

👉Zapraszamy wraz z Aliną z Fundacja TEJAS na jogiczny kurs: „Powitanie zimy”. Zaczynamy już w najbliższy poniedziałek!

Jesteś początkująca/-y? Wspaniale, bo program jest skierowany dla wszystkich, bez względu na poziom.

🚩 Kurs obejmuje 6 – 75 minutowych spotkań w poniedziałki i środy 20:15-21:30 w dniach 3, 5, 10, 12, 17, 19 grudnia.
Koszt. 180 zł od osoby

💡 Kurs z jogicznego POWITANIA ZIMY skierowany jest do wszystkich, którzy chcą obudzić w sobie siłę, moc i wewnętrzny ogień przed nadchodzącym nowym sezonem. Wokół nas pogoda się zmienia, troszkę już czasem marzniemy, wyciągamy cieplejsze ciuchy i witamy opcję “na cebulkę”. Jest to czas wyzwań dla naszego organizmu, będący też wyzwaniem dla dobrego samopoczucia i oczywiście zdrowia.

✍️Zapisy: 728 415 585, info@pogodnastudio.pl, miejsce: Pogodna Studio Tańca i Ruchu

🚩 Dowiedz się więcej:

Podczas zajęć wejdziemy w płynne sekwencje jogiczne, zwane vinyasami, zaprojektowane w taki sposób, aby nie tylko zrelaksować ciało i głowę, ale również znaleźć wewnętrzne pokłady energii, a więc rozgrzać nasze ciało. Poznamy też techniki oddechowe, które sprawią, że czekając na przystanku nie będzie nam aż tak zimno, a wychodząc z domu będziemy mieć ciepło w brzuchu.

Na zajęciach skupimy się na dobroczynnych dla naszego samopoczucia narzędziach jogi, gdzie poprzez ruch skoordynowany z oddechem zapoznamy się lepiej ze swoim ciałem i jego potencjałem.

Będziemy pracować w metodzie Vinyasa Kramy. To, co w niej najważniejsze to indywidualne podejście do uczestników, gdzie szukamy zrozumienia ciała i jego potrzeb. Docieramy do własnego oddechu, oraz wchodzimy w ruch, który nie tylko jest dla nas zdrowy i przyjemny, ale też skutecznie wpływa na nasz dobrostan.

Zrelaksowane ciało to też zrelaksowany umysł. Dlatego zajęcia zakończymy przyjemną wydłużoną relaksacją. Naszym celem jest zrzucenie codzienności z barków i innych części ciała, i przeniesienie się do stanu rozluźnienia, do którego tak często, za często, nie mamy dostępu. I przede wszystkim pobudzamy wewnętrzny ogień!

👉W programie:
VINYASY. Łączymy ruch z oddechem i za pomocą takiego ruchu rozgrzewamy się i usuwamy napięcia z ciała i umysłu.
PRANAYAMA. Szukamy dalej kontaktu z oddechem i uczymy się świadomie korzystać z jego siły.
KRIYA. Włączamy opcję wewnętrzny ogrzewacz.
JOGA NIDRA. Jogicznym snem kończymy praktykę. Wchodzimy w głębokie odczuwanie ciała i jego poszczególnych partii i części.

✍️Zapisy: 728 415 585, info@pogodnastudio.pl, miejsce: Pogodna Studio Tańca i Ruchu

😍 Kurs prowadzi: Alina Kaczmarek-Subramanian, joginka i etnolożka, prowadzi Fundację TEJAS. Na zajęciach stara się przywrócić uczestnikom stan spokoju i nauczyć, jak go odnajdywać samemu.