fbpx
Tylko w ten weekend możesz otrzymać 25% zniżki na prywatne lekcje tańca w naszym studiu. Lekcje idealnie sprawdzą się przed sylwestrem, studiówką czy karnawałem 2018;-)
Pomożemy Ci poczuć się swobodniej na parkiecie! Chcemy, abyś po naszych lekcjach zakochał/a się w tańcu i czerpał/a z niego, jak najwięcej radości! Wierzymy, że każdy, kto naprawdę chce nauczyć się tańczyć, jest w stanie to zrobić! A z naszą pomocą, będzie to o wiele prostsze. Na lekcje zapraszamy w parach lub solo. 
Dostępne pakiety:
1 lekcja – zamiast 120 zł – 90 zł – oszczędzasz 30 zł!
4 lekcje – zamiast 440 zł – 330 zł – oszczędzasz 110 zł!
8 lekcji – zamiast 800 zł – 600 zł – oszczędzasz 200 zł!
1 lekcja trwa 60 minut, przy zakupie pakietu na 4 lub 8 lekcji pierwsza lekcje zostaje przedłużona o 15 minut.
Jakich tańców możemy Cię nauczyć? Specjalizujemy się w tych z lat 30-tych – 50-tych: lindy hop, boogie woogie, rock and roll, blues, foxtrot, tańce lat 70-tych/80-tych: disco samba, discofox, disco hustle, modern jive, a także w walcu wiedeńskim i walcu angielskim!
Jednak nie ma sensu aby uczyć się od razu ich wszystkich! Dlatego na pierwsze zajęcia zaprosimy Cię 15 minut wcześniej, aby na spokojnie omówić Twoje potrzeby i oczekiwania, a następnie razem ustalimy program naszej współpracy .
Jak wykupić lekcje w promocyjnej cenie? Napisz maila na info@pogodnastudio.pl, a my następnie pokierujemy Cię, co robić dalej! Koniecznie zaznacz, którym z pakietów jesteś zainteresowany/a!
Po tym, jak już zaksięgujemy Twoją wpłatę (ważne abyś przesłał/a nam potwierdzenie przelewu do 23;59 w niedzielę), będziemy mogli umówić na pierwszą lekcję. Lekcję będą odbywać się tu: http://www.pogodnastudio.pl/kontakt. Możemy spotykać się w weekendy lub w tygodniu do godziny 17:00.
Pamiętaj, że wykupione lekcje należy wykorzystać do końca stycznia!
Pozdrawiamy!
Zespół Pogodna