fbpx

kurs

ZUMBA FITNESS®
start 15.09

szybkie tempo

TRENING TANECZNO-FITNESSOWY

Chcesz wytańczyć i zmęczyć się za wszystkie czasy i to przy latynoskiej muzyce?

Chcesz poprawić sobie nastrój i wyładować negatywne emocje?

Chcesz dobrze się bawić w kameralnym gronie równych babek?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

CZWARTEK 19:20 – 20:15

7 SPOTKAŃ

Start: 15.09.2022

TYP KURSU: 

Dwumiesięczny kurs, spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

330 zł*

*UWAGA!

Skorzystaj z kodu rabatowego i zmniejsz cenę kursu o 50 zł!

Kod rabatowy znajdziesz w newsletterze wysłanym 01.09.2022. Jeśli nie jesteś czytelniczką Pogodnego Newslettera zapisz się (klik) postępując zgodnie ze wskazówkami. W odpowiedzi – w powitalnym mailu otrzymasz pięcioliterowy kod rabatowy. Ostrzegamy, że nasze maile lubią się chować w folderze spam lub oferty. Rabat obniża cenę jednego wybranego przez Ciebie kursu. Kod jest ważny do końca września. 

Aby obniżyć cenę kursu wpisz kod w odpowiednie miejsce w formularzu zgłoszeniowym (klik) na kurs. 

Zadbaj o swoją kondycję fizyczną w rytmie energetycznej muzyki latynoskiej. Zumba Fitness® to rodzaj zajęć cardio, z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę.

To kurs, który łączy taniec z fitnessem. Zajęcia Zumba Fitness® spalają ogromne ilości kalorii, ujędrniają i rzeźbią Twoje ciało, dbają o kondycję, a także dodają energii i napawają optymizmem.

Zapisz się na kurs ZUMBA FITNESS.

Co to jest Zumba Fitness®?

Zumba Fitness® jest nowoczesnym systemem fitness, który łączy taniec z fitnessem. Fuzja ta, zainspirowana rytmami latynoskimi, kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a także dodaje energii i napawa optymizmem.

Kroki taneczne zaczerpnięte z rytmów latynoskich takich jak: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba są bardzo proste, a dzięki formule zajęć w zamkniętej grupie bawisz się już od pierwszych zajęć.

Proste kombinacje kroków oraz energetyczna muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy. Zumba Fitness® to także rodzaj zajęć cardio, z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę.

Co zyskasz?

  • szybsze efekty, dzięki pracy w stałej, zamkniętej grupie,
  • indywidualne podejście instruktorki,
  • mniejsza grupa, większe bezpieczeństwo,
  • wzrost pewności siebie,
  • lepszą formę,
  • swobodną kameralną atmosferę, sprzyjającą zawieraniu nowych znajomości.

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej tańczymy nasze układy podążając za instruktorką. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia na uspokojenie ciała, ćwiczenia oddechowe i rozciągające.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla energicznych, zdrowych kobiet, które chcą się zmęczyć, spocić, spalić kalorie i tkankę tłuszczową. Ćwiczymy w szybkim tempie, podążając za instruktorką.

Zajęcia ZUMBA FITNESS® nie są odpowiednie dla:

  • osób, które dopiero zaczynają ćwiczyć i miały długą przerwę w aktywnościach fizycznych,
  • dla osób z kontuzjami, problemami z nietrzymaniem moczu, kręgosłupem, stawami.

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisem na kurs skonsultuj się z lekarzem.

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

Ćwiczymy w kameralnej grupie. Dzięki temu będziesz mogła poczuć się swobodnie, jak w grupie dobrych znajomych.

Nasza instruktorka Iza dopasuje poziom zajęć do możliwości uczestniczek, więc nie musisz się obawiać, że nie dasz rady lub nie będziesz nadążać. 

Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez razem przez kolejne etapy kursu. Nawet jeśli na początku będą Ci się plątać nogi i mylić ręce, nie będziesz w tym jedyna.

Terminy:

Startujemy 15 września 2022 r., a kurs kończymy 3 listopada 2022 r. Spotykamy się przez 7 kolejnych tygodni w czwartki o 19:20 z wyłączeniem 27 października.

masz pytania?

przeczytaj