fbpx

CYKL ZAJĘĆ

ZUMBA FITNESS®
start 23.11

szybkie tempo

TRENING TANECZNO-FITNESSOWY

Chcesz wytańczyć i zmęczyć się za wszystkie czasy i to przy latynoskiej muzyce?

Chcesz poprawić sobie nastrój, wyładować negatywne emocje I dobrze się bawić w kameralnym gronie równych babek?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

CZWARTEK 19:20 – 20:15

7 SPOTKAŃ

Start: 23.11.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA:

295 zł – w przedsprzedaży do 13.11.

340 zł – cena regularna od 14.11.

Zadbaj o swoją kondycję fizyczną w rytmie energetycznej muzyki latynoskiej. Zumba Fitness® to rodzaj zajęć cardio, z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę.To zajęcia, które łączą taniec z fitnessem. Zajęcia Zumba Fitness® spalają ogromne ilości kalorii, ujędrniają i rzeźbią Twoje ciało, dbają o kondycję, a także dodają energii i napawają optymizmem.

Co to jest Zumba Fitness®? 

Zumba Fitness® jest nowoczesnym systemem fitness, który łączy taniec z fitnessem. Fuzja ta, zainspirowana rytmami latynoskimi, kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a także dodaje energii i napawa optymizmem.

Kroki taneczne zaczerpnięte z rytmów latynoskich takich jak: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba są bardzo proste, a dzięki formule zajęć w zamkniętej grupie bawisz się już od pierwszych zajęć. Proste kombinacje kroków oraz energetyczna muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy. 

Co zyskasz?

  • szybsze efekty, dzięki pracy w stałej, zamkniętej grupie,
  • indywidualne podejście instruktorki,
  • wzrost pewności siebie,
  • lepszą formę,
  • swobodną kameralną atmosferę, sprzyjającą zawieraniu nowych znajomości.

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej tańczymy nasze układy podążając za instruktorką. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia na uspokojenie ciała, ćwiczenia oddechowe i rozciągające. 

Zapisz się na cykl zajęć ZUMBA FITNESS.

Dla kogo są te zajęcia?

Dla energicznych, zdrowych kobiet oraz starszych nastolatek (od 14 r.ż.), które chcą się zmęczyć, spocić, spalić kalorie i tkankę tłuszczową. Ćwiczymy w szybkim tempie, podążając za instruktorką.

Zajęcia ZUMBA FITNESS® nie są odpowiednie dla:

  • osób, które dopiero zaczynają ćwiczyć i miały długą przerwę w aktywnościach fizycznych,
  • dla osób z kontuzjami, problemami z nietrzymaniem moczu, kręgosłupem, stawami.

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisaniem się na nasz cykl skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Dlaczego nasze zajęcia są wyjątkowe?

Ćwiczymy w kameralnej grupie. Dzięki temu będziesz mogła poczuć się swobodnie, jak w grupie dobrych znajomych.

Nasza instruktorka Ania dopasuje poziom zajęć do możliwości uczestniczek, więc nie musisz się obawiać, że nie dasz rady lub nie będziesz nadążać. 

Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły razem przez kolejne etapy cyklu. Nawet jeśli na początku będą Ci się plątać nogi i mylić ręce, nie będziesz w tym jedyna.

Terminy:

Startujemy 23 listopada 2023 r., a cykl kończymy 11 stycznia 2024 r. Spotykamy się przez 7 tygodni w czwartki o 19:20 z wyłączeniem okresu ferii świątecznych tj. 25.12.2023 – 01.01.2024.

masz pytania?

przeczytaj