fbpx

Tak, jak zauważyliście już zapewne w grafiku, zamiast mnie, na wieczornych zajęciach pojawią się NOWE PROWADZĄCE: Ania i Magda. Jest to podyktowane tym, że od stycznia ze względu na przeprowadzkę do Warszawy nie mogę pojawiać się w studiu tak często i wybrałam prowadzenie rannych zajęć oraz rozwinięcie się w zakresie zarządzania studiem. A jest czym zarządzać, bo studio w sezonie działa 7 dni w tygodniu!;-) Jednak nie obawiajcie się, przez pierwsze tygodnie będę pojawiała się regularnie w tygodniu wieczorami na sali, aby upewnić się wszystko działa bez zarzutu. Na pewno, będę tęsknić za naszymi zajęciami, ale wierzę, że zmiany są dobre i rozwijające zarówno dla Was, jak i dla prowadzących. Z mojej strony mogę Was także zapewnić, że teraz w studiu będzie się działo dużo więcej i w końcu zyskam trochę czasu na realizowanie moich licznych, pogodnych pomysłów. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, możecie być pewni! Już nawet szykuję dla nas sporą imprezę, ale o tym w styczniu;-) Jeszcze jedno! Jak wiecie, od stycznia nie będzie też u Nas Ady, która została przeze mnie odpowiednio pożegnana. Takim pięknym żółtym bukietem (na zdjęciu) podziękowałam jej w imieniu swoim i Pogodnych za czteroletnią owocną współpracę.

Kim są nowe instruktorki?

Magdę i Anię wybrałam spośród wielu kandydatek, byłam mile zaskoczone, że tyle ciekawych osób zgłosiło się w sprawie mojego ogłoszenia o pracę, to chyba znaczy, że Pogodna ma już swoją renomę;-) Teraz kilka słów, dlaczego dziewczyny podbiły moje serce:

ANIA ma już 10-letnie doświadczenie w pracy instruktora fitness. Dużo się szkoli i rozwija, a kiedy mówi o pracy widać, że to jest jej pasja i sposób na życie! Kilka słów od niej: „(…) lubię ludzi i wierzę, że swoją pracą naprawdę i pomagam, a to sprawia mi ogromną radość (…)”. , Ania prowadzi zajęcia w sposób bezpieczny dla Waszych kręgosłupów, a  na zajęciach duży nacisk kładzie na technikę. Ania jest też doktorantką na warszawskim AWFie, pracuje także, jako trener personalny.

MAGDA z kolei ujęła mnie swoim uśmiechem i pogodnym nastawieniem do życia! Jest też fanką metody Pilatesa, a to dla Was znaczy, że będzie szczególnie dbała na swoich zajęciach o pracę od środka (czyli „core”), co będzie miało zbawienny wpływ na Wasze kręgosłupy! Ania oprócz miłości do zajęć body&mind, jest też miłośniczką fotografii i nordic walkingu!

POGODNE jestem pewna, że wybierając Magdę i Anię podjęłam bardzo dobre decyzje, ale chcę abyście same mogły się o tym też przekonać, dlatego 3 STYCZNIA organizujemy dla Was dzień POKAZOWYCH ZAJĘĆ, oczywiście bezpłatnych, 🙂 Można zapisać się maksymalnie na 2 zajęcia. Zapraszamy wszystkich, jednak bardzo prosimy o ZAPISY: SMS (728 415 585) lub przez sytem rezerwacji online (kliknij tu, aby się zapisać). Każde zajęcia będą trwały ok. 30 minut, a pomiędzy nimi będzie czas na porozmawianie z instruktorkami. Ten wieczór będzie miał luźniejszy charakter niż standardowe nasze zajęcia, będę też wpuszczała na salę więcej osób, niż zazwyczaj.

PLAN DNIA:
18:00 – 18:30 ZDROWY KRĘGOSŁUP z ANIĄ (zajęcia dla wszystkich)
18:45 – 19:15 JOGA PŁYNNA z ANIĄ (zajęcia dla osób, które mają już conajmniej kilkumiesięczną praktykę w ćwiczeniach)
19:30 – 20:00 SMUKŁE CIAŁO z Anią (zajęcia dla dziewczyn fitnessowych)
20:15 – 20:45 ZDROWY KRĘGOSŁUP + PILATES z Magdą (zajęcia dla osób, które mają już conajmniej kilkumiesięczną praktykę w ćwiczeniach)
21:00 – 21:30 ROZCIĄGANIE I RELAKS z Magdą (zajęcia dla wszystkich)

Do zobaczenia w Nowym Roku!