fbpx

Zapraszamy Was 7 stycznia o 10:30 – 12:00 na 90 minutowy warsztat jogi z Aliną, która przyjechała do Nas prosto z Indii!

Warsztat „Wdech Wydech. Wróć do siebie po Świętach” skierowany jest do wszystkich, początkujących i zaawansowanych, praktyków jogi. Jeżeli wiesz, że po pełnych wrażeń Świętach, przyjdzie czas wstać od stołu i rozruszać najedzone kości, ten program jest dla Ciebie. Podczas zajęć nie tylko wrócimy do ciała i spalimy trochę pierników. Za pomocą ruchu w systemie Vinyasa Krama, wrócimy uwagą do siebie. Drogą ku temu jest nasz własny oddech: jeden ruch – jeden wdech lub wydech. Celem zajęć jest nawiązanie z powrotem kontaktu ze sobą, swoim ciałem, z własnym oddechem, i szukanie ruchu, który nie tylko jest dla nas zdrowy i przyjemny, ale też skutecznie wpływa na nasze dobre samopoczucie na dłużej. Koniec z udręczaniem się podczas zajęć – szukamy takiej praktyki jogi, której towarzyszy nam uśmiech na twarzy oraz spokój w brzuchu i w sercu.

Kilka słów od prowadzącej:

Nazywam się Alina Kaczmarek i jestem instruktorką jogi (więcej info w bio na stronie http://fundacjatejas.pl). Obecnie przebywam w Indiach. Będą to jedne z niewielu warsztatów, które przeprowadzę w Polsce zanim wyjadę znowu na dwa miesiące. W moich zajęciach staram się przywrócić uczniom stan spokoju 🙂 i nauczyć, jak go odnajdywać samemu. Uczę hatha jogi, pranajam, kriyi i medytacji, prowadzę autorski program Jogi na Stres; m. in. w szkołach: Stan Skupienia, Roots Fitness&Yoga, Santhi School of Yoga. Z zawodu jestem również etnolożką.

Koszt warsztatów to 50 zł. A dla Pogodnych przy zgłoszeniu i płatności do 23.12. cena to tylko 40 zł! Rezerwacja miejsc 728 415 585, info@pogodnastudio.pl