fbpx

zajęcia

Ważne informacje

1. Przygotowanie do zajęć

 Na zajęcia Jogi/ Pilatesu / Rozciągania proszę zabrać ze sobą:

 • strój na zmianę: np. luźną koszulkę oraz legginsy lub spodnie dresowe,
 • w trakcie zajęć można ćwiczyć boso lub w skarpetkach (fajnie sprawdzają się te antypoślizgowe),
 • matę, jeśli woli mieć Pani swoją, jednak nie ma takiej konieczności, bo potrzebne akcesoria do ćwiczeń zapewniamy w studiu – są na bieżąco dezynfekowane,
 • kocyk lub większy ręcznik – to jedyna rzecz, której nie możemy udostępnić kursantkom ze względu na brak możliwości bieżącej dezynfekcji, warto zabrać go ze sobą, przyda się dla komfortu w niektórych ćwiczeniach.
 • wodę (lub coś innego) do picia.

Na zajęcia Zumba Fitness® / Fiesta Latina proszę zabrać ze sobą:

 • wygodne sportowe buty na zmianę (mogą być adidasy, tenisówki, adidasy taneczne, ale nie buty na obcasach),
 • swobodny strój: np. luźną koszulkę, legginsy lub spodnie dresowe, 
 • wodę (lub coś innego) do picia.

2. NIEOBECNOŚCI

W związku z tym, że w czasie ferii zimowych ćwiczymy tylko przez jeden tydzień, nie ma możliwości odrobienia nieobecności na zajęciach. Prosimy o przemyślany zakup karnetu.

3. DBAJ O SIEBIE I INNYCH

Zajęcia są przeznaczone dla zdrowych osób, które nie mają przeciwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w zajęciach. 

 • Jeśli w czasie zajęći źle się poczujesz, rozpoznasz u siebie objawy infekcji, prosimy nie przychodź na zajęcia. 
 • Ćwicz na miarę swoich możliwości, słuchaj sygnałów swojego ciała, pamiętaj, że to Ty jesteś najważniejsza w czasie zajęć! Potrzebujesz odpocząć? Po prostu to zrób, najlepiej sygnalizując to wcześniej instruktorce. 
 • Nawet jeśli na początku będą Ci się plątać nogi i mylić ręce, pamiętaj nie będziesz w tym jedyna 🙂 Poza tym, to całkiem normalnie, jeśli wcześniej nie uczestniczyłaś w tego typu zajęciach. 
 • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą, dlatego poziom ćwiczeń dopasujemy do możliwości uczestników kursu. Jednak jeśli cierpisz na niepokojące lub długotrwałe bóle kręgosłupa to koniecznie udaj się do specjalisty, bo udział w kursie nie zastąpi konsultacji z fizjoterapeutą.
 • Przypominamy, że nasze zajęcia nie są dopasowane dla kobiet w ciąży. 

4. ORGANIZACJA ZAJĘĆ

Opisy zajęć znajdują się tu.

Na salę zapraszamy 5-10 minut przez zajęciami, wcześniej sala jest zamknięta i nie ma możliwości wejścia na salę ze względu na trwające wcześniej zajęcia. Po wejściu do studia i przebraniu się w szatni, proszę zgłosić się do instruktorki, aby potwierdzić swoją obecność na liście uczestniczek.

Instruktor prowadzący może ulec zmianie w związku z nieprzewidzianymi okolicznościami.  

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zajęć instruktor ma możliwość nie wpuszczenia Klientki przy spóźnieniu powyżej 5 minut. 

5. SPRAWDŹ NA GRAFIKU GODZINĘ ROZPOCZECIA ORAZ NUMER SALI.

6. Jak dojechać

Studio znajduję się przy ul. Targowej 6 w Pruszkowie na osiedlu Oligo Park.Wejście na salę nr 1 znajduje się od ulicy Pogodnej, a wejście na salę nr 2 jest od ulicy Targowej. Jeśli jest Pani samochodem, to rekomendujemy zostawienie samochodu nie przy samym studiu, czyli na ul. Targowej, ale nieco dalej – na parkingu przy ul. Komorowskiej – tam zazwyczaj są wolne miejsca. Woli Pani przyjechać rowerem? Pod salą nr 2 znajdzie Pani stojaki. 

masz pytania?

przeczytaj