fbpx

mini kurs

TRENING POSTAWY

start 19.11

Czujesz, że Twój kręgosłup potrzebuje odciążenia?

W pozycji siedzącej spędzasz dużą część swojego dnia?

Nie jesteś zadowolona ze swojej postawy?

Zajęcia poprowadzi:

TERMIN:

PIĄTEK 20:20 – 21:15

19.11 – 10.12

TYP KURSU:

MINI 4-spotkaniowy kurs, spotkania 1 raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1

CENA: 

140 zł – w przedsprzedaży do 09.11

160 zł – cena regularna od 10.11

Dobrze trafiłaś! Ania nasza instruktorka jest trenerką therapy fitness i uświadomi Ci, jak na co dzień poprzez ruch zadbać o swój kręgosłup.

Na naszym mini kursie nauczysz się:

  • zestawu ćwiczeń, które przyniosą ulgę Twoim zmęczonym plecom,
  • prawidłowej postawy

Zaokrąglone plecy, opuszczone do przodu barki, głowa wysunięta przed szyję? Coś Ci to przypomina? To niestety coraz częściej spotykana postawa współczesnego człowieka. My nauczymy Cię, jak ustawiać się prawidłowo!Na zawsze zmienisz swoją podstawę, będziesz wyglądać na 5 kg mniej.

Zapisz się na kurs TRENING POSTAWY.

Najnowsze badania dowiodły, że siedzenie, szczególnie to długotrwałe, na które narażone są osoby pracujące za biurkiem, jest szkodliwe dla zdrowia, dosłownie skraca życie!

Co zyskasz?

Pokażemy Ci jak poprzez odpowiedni dobór ćwiczeń zapobiegać  bólom odcinka lędźwiowego kręgosłupa, szyji, barków, nadgarstków i kolan. Zdradzimy Ci jak chodzić, schylać się i siadać w sposób zgodny z budową ciała. Nie daj się znów zaskoczyć pandemii! Nauczymy się prostych ćwiczeń, które będziesz mogła wykonywać samodzielnie w domu!

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od delikatnej rozgrzewki całego ciała. W części głównej wykonujemy ćwiczenia przynoszące ulgę Twojemu kręgosłupowi oraz pracujemy nad poprawą Twojej postawy. Na koniec zasłużony relaks! Czyli ćwiczenia relaksujące i oddechowe  z wykorzystaniem różnych technik.

Zapisz się na kurs TRENING POSTAWY.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla wszystkich kobiet, które czują, że ich plecy potrzebują odprężenia. Dla osób lubiących mądry trening w kobiecym gronie. Nasz kurs jest także doskonałym rozwiązaniem w profilaktyce bólu kręgosłupa.

Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą, dopasujemy poziom ćwiczeń do możliwości uczestników kursu. Jednak jeśli cierpisz na niepokojące lub długotrwałe bóle kręgosłupa to koniecznie udaj się do specjalisty, bo udział w kursie nie zastąpi konsultacji z fizjoterapeutą. 

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

  • Mała grupa = większe bezpieczeństwo.
  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą. Instruktorka Ania dopasuje poziom ćwiczeń do możliwości uczestników kursu.
  • Przez 4 tygodnie ćwiczymy w stałej, kameralnej grupie osób.
  • Nasza nowa formuła zajęć w zamkniętej grupie pozwoli Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez wszystkie etapy kursu.

Terminy:

Startujemy 19 listopada 2021 r., koniec kursu przypada na 10 grudnia 2021 r. Będziemy spotykały się przez 4 kolejne piątki o 20:20.

masz pytania?

przeczytaj