fbpx

Ten wyjątkowy kurs składa się z dwóch spotkań, które stanowią vademecum do poruszania się na obcasach. Zanim wskoczymy na “wyższy poziom” przejdziemy przez porządną rozgrzewkę ciała, następnie omówimy postawę sylwetki na obcasie. Druga część zajęć będzie się odbywać w szpilkach. Nauczymy się prawidłowo oraz swobodnie chodzić i wykonywać proste ruchy. Ten kurs to przygotowanie do całego cyklu na szpilkach. Wyobrażacie sobie co będzie się działo na ostatnich warsztatach?

SZCZEGÓŁY:

Koszt kursu to 90 zł, jednak przy płatności do 26.11. przewidziałyśmy zniżkę, tj. cena kursu zmaleje do 75 zł.  Dodatkowo przy zakupie dwóch tanecznych kursów rozpoczynających się w grudniu, na drugi mamy dla Ciebie 10% rabatu. Jeśli chcesz dostać kod rabatowy, bardzo proszę o kontakt: 728 415 585 lub info@pogodnastudio.pl

Płatności odbywają się przez nasz system internetowy https://pogodnastudio-pruszkow.cms.efitness.com.pl/kup-karnet Pod tym linkiem kupisz karnet na kurs. Proszę pamiętać, że aby kupić karnet, trzeba najpierw zarejestrować się w systemie. O nic więcej nie musisz się martwić, po dokonaniu płatności, miejsca na kurs zarezerwują się automatycznie.

Od 01/12 będzie możliwość dokupienia do karnetu, dodatkowych zajęć z otwartego grafiku, po to, aby móc połączyć kurs tańca z innymi zajęciami, np. z jogą albo Pilatesem. O naszych otwartych zajęciach przeczytasz tu: https://pogodnastudio.pl/zajecia/

Kurs poprowadzi nasza niezastąpiona Kinga!
Start: 3/12 , zajęcia odbędą się w dwa kolejne wtorki: 20:30 – 21:30

Ważne! Dodatkowo wymagane są specjalne nakładki na obcasy chroniące parkiet, będzie można je zakupić przed pierwszymi zajęciami, koszt to 10 zł. Można je też kupić samodzielnie w sklepach z butami tanecznymi.