fbpx

Jesteś fanką tanecznych umiejętności Shakiry i Jennifer Lopez? Bo my tak! I to od wielu lat! A teraz po obejrzeniu ich wspólnego występu na Super Bowl 2020 (TU link do występu) stwierdziłyśmy, że czas najwyższy stworzyć kurs dedykowany tym niezwykłym artystkom!

Kurs łączy w sobie kroki taneczne różnych stylów latino, dawkę kobiecości i pewności siebie z największymi hitami tych latynoskich gwiazd!

SZCZEGÓŁY:

Koszt kursu to 160 zł, jednak przy płatności do 06.03. przewidziałyśmy zniżkę, tj. cena kursu maleje do 140 zł.

Dodatkową zniżkę mamy też dla Pań zapisanych na 3-miesięczny kurs Musical Dance. Szczegóły? Proszę o sms z prośbą o przesłanie kodu rabatowego 😉

Płatności odbywają się przez nasz system internetowy https://pogodnastudio-pruszkow.cms.efitness.com.pl/kup-karnet Pod tym linkiem kupisz karnet na kurs. Proszę pamiętać, że aby kupić karnet, trzeba najpierw zarejestrować się w systemie. O nic więcej nie musisz się martwić, po dokonaniu płatności, miejsca na kurs zarezerwują się automatycznie.

Od 01/03 będzie możliwość dokupienia do karnetu, dodatkowych zajęć z otwartego grafiku, po to, aby móc połączyć kurs tańca z innymi zajęciami, np. z jogą albo Pilatesem. O naszych otwartych zajęciach przeczytasz tu: https://pogodnastudio.pl/zajecia/

Kurs poprowadzi nasza niezastąpiona Kinga!

Start: 10/03, zajęcia odbędą się w cztery kolejne wtorki, w godzinach: 19:15 – 20:15.

Zgłoszone wcześniej nieobecności będzie można odrabiać na otwartych zajęciach z aktualnego grafiku.

Więcej info: tel. 728 415 585, info@pogodnastudio.pl