fbpx

cykl zajęć

SALSA LADIES

start 4.10

POZIOM OTWARTY

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

TECHNIKA TAŃCA

TANECZNA CHOREOGRAFIA

Chcesz poczuć się bardziej kobieca i pewna siebie? 
Chcesz się dobrze bawić?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

ŚRODY 19:20 – 20:15

6 SPOTKAŃ

Start: 04.10.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

290 zł 

*240 zł dla Klientek kontynuujących zajęcia z września przy płatności całości kwoty do 22.09.2023 r.

Salsa Ladies to zajęcia solowe dla Pań, które chcą rozwinąć swoją kobiecość i zmysłowość na parkiecie. Na zajęciach pracujemy nad wykorzystywaniem swojego ciała, ruchu rąk i bioder, aby zyskać więcej pewności siebie oraz swobody w tańcu.

Na zajęciach instruktorka Ania skupia się na technice podstawowych elementów, aby na dalszych etapach przygody nie pojawiły się żadne wątpliwości. Dodatkowo poznasz techniki izolacji, obrotów i stylingu.

Są to intensywne zajęcia, które rozwijają kobiece ruchy, poczucie rytmu, koordynacje i pamięć ruchową. Dzięki tym zajęciom nabierzesz pewności siebie, nauczysz się podkreślać piękno i wdzięk kobiecego ciała. Praca nad kontrolą ciała jest bardzo ważna w tańcu, dlatego na tych zajęciach nauczysz się kontrolować swoje mięśnie, wypracujesz płynność i naturalność ruchów, poznasz swoje ciało w ruchu zaczynając od palców stóp aż po ramiona i głowę.

Salsa Ladies to zajęcia dedykowane dorosłym kobietom – bez względu na wiek, każda z Pań może tańczyć i kreować swój własny styl.

Tańczona do latynoskich utworów salsa pobudza zmysły i pozwala wczuć się w gorący klimat Ameryki Łacińskiej. Będziemy zwracać uwagę na miękki ruch bioder oraz całego ciała, a także podkreślanie swoich atutów i budowanie pewności siebie i świadomości swojego ciała.

Dzięki indywidualnemu podejściu i kameralnej grupie szybko osiągniesz efekty. Już na 6 zajęciach zatańczysz cały układ (tylko nie opuść żadnych zajęć!)

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej uczymy się choreografii. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia rozciągające.

Zapisz się na cykl zajęć SALSA LADIES.

Dla kogo są te zajęcia?

Na spotkania zapraszamy Panie początkujące, które nie boją się tanecznych wyzwań oraz te Panie, które znają podstawy.

Dlaczego zajęcia są wyjątkowe?

Nasze zajęcia to dawka kobiecości i zastrzyk pewności siebie, a przy tym przyjemnie spędzony czas w gronie kobiet o podobnych zainteresowaniach.

Kameralna grupa i indywidualne podejście, unikatowy i ciekawy program, gwarantują dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzięki zajęciom w stałej i małej grupie będzie mogła czuć się pewnie i swobodnie..

Terminy: 

Startujemy 4 października 2023 r., a cykl kończymy 15 listopada 2023 r. Spotykamy się przez 6 tygodni w środy o 19:20 z wyłączeniem zajęć 1 listopada.

masz pytania?

przeczytaj