fbpx

cykl zajęć

SALSA LADIES

start 28.06

POZIOM OTWARTY

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

TECHNIKA TAŃCA

TANECZNA CHOREOGRAFIA

Chcesz poczuć się bardziej kobieca i pewna siebie? 
Chcesz się dobrze bawić, a jednocześnie wzmocnić swoje ciało?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

ŚRODY 19:20 – 20:15

4 SPOTKANIA

Start: 28.06.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 2

CENA: 

195 zł 

Salsa Ladies to zajęcia solowe dla Pań, które chcą rozwinąć swoją kobiecość i zmysłowość na parkiecie. Na zajęciach pracujemy nad wykorzystywaniem swojego ciała, ruchu rąk i bioder, aby zyskać więcej pewności siebie oraz swobody w tańcu.

Na zajęciach instruktorka Ania skupia się na technice podstawowych elementów, aby na dalszych etapach przygody nie pojawiły się żadne wątpliwości. Dodatkowo poznasz techniki izolacji, obrotów i stylingu.

Są to intensywne zajęcia, które rozwijają kobiece ruchy, poczucie rytmu, koordynacje i pamięć ruchową. Dzięki tym zajęciom nabierzesz pewności siebie, nauczysz się podkreślać piękno i wdzięk kobiecego ciała. Praca nad kontrolą ciała jest bardzo ważna w tańcu, dlatego na tych zajęciach nauczysz się kontrolować swoje mięśnie, wypracujesz płynność i naturalność ruchów, poznasz swoje ciało w ruchu zaczynając od palców stóp aż po ramiona i głowę.

Salsa Ladies to zajęcia dedykowane kobietom – bez względu na wiek i umiejętności taneczne, każda z Pań może tańczyć i kreować swój własny styl.

Tańczona do latynoskich utworów salsa pobudza zmysły i pozwala wczuć się w gorący klimat Ameryki Łacińskiej. Będziemy zwracać uwagę na miękki ruch bioder oraz całego ciała, a także podkreślanie swoich atutów i budowanie pewności siebie i świadomości swojego ciała.

Dzięki indywidualnemu podejściu i kameralnej grupie szybko osiągniesz efekty. Już na 4 zajęciach zatańczysz cały układ (tylko nie opuść żadnych zajęć!)

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała z elementami izolacji, rozciągania i wzmacniania. W części głównej uczymy się choreografii. Na koniec (około 5 minut) wykonujemy ćwiczenia na uspokojenie ciała, ćwiczenia oddechowe i rozciągające.

Zapisz się na cykl zajęć SALSA LADIES.

Dla kogo są te zajęcia?

Zapraszamy Panie bez względu na wiek oraz poziom taneczny.

Dlaczego zajęcia są wyjątkowe?

Nasze zajęcia to dawka kobiecości i zastrzyk pewności siebie, a przy tym przyjemnie spędzony czas w gronie kobiet o podobnych zainteresowaniach.

Kameralna grupa i indywidualne podejście, unikatowy i ciekawy program, gwarantują dobrą zabawę i mile spędzony czas. Dzięki zajęciom w stałej i małej grupie będzie mogła czuć się pewnie i swobodnie..

Terminy: 

Startujemy 28 czerwca 2023 r., a cykl kończymy 19 lipca 2023 r. Spotykamy się przez 4 tygodnie w środy o 19:20.

masz pytania?

przeczytaj