fbpx

cykl zajęć

ROZCIĄGANIE*

start 3.10

OTWRATY POZIOM

ULGA DLA CIAŁA I KRĘGOSŁUPA

Dużą część dnia przebywasz w pozycji siedzącej?

Czujesz, że Twoje mięśnie są napięte, a codzienny stres dosłownie „wchodzi” w Twoje mięśnie?

Szukasz chwili wytchnienia i relaksu po całym tygodniu w pracy?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

WTOREK 20:15 – 21:10

7 SPOTKAŃ

Start: 03.10.2023

TYP ZAJĘĆ: 

Spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1

CENA:

340 zł

*290 zł dla Klientek kontynuujących zajęcia z września przy płatności całości kwoty do 22.09.2023 r.

Dobrze trafiłaś! Na naszym cyklu zajęć Rozciąganie zadbasz o ciało, umysł i oddech!

Rozciąganie to zajęcia, na których masz szansę zwolnić codzienne tempo. Spokojna muzyka, niska intensywność zajęć oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą uspokoić Twoje myśli i rozluźnić mięśnie. Mniej napięć w ciele to płynniejsze, większe zakresy ruchu w stawach, bardziej wyprostowana, otwarta postawa ciała oraz lepszy nastrój. Na zajęciach nauczysz się ćwiczyć z wykorzystaniem drabinek, taśm, rollerów czy piłeczek do masażu. Wszystko pod czujnym okiem Asi, naszej instruktorki.

Nauczysz się:

  • Rozciągać się z szacunkiem do swojego ciała.
  • ‌Ćwiczeń rozciągających główne grupy mięśniowe oraz poszczególne stawy i mięśnie – nauczysz się rozciągać od “stóp do głów”! 

Czym w ogóle jest rozciąganie?

To skuteczny sposób poprawiania i utrzymywania sprawności ruchowej przez całe życie. Rozciąganie to także wspaniały systemem redukowania napięć mięśniowych i psychicznych. Rozciąganie daje poczucie wolności i rozluźnienia! Każdemu! Rozciąganie jest proste, lecz ćwiczący powinni dobrze znać właściwe metody wykonywania ćwiczeń i rozumieć ich technikę.  Nie ma niebezpieczeństw urazów, bo wolne rozciąganie mięśnia polega na pozostaniu w danej pozycji przez określony czas. Metoda jest skuteczna w każdym wieku i stanie zdrowia – poprawi Twoją sprawność i samopoczucie. A co najważniejsze, ograniczysz negatywne skutki siedzącego trybu życia!

Zapisz się na cykl zajęć ROZCIĄGANIE.

Co zyskasz?

  • Poprawę elastyczności mięśni, swobodniejszy zakres ruchu w obrębie stawów, w tym kręgosłupa, obręczy barkowej i bioder. ‌
  • Poprawę postawy, dzięki czemu będziesz czuła się bardziej pewna siebie.
  • ‌Odprężenie i redukcję stresu.

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od delikatnej rozgrzewki całego ciała. W części głównej wykonujemy ćwiczenia rozciągające. Na koniec relaks! Czyli ćwiczenia relaksujące i oddechowe z wykorzystaniem różnych technik.

Dla kogo są te zajęcia?

Dla kobiet oraz starszych nastolatek (od 14 r.ż.), które spędzają dużo czasu w pozycjach wymuszonych (długie siedzenie czy stanie). Dla osób, które czują podwyższone napięcie psychiczne i fizyczne, a także dla Pań lubiących spokojne zajęcia w kobiecym gronie.

Dlaczego nasze zajęcia są wyjątkowe?

  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą. Instruktorka Asia dopasuje poziom ćwiczeń do możliwości uczestników zajęć.
  • Przez 7 tygodni ćwiczymy w kameralnej grupie osób.
  • Spotkania w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez wszystkie etapy cyklu

Terminy: 

Startujemy 3 października 2023 r., a cykl kończymy 14 listopada 2023 r. Spotykamy się przez 7 tygodni o 20:15.

masz pytania?

przeczytaj