fbpx

zajęcia

ROZCIĄGANIE I RELAKS
start 24.03

Chcesz poprawić poprawić elastyczność swojego ciała?

Czujesz, że siedzenia na podłodze zaczyna być dla Ciebie wyzwaniem?

Stres jest częstym gościem w Twoim codziennym życiu?

Zajęcia poprowadzi

TERMIN:

CZWARTEK 20:20-21:15

8 SPOTKAŃ

1. 24.03.2022, 2. 31.03.2022, 3. 07.04.2022, 4. 14.04.2022, 5. 21.04.2022, 6. 28.04.2022, 7. 05.05.2022, 8. 12.05.2022.

TYP KURSU:

2-miesięczny kurs, spotkania 1 raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO,  sala 1 

CENA: 

280 zł – w przedsprzedaży do 14.03

320 zł – cena regularna od 15.03

 

Dobrze trafiłaś! Zajęcia Rozciąganie i relaks są naszym bestsellerem od niemal 8 lat! W tym roku zmieniliśmy jedynie formę kursu i pracujemy w stałych grupach przez 8 tygodni.

Na naszym kursie zadbasz o ciało, umysł i oddech!

Nauczysz się:

  • Rozciągać się z szacunkiem do swojego ciała.
  • Technik radzenia sobie ze stresem po trudnym dniu.
  • Ćwiczeń rozciągających główne grupy mięśniowe oraz poszczególne stawy i mięśnie – nauczysz się rozciągać od “stóp do głów”!
  • Oprócz tego, na każdych zajęciach będzie realizowana mini lekcja na jeden z poniższych tematów: 1. Ulga dla kręgosłupa;  2. Automasaż za pomocą rollera i piłeczki tenisowej; 3. Rozciąganie z krzesłem; 4. Ukojenie dla dłoni i stóp; 5. SPA dla szyi – rozluźniamy kark i barki;  6. Trening oddechowy + relaks dla mięśni dna miednicy; 7. Relaksacja z wizualizacją; 8.Otwieranie klatki piersiowej i bioder.

Zapisz się na kurs ROZCIĄGANIE I RELAKS.

Czym w ogóle jest rozciąganie?

To skuteczny sposobem poprawiania i utrzymywania sprawności ruchowej przez całe życie. To także wspaniały systemem redukowania napięć mięśniowych i psychicznych

Rozciąganie daje poczucie wolności i rozluźnienia! Każdemu! Rozciąganie jest proste, lecz ćwiczący powinni dobrze znać właściwe metody wykonywania ćwiczeń i rozumieć ich technikę.  Nie ma niebezpieczeństw urazów, bo wolne rozciąganie mięśnia polega na pozostaniu w danej pozycji przez określony czas. Metoda jest skuteczna w każdym wieku i stanie zdrowia – poprawi Twoją sprawność i samopoczucie. A co najważniejsze, ograniczysz negatywne skutki siedzącego trybu życia!

Co zyskasz?

Poprawę mobilności kręgosłupa, obręczy barkowej, bioder i poprawę elastyczności mięśni.

Na koniec każdych zajęć czeka na Ciebie relaks dla ciała i umysłu z wykorzystaniem technik oddechowych i wizualizacji, dobranych do potrzeb i możliwości grupy. Instruktorka pokaże Ci czym jest metoda Jacobsona, trening autogenny Schultza, zaprezentuje techniki wizualizacji i ćwiczenia na koncentrację. Po co wszystko? Celem ćwiczeń odprężających jest odblokowanie zbytniego napięcia w ciele i zbliżenie się do stanu naturalnego spokoju i wyciszenia. Nauczysz się odrywać myśli od spraw codziennych!

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od delikatnej rozgrzewki całego ciała. W części głównej wykonujemy ćwiczenia rozciągające.. Na koniec relaks! Czyli ćwiczenia relaksujące i oddechowe  z wykorzystaniem różnych technik.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla wszystkich nierozciągniętych i dla osób lubiących spokojne zajęcia w kobiecym gronie. 

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisem na kurs skonsultuj się z lekarzem. 

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

  • Mała grupa = większe bezpieczeństwo.
  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą. Instruktorka Asia dopasuje poziom ćwiczeń do możliwości uczestników kursu.
  • Przez 8 tygodni ćwiczymy w stałej, kameralnej grupie osób.
  • Nasza nowa formuła zajęć w zamkniętej grupie pozwoli Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez wszystkie etapy kursu.

Terminy:

Startujemy 24 marca 2022 r., koniec kursu przewidujemy na 12 maja 2022 r. Spotykamy się przez 8 czwartków o 20:20 – dokładna rozpiska terminów znajduje się w różowej ramce powyżej.

masz pytania?

przeczytaj