zajęcia

ROZCIĄGANIE I RELAKS
start 7.10

Chcesz poprawić poprawić elastyczność swojego ciała?

Czujesz, że siedzenia na podłodze zaczyna być dla Ciebie wyzwaniem?

Stres jest częstym gościem w Twoim codziennym życiu?

Zajęcia poprowadzi

TERMIN:

CZWARTEK 20:20-21:15

07.10 – 02.12. (bez 11.11.)

TYP KURSU:

2-miesięczny kurs, spotkania 1 raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1 

CENA: 

280 zł – w przedsprzedaży do 28.09.

320 zł – cena regularna od 29.09.

 

Dobrze trafiłaś! Zajęcia Rozciąganie i relaks są naszym bestsellerem od niemal 8 lat! W tym roku zmieniliśmy jedynie formę kursu i pracujemy w stałych grupach przez 8 tygodni.

Na naszym kursie zadbasz o ciało, umysł i oddech!

Nauczysz się:

  • Rozciągać się z szacunkiem do swojego ciała. 
  • Ćwiczeń rozciągających główne grupy mięśniowe oraz poszczególne stawy i mięśnie – nauczysz się rozciągać od “stóp do głów”!
  • Technik radzenia sobie ze stresem po trudnym dniu. 

Zapisz się na kurs ROZCIĄGANIE I RELAKS.

Co zyskasz?

Poprawę mobilności kręgosłupa, obręczy barkowej, bioder i poprawę elastyczności mięśni.

Czym w ogóle jest rozciąganie?

To skuteczny sposobem poprawiania i utrzymywania sprawności ruchowej przez całe życie. To także wspaniały systemem redukowania napięć mięśniowych i psychicznych

Rozciąganie daje poczucie wolności i rozluźnienia! Każdemu!

Rozciąganie jest proste, lecz ćwiczący powinni dobrze znać właściwe metody wykonywania ćwiczeń i rozumieć ich technikę.  Nie ma niebezpieczeństw urazów, bo wolne rozciąganie mięśnia polega na pozostaniu w danej pozycji przez określony czas. Metoda jest skuteczna w każdym wieku i stanie zdrowia – poprawi Twoją sprawność i samopoczucie. A co najważniejsze, ograniczysz negatywne skutki siedzącego trybu życia!

Na koniec każdych zajęć czeka na Ciebie relaks dla ciała i umysłu z wykorzystaniem technik oddechowych i wizualizacji, dobranych do potrzeb i możliwości grupy. Instruktorka pokaże Ci czym jest metoda Jacobsona, trening autogenny Schultza, zaprezentuje techniki wizualizacji i ćwiczenia na koncentrację. Po co wszystko? Celem ćwiczeń odprężających jest odblokowanie zbytniego napięcia w ciele i zbliżenie się do stanu naturalnego spokoju i wyciszenia. Nauczysz się odrywać myśli od spraw codziennych!

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od delikatnej rozgrzewki całego ciała. W części głównej wykonujemy ćwiczenia rozciągające.. Na koniec relaks! Czyli ćwiczenia relaksujące i oddechowe  z wykorzystaniem różnych technik.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla wszystkich nierozciągniętych i dla osób lubiących spokojne zajęcia w kobiecym gronie. 

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisem na kurs skonsultuj się z lekarzem. 

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

  • Mała grupa = większe bezpieczeństwo.
  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą. Instruktorka Asia dopasuje poziom ćwiczeń do możliwości uczestników kursu.
  • Przez 8 tygodni ćwiczymy w stałej, kameralnej grupie 5-8 osób.
  • Nasza nowa formuła zajęć w zamkniętej grupie pozwoli Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez wszystkie etapy kursu.

Terminy: Startujemy 7 października 2021 r., koniec: 2 grudnia 2021 r. (bez 11 listopada). Spotykamy się przez 8 kolejnych czwartków o 20:20.

masz pytania?

przeczytaj