fbpx

kurs

POWER PILATES
start 20.09

dla znających podstawy

WZMACNIANIE I ROZCIĄGANIE

Chcesz poprawić siłę i wytrzymałość?

Chcesz poprawić sylwetkę i odciążyć kręgosłup? 

A może chcesz poprawić swoją elastyczność?

Zajęcia poprowadzi

HARMONOGRAM:

WTOREK 19:10 – 20:05

7 SPOTKAŃ

Start: 20.09.2022

TYP KURSU: 

Dwumiesięczny kurs, spotkania raz w tygodniu

GDZIE:

POGODNA STUDIO, sala 1

CENA: 

330 zł*

*UWAGA!

Skorzystaj z kodu rabatowego i zmniejsz cenę kursu o 50 zł!

Kod rabatowy znajdziesz w newsletterze wysłanym 01.09.2022. Jeśli nie jesteś czytelniczką Pogodnego Newslettera zapisz się (klik) postępując zgodnie ze wskazówkami. W odpowiedzi – w powitalnym mailu otrzymasz pięcioliterowy kod rabatowy. Ostrzegamy, że nasze maile lubią się chować w folderze spam lub oferty. Rabat obniża cenę jednego wybranego przez Ciebie kursu. Kod jest ważny do końca września. 

Aby obniżyć cenę kursu wpisz kod w odpowiednie miejsce w formularzu zgłoszeniowym (klik) na kurs. 

Dobrze trafiłaś! Ania nasza instruktorka jest specjalistką od metody Pilatesa. Na naszym kursie zadbasz o ciało z szacunkiem do mięśni dna miednicy!

Na zajęciach Power Pilates osiągniesz każdy z wymienionych celów. Ania – nasza instruktorka pilates oraz fitness łączy na tych zajęciach pilatesową precyzję i płynność ruchów z ćwiczeniami wzmacniającymi znanymi z sali fitness. Intensywność tego treningu jest wyższa w porównaniu do innych kursów pilates. Dzięki temu podczas zajęć wzmacniasz również swój układ krążenia oraz pracujesz nad smuklejszą sylwetką.

O co chodzi w Pilatesie?

Pilates skupia się na rozwijaniu świadomości ciała. Ruchy są zsynchronizowane z oddechem. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie wewnętrzne stabilizujące kręgosłup i inne stawy, poprawiają równowagę, koordynację mięśniową oraz obniżają stres. Dodatkowo ćwicząc regularnie wzmocnisz brzuch, wysmuklisz mięśnie nóg i uelastycznisz całe ciało. Na naszym kursie Ania pokaże Ci jak ćwiczyć szanując ograniczenia swojego ciała, jednocześnie wykorzystując jego możliwości. 

Zajęcia trwają 55 minut. Rozpoczynamy od rozgrzewki całego ciała. W części głównej wykonujemy docelowe ćwiczenia. Na koniec relaks, czyli nagroda za porządny trening.

Zapisz się na kurs POWER PILATES.

Co zyskasz?

  • Wzmocnisz swój układ sercowo-naczyniowy 
  • Na zawsze zmienisz swoją podstawę, będziesz wyglądać na 5 kg mniej.
  • Nauczysz się prawidłowych wzorców ruchowych
  • Zwiększysz zakresy ruchu w stawach i uelastycznisz swoje mięśnie
  • Poprawisz siłę i wytrzymałość swoich mięśni.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla kobiet, które uczęszczały już na zajęcia pilates. Jeżeli nie ćwiczyłaś jeszcze pilatesu, zacznij od zajęć Pilates dla kręgosłupa lub Pilates na wzmocnienie.

Nie jesteś pewna, czy możesz korzystać z zajęć? Przed zapisem na kurs skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Dlaczego kurs jest wyjątkowy?

  • Traktujemy ciało z ogromnym szacunkiem i uwagą. Instruktorka Ania dopasuje poziom ćwiczeń do możliwości uczestników kursu.
  • Mała grupa = większe bezpieczeństwo.
  • Ćwiczymy w kameralnej grupie osób.
  • Zajęcia w zamkniętej grupie pozwolą Ci poczuć się pewniej i raźniej, bo wszystkie uczestniczki, będą wspólnie przechodziły przez kolejne etapy kursu. 

Terminy: 

Startujemy 20 września 2022 r., a kurs kończymy 8 listopada 2022 r. Spotykamy się przez 7 tygodni we wtorki o 19:10 z wyłączeniem 1 listopada. .

masz pytania?

przeczytaj